Přejít na obsah

Ceskomoravska tankova brigada (C-T-B)


Recommended Posts

ahoj jsme nově založeny klan s hráču z česke republiky,hledáme nové hráče,které tato hra baví hrát.

 

více informaci na nasem webu http://ceskomoravska...da.webnode.cz/.

 

 

podminky přijetí - 1. aspon 2 tanky tier 5

2.občas se učastnit bitev v rotě

3.aby vás tato hra bavila

4.věk aspon 15 let

 

 

žadosti o přijetí pište ve hře na sharks76 nebo krejzaZ

 

nebo taky email [email protected]

a [email protected]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klan sice výhledově hledám, ale ten Váš mě moc nezaujal. Napíši něco podobného, co už tu psal Czergus, potřebuji spíš někoho, kdo mě to trochu naučí hrát. Se svými výsledky totiš rozhodně nejsem spokojen. Ale třeba časem ze mě něco i bude xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to je kazdeho vec co vytvari za klan. Ta cestina neni tak hrozna, jsou tu /nebo byli vetsi experti. U jejich naborovych plakatu jsem se nasmal o dost vice. Samozdrejme muze to trosku vylepsit, aby to nak vypadalo. Ale me prijde sympaticke, ze si tu na nic nehraje a na rovinu rika koho chce a kazdej si muze udelat obrazek o co asi jde. 100 x lepsi nez vsichni co tu slibujou pohodovou atmosferu apod. Ja osobne bych preferoval klan slozeny z hracu 14 - 26 dejme tomu. Ty duhchodcovske klany nejsou nic moc pro me, ale zadnej takovej mladej klan neznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přátelé, velice se omlouvám ale pokud je toto v sekci náborových plakátů tak tady tato rozprava, ač pro někoho podnětná, nemá co dělat.

 

Promazáno a děkuji, že v této debatě nebudete již pokračovat v tomto vlákně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...