Přejít na obsah

Plánovač


strakapoud

Recommended Posts

Ahoj všem.

Mám takový problém a napadlo mě, jestli se s tím někdo již nesetkal. 

Náš sportovní klub bude přes léto dělat nějaké práce v rámci brigád. Nebojte, nemusíte nám pomáhat. Já jsem jen dostal za úkol vytvořit (najít) něco jako plánovací kalendář, kde by bylo možné napsat jednotlivé práce na určité dny a tam by se mohli případní brigádníci přihlásit na ten který den. Jde o to, že se jedná o asi 40 lidí, kteří se nejsou schopni pořádně domluvit, protože spousta z nich netuší, jak se budou moct uvolnit z práce, od dětí, milenek a tak. Tak mě napadlo, jestli se s tím již někdo nesetkal. Já jsem si jist, že jsem něco podobného viděl, ale to bylo na fb a tam je to pro naše účely passé. Jsem rád, že ty důchodce donutím se podívat na naše webové stránky. Tak spíš něco na pověšení na web (ten vlastníme), nebo prostě něco user friendly. 

Předem děkuji za jakoukoli pomoc.

Strakouš.

 

Pokud to píšu jako mongol, tak rád doplním informace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Throll napsal:

co tak open office spreadsheet zavesit na gogle drive ?

To bych mohl zkusit, ale já se trochu bojím toho cloudu. 

Přeci jen to jsou většinou digitální negramoti (neni míněno jako urážka). Já myslel spíš něco na stránky. 

No ale zítra to zkusím. On by možná šel ten tabulkovej editor postnout na stránky a zaheslovat. A dát uživatelům heslo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Throll napsal:

Neviem ci na tom cloude nejde nastavit archivacia zmien.. ak by to niekto dojekazil, malo by sa to dat recowernut zo starsej verzie ...

O to ani tak nejde. Ono to asi nebude nějak moc zásadní, tak ať to klidně dokurzkazej, ale spíš si myslím, že se spousta našich hráčů do google drive ani nedostane, protože to pro ně bude složité. Já myslel něco jako tabulka (kalendář) na stránky, kde si jen klikne a napíše se jako "volný dělník" na příští čtvrtek na bourání a přespříští úterý na pokládku hydroizolace. Tak jako, že já tam napíšu harmonogram prací a lidi by se případně k tomu dopsávali.

 

Já věděl, že jsem to napoprvé napsal jako mongol :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...