Přejít na obsah

1. Tanková Brigáda Plzeň [1TPLZ]


Recommended Posts

Ahoj,

pokud hrajete rádi WoT a už Vás nebaví pravidelné prohry na Publicu, kde týmová spolupráce a taktika jako by neexistovaly, zkuste se přidal k naší komunitě. Jsme parta fajn pohodářů, v klanu se vždy najde parťák pro hru v četě a lze složit rota různého tieru, jelikož k dnešnímu dni máme 84 členů, tak je každý den šance něco složit. Každopádně nikdo není nucen, aby se každý den účastnil skupinového hraní, ale kdo je jen členem a nikdy se nezapojí do týmových bojů, raději ať odejde a přenechá místo nováčkům s elánem. Klan byl založen začátkem července roku 2011 a byť je v názvu Plzeň, členové jsou ze všech koutů České republiky i ze Slovenska. Věkový průžez je pestrý, největší podíl mají hráči ve věku 20-30 let.

Také se, jako další desítky českých klanů, snažíme o vylodění a získání území v rámci Clan Wars.

Máme vlastní webové stránky: http://gdially.cz/news.php

Dále komunikujeme i na Facebooku, kde máme skupinu https://www.facebook...35551613198178/.

Také máme své TS3 (Team speak). Email do klanu je pak [email protected]

Pokud tedy hledáte své místo a nebaví Vás už singl hraní, ozvěte se buď přímo na registrační formulář (odkaz níže) či s dotazy na mě. Můj nick ve hře je stejný a pokud budete vyhovovat našim představám, obdržíte pozvánku. I kdyby jste neměli nadprůmerné statistiky, necháme Vás, aby jste o svých kvalitách přesvědčili sami ve hře. Buďte však realisti, kdo se bude hlásit s pár stovkama her a přesností střelby u top tanku někde pod 40%, není zrovna ideální kandidát :Smile_teethhappy: Otevřeně: hráč s tanky vyššího tieru a s vyšším počtem bitev bude jako kandidát upřednostněn, ale i tak máme i méně zkušené členy, kteří pod vedením zkušenějších kolegů v klanu pěkně odexpí na lepší tanky a získají zkušenosti.

 

Pár podmínek: - komunikace přes TS3

- člen se registruje i na webu (do 14 dnů po přijetí do klanu)

- v rámci hierarchie plní povely velení, především v bitvách (roty, výcvik, CW)

- odpustit si vulgární chování v rámci komunity

- snažit se svým vystupováním a bojem dělat dobré jméno klanu, ne naopak

- aktivní účast v klanu, nepotřebujeme mrtvé duše na chipy v globální mapě. Při neomluvené absenci nad 14 dní bohužel hráč končí

Zde je přímý link na registrační formulář pro zájemce, kde vyplníte několik údajů: http://gdially.cz/in...act/contact.php

Takže se těšíme na případné zájemce

EDIT: aktuálně probíhá nábor nových členů. Zájemci vyplní registrační formulář. Upřednostníme hráče s vyšším počtem bitev a 1-2 desítkami v garáži.

114725646673fc1e8ac28e493faa764d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu nic víc, než souhlasit!

 

Ikdyž budete mít malý tier, nevadí! Pokud ho mít budete, ale jste ve hře dost často a bude vidět pokrok, na 9-10 tank se dostanete snadno.

Navíc se často pořádají 6-kové a 8-kové roty, takže je o zábavu postaráno.

 

Těšíme se na vás já, Paullus i mnoho dalších od nás z klanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se přidal,ale mam moc málo času a nemůžu a ani nechci zabírat místo !svoboďákům" co jsou pány svého času,takže jen přání mnoha úspěchů.

 

Taky je spousta lidí, co mají práci a rodinu a hrajou to až po 21. hodině a o víkendu. V pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, měl bych zájem.. Už jsem frustrovanej z lidí, co hrají na publicku, respektive tamnější demence. Kdybyste o mě měli zájem, budu rád. Díky.

 

EDIT: ještě dodám, že můj nick tady na fóru je stejný jako ve WoT, takže si mně můžete jednoduše prolustrovat :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, měl bych zájem.. Už jsem frustrovanej z lidí, co hrají na publicku, respektive tamnější demence. Kdybyste o mě měli zájem, budu rád. Díky.

 

EDIT: ještě dodám, že můj nick tady na fóru je stejný jako ve WoT, takže si mně můžete jednoduše prolustrovat :Smile_Default:

 

Ahoj, až budu doma z práce, pošlu invite. S lustrováním nepřeháníme, jen musím s díky poděkovat klukům, co mají 300 bitev a třetí tiery. Přece jen se snažíme nabrat lidi, kteří nám můžou pomoci co nejdříve i do CW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se k vám rád připojil ale na ty vaše stránky se nemůžu nějak dostat :/

 

Stránky http://gdially.cz/news.php normálně fungují, jen se do dalších složek nedostane neregistrovaný nečlen. Kdo je pak členem, dostane po odeslání registrace povolený přístup. Tvůj nick ve hře je stejný jako tady na fóru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, až budu doma z práce, pošlu invite. S lustrováním nepřeháníme, jen musím s díky poděkovat klukům, co mají 300 bitev a třetí tiery. Přece jen se snažíme nabrat lidi, kteří nám můžou pomoci co nejdříve i do CW.

Ok, super. Jen dnes budu ve WoTku az nekdy kolem desate vecer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...