Přejít na obsah

CZ1TD


Recommended Posts

naselogo.png

Ahoj tankáni a tankystky!

Nuže náš klan je malý, ale s velkým potenciálem k expanzi... složený ze starších přátel.

 

CZ1TD - Novinky

 

 

 

 

požádejte nás na TS3 o přijetí:naše TS 217.12.56.201 náborová místnost!!

* příhláškytypu "prosim přijměte mně,jsem čech" a podobné kraviny rovnou mažeme. napište věk,jak hrajete a na co se specializujete ušetříte spoustu času tím že o sobě něco napíšete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Už hraj jen 4fan, takže nic moc, hlavně že k nám přešlo asi 20 hráču a po pár dnech se skoro všecí zdekovali zpátky, tímto si u mě udělali mínus. :Smile-izmena:

 

Ale notááák. Byl to jen průzkum bojem, no a když velitel dal své vyjádření, tak se za něj členové postavili ( aniž by si to on sám přál). Právě v tom je přednost tohot klanu. Důvěra a pochopení mezi hráči = členy. Všichni v klanu jsou si rovni. WOT hrajeme hlavně pro radost, zábavu a uvolnění a ne někde 2 hodiny stát a cvičit na clanovky! Kde mě vidí, kde jsem viděn, jestli mám stát za barákem 2 m od dveří nebo spíše 3, atd. spíše upřednosťňujeme čety ( včetně odpočtu) nebo roty. Komunikace přes TS.

 

Ale chápu, každému vyhovuje něco jiného.... Přeji Vám hodně štěstí a spousty obsazeného území.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se divize rozpadla, tak bych neměl dole v logu clan CZ1.TD

 

Je to tak, že kdo chtěl, tak odešel - kdo chtěl, tak zůstal.

 

Důvod je prostý:

Ubíráme se směrem, kde primární pro nás nejsou už jen "Clan Wars". Spíše hra v četách na odpočty nebo roty. Nejdůležitější je pro nás celková pohoda, zábava a radost ze hry....

Spojeni jsme přes TS 3.

 

naselogo.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Já jen, že spousta klanů má nesmyslně jen 18+ a taky jsem nechtěl lézt do klanu kde by byl průměr 40let, to jistě chápeš když mi je 16. No já do bych do toho vašeho klanu rád šel, ale rád bych sebou vzal i kamaráda, je mu taky 16, je to sice horší hráč než já, ale to je taky jeden důvodu proč chceme do vašeho klanu zahrát si s opravdu dobrými hráči, abych se mohl dále zlepšovat. Jinak kamarád se na wot jmenuje Morlas a mě vidíš v podpisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...