Přejít na obsah

AW - Návrat otázok a odpovedí


RoboZilina

Recommended Posts

Developer Q&A (is back)

 

Nazdar chaloši,

V pondelok bude plne lokalizovaná verzia, ale rád by som sa s vami podelil o najnovšie otázky a odpovede. Je to síce kratšie, ale aspoň niečo.

 

Bolo by možné pridať ukazovateľ priblíženia ku sniper módu, aby sme videli aký zoom práve používame?

V budúcnosti plánujeme prerobiť bojové užívateľské prostredie. Budeme zvažovať aj takúto možnosť

Bude konečne armor inspector?
Áno, je v pláne pre update 0.23.

Aké máte plány pre PvE, je v pláne predstavenie nejakého druhu kampane v hre?

Áno, plánujeme to pre najbližšiu budúcnosť.

Budete dávať väčší dôraz na AW príbehovú kampaň?

Áno, ako súčasť vyššie spomenutých vylepšení.

Máte nejaké plány umožniť medzi-serverovú hrateľnosť (roaming)?

Momentálne nie.

Dávnejšie bolo oznámené, že Vickers Mk.7 nahradí Ariete. Čo plánujete urobiť s týmto vozidlom?

Vickers Mk.7 nenahradí Ariete, aj keď sa objaví v budúcnosti. A s Ariete nemáme žiadne špecifické plány.

Čo plnánujete urobiť so ovládaním kolesových vozidiel? Niektoré kolesové vozidlá sú prakticky nekontrolovateľné.
Na tom pracujeme intenzívne. Vozidlá budú reagovať rýchlejšie na ovládanie a ručná brzda umožní  robiť kúlerské otočky.  

V Update 0.21, znižujete Challenger 2 maximum speed. Bol to slimák už teraz – prečo ho ešte spomaľujete?
Toto je jedna z niekoľkých zmien rýchlosti. V Update 0.22 príde prepracovanie mobility vo všeobecnosti a bude rôznorodejšia. Rôzne typy motorov budú mať znateľne rozdielne vlastnosti. Napríklad trubo-benzín bude zrýchľovať pomalšie v nízkych otáčkach ako diesel, ale naopak rýchlejšie pri vysokých rýchlostiach.

Bude z T-62 premium?
Nié.

Update 0.21 prináša prepracovanie viacerých striel, hlavne HE a HEAT nábojov. Ako bude prežívať Wiesel a VBL, keď ste im zobrali polovicu HP? Teraz môžu byť zničené jedinou HE strelou. Čo stým? Každopádne, je to teraz s nimi biedne.

Obidvom vozidlám sa štatisticky darí dobre, ale je potrebný určitý level skilu, aby hrali efektívne. Plánujeme upraviť spotovací systém, aby boli viac v bezpečí a zostávali dlhšie nespotnuté.  (WTF?)

 

Čo plánujete urobiť s fenoménom známym ako „kruhové války“, kedy hráči utvoria tzv. lemming train teamy (slepo nasledujúci sa hráči) a naháňajú sa okolo mapy?

Toto je spôsobené mnohými faktormi od vlastností vozidiel po vlastnosti máp. Budeme pracovať na oboch, ale toto je niečo čo sa nedá „upraviť“ jednoducho. Budeme opatrne upravovať mapy aj vozidlá, s ohľadom na tento fenomén, ale vedzte, že toto sa nedá úplne odstrániť, lebo hráči majú slobodnú vôľu. (SS vraví že na EU to moc nepoznáme, ale na RU je to problém. Ja vravím vráťte mi moje arty a pomôžem tento problém vyriešiť.)

 

Budete upravovať modely ruských tankov ako napríklad T-72B? Momentálne napríklad nemáme T-72B , ale T-72A s ERA (známu ako T-72AV).
Áno, budeme pokračovať v opravovaní problematických modelov. T-72B je jeden z prioritných.

 

Vylepšujete reload time mnohých ruských tankov v Update 0.21. Okrem Object 187. Prečo ste ho vynechali?
Buff  je naviazaný na skutočné modernizácie T-tankov, ktoré dostávali autoloader modifikácie, aby boli schopné používať dlhšie náboje. Toto sa nestalo u Object 187.

 

V Update 0.21, keď vystrelím HE na prednú časť veže nepriateľského MBT, niekedy urobím veľa dmg ale niekedy nie. Môžete vysvetliť?

Vysoký dmg do veže je spôsobený v takej situácii, keď  HE tlaková vlna pôsobí pod spodnou časťou veže a poškodí niekedy slabo chránený turret ring a zdvíhací mechanizmus. Prepracujeme HE dmg aby bol viac predvídateľný a rovnomerne rozložený. Nebude sa rozširovať po pancieri a hľadať weakspoty.  

 

Nuž, tak to je zatiaľ všetko. Budeme ďalej zhromažďovať vaše otázky a pýtať si na ne odpovede. Aspoň teda na tie ktoré môžu byť zodpovedané.

 

Zdroj: Tu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš mať ešte tuhšie zakempené neviditeľné VBL a Vízly... to ti nestačí?  :wallbash:

 

Robia to presne naopak ako by som si predstavoval ja. Ja by som chcem mať vblko rýchle a ostatné tanky pomalé a kamo si môžu strčiť. Vôbec ma nepočúvajú. A HP samozrejme navýšiť na normálnu úroveň. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...