Přejít na obsah

1. Tanková Brigáda Plzeň [1TPLZ]


Recommended Posts

Copak, klan není špatná věc,ale se mnou byste to asi zatím nevyhráli:-)) Koukal jsem na celkové hit ratio a mám 36%, pak jsem si vzpomněl na rychlopalný flak na Pzkfw II, kterým se občas bavím:)) Kolik mám na jednotlivé tanky netuším:-) Ale rozhodně se mám ještě co učit:)

 

Ve statistikách si můžeš rozkliknout jednotlivý tank a zjistíš jak jsi na tom. Určitě je dobře, pokud se chceš dále rozvíjet a jsi si vědom svých nedostatků. Pokud budeš mít zájem, můžeš to v našem klanu zkusit, když zjistíš, že Ti klanový život a pravidla nevyhovují, jednoduše zase odejdeš. Nick máš stejný jako ve hře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky psal, pozvánka žádná, tak asi nejsem hodný. A to jsem myslel, že jsem slušný průměr. Tak asi ne :Smile_teethhappy: , co nadělám...

 

Ahoj, psal jsi kde? Tady nevidím a ve hře jsem taky neměl PM. Odpolko se mrknu a očekávej případnou pozvánku. Nick je stejný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve statistikách si můžeš rozkliknout jednotlivý tank a zjistíš jak jsi na tom. Určitě je dobře, pokud se chceš dále rozvíjet a jsi si vědom svých nedostatků. Pokud budeš mít zájem, můžeš to v našem klanu zkusit, když zjistíš, že Ti klanový život a pravidla nevyhovují, jednoduše zase odejdeš. Nick máš stejný jako ve hře?

 

vskutku :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Plzeňák hledá klan :-D

 

Nerad to říkám, ale v současné době, kdy nemáš ani 300 bitev, nebudeš pro žádný klan vhodný kandidát. Tím ovšem netvrdím, že se po nějaké době nemůžeš přihlásit. Přece jen je potřeba nějaké zkušenosti, byť kvalita hráče může být diskutabilní i po několika tisícovkách bitev. Taky si nemyslím o sobě, že jsem kdoví jaký umělec na bitevním poli, byť mám skoro 10000 bitev. Člověk se musí pořád učit. Takže Smokere nyní ne, ale v budoucnu máš šanci.

Děkuji za pochopení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě už taky moc nebaví ten nářez na pabliku. Jen se bojím, že ve klanu to bude ještě horší, že tam ve válce bude proti mě stát vždycky někdo lepší než já. Mám pár stovek s e75, zatím došlapávám nuansy hraní s tímto kvérem. Nevím, esik mám chtít e100, ptže ji tady zvrzali na chatu. Tak se potuluju s e75 po světě a snažím se setnout co jde. Mě by stačilo hrát v čete nebo rotě nebo jak to je, pokud by mě někdo chtěl ve globálu, rád bych se tam podíval někdy.

Hrál jsem za KRUTUS Redorchestra kdysy, možná to někdo zná.

Jdu se k vám přihlásit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě už taky moc nebaví ten nářez na pabliku. Jen se bojím, že ve klanu to bude ještě horší, že tam ve válce bude proti mě stát vždycky někdo lepší než já. Mám pár stovek s e75, zatím došlapávám nuansy hraní s tímto kvérem. Nevím, esik mám chtít e100, ptže ji tady zvrzali na chatu. Tak se potuluju s e75 po světě a snažím se setnout co jde. Mě by stačilo hrát v čete nebo rotě nebo jak to je, pokud by mě někdo chtěl ve globálu, rád bych se tam podíval někdy.

Hrál jsem za KRUTUS Redorchestra kdysy, možná to někdo zná.

Jdu se k vám přihlásit

 

Ahoj, klidně to zkus, odejít můžeš vždy :-) A přece jen se hraje líp, když se najde kolega nebo dva a jedete na publicu jako četa. S devítkama a desítkama už dokážete ovlivnit výsledek bitvy. Večer se Ti ozvu ve hře a pošlu pozvánku. Nick máš asi stejný i ve hře: 101PzD.

Jen to chce mít TS3 a až budeš v klanu, ještě se registrovat na našem webu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, na webu už jsem registraci udělal, TS3 není problém, zkušenosti s tím nějaké mám, pokud Vám nebude vadit slovenčina ve sluchátkách :-D Jen bych požádal o kousek trpělivosti, prozatím jsem vlk samotář a možná neznám všechny základní WOT pojmy :-D

 

Nebudeš u nás jediný ze Slovenska. A žádný učený z nebe nespadl. Tak večer hodíme řeč, pokud budeš ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj všichni tankáni,

v úvodním náborovém plakátu je to již upraveno, spustili jsme nové vebové stránky http://gdially.cz/news.php

Je tam i odkaz na registrační formulář, který když vyplníte, budete v databázi kandidátů do naší aliance. Odkaz: http://gdially.cz/infusions/custom_contact/contact.php

 

Aliance GDI (Global Defensive Initiative) počítá s členskou základnou nejen pro WoT, ale i do připravovaných projektů WoWP a WoB.

V GDI jsou nyní klany WoT: 1TPLZ a sesterský klan (nyní v intenzivní přípravě před spuštěním) se jménem nejspíše 1TDCS (1. Tanková Divize Cz/Sk).

Proto budete po vyplnění registrace osloveni někým z NV nebo náborářem, do kterého klanu by jste spadali - společné TS3, webové stránky, strategie na CW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...