Přejít na obsah

Filmové tipy


Recommended Posts

No, nechce se mi pátrat, proč se to jmenuje Captain America a ne Avengers 3, ale... 

Captain America: First Avenger byl super, asi proto, že retro, moc se mi líbil, Winter Soldier se mi nelíbil vůbec, takže u tohohle budu opatrně skeptický.

Nicméně jestli jste ještě někdo neviděl Deadpoola, tak vřele doporučuji, v originále s titulky. Až na pár divných pubošů, co odešli v půlce, se smíchy otřásalo celé kino.

Deadpoola jsem viděl a opravdu supeprča. Nejlepší je, jak ví, že je to film. V tomhle se to drží komixu. Tam ta postava také věděla, že je kreslená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Tak tohle asi bude pecka http://www.csfd.cz/film/415025-spioni-odvedle/prehled/ Trailer rozhodně doporučuji.

 

Pak ještě DC comics konečně přišli na to, co Marvel už dávno praktikuje. Totiž, že superhero mají bojovat v partě proti partě superpadouchů. http://www.csfd.cz/film/234816-justice-league/prehled/

 

No a konečně se ve čtvrtek dostává do kina Sebevražedný oddíl, takže asi vyrazím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

neco pro intelektualy jakozto meditacni (a vizualne krasny)  film:

 

http://www.csfd.cz/film/239444-hranice-ovladani/prehled/

 

pro bezneho divaka to fakt neni.....

Tak to zkusím. Ghost Dog: cesta samuraje jsem viděl několikrát a pokaždě se k němu rád vrátím. Pokud to bude mít rukopis Jarmusche v podobném duchu, tak by to mohlo být dobré. 

 

Ale ono to asi v podobném duchu nebude, jak tak čtu recenze. Ačkoli recenze na čsfd, to je také kapitola sama pro sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zkusím. Ghost Dog: cesta samuraje jsem viděl několikrát a pokaždě se k němu rád vrátím. Pokud to bude mít rukopis Jarmusche v podobném duchu, tak by to mohlo být dobré. 

 

Ale ono to asi v podobném duchu nebude, jak tak čtu recenze. Ačkoli recenze na čsfd, to je také kapitola sama pro sebe.

 

Ghost Dog je asi muj nejoblibenejsi film. Tohle je ale jina kategorie - je to film dost surrealisticky, spis meditacni zalezitost. Jarmusch je ale poznat hned - i kdyz i jeho fanouskum to cely muze pripadat jako nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jen pro zajímavost. V nově plánované premiéře (2018 + pokračování o rok později) dvoudílného filmu Avengers: Infinity War dojde k propojení téměř celého myslitelného světa Marvels universa. Kromě klasických Avengerů by se tam měli objevit i Strážci galaxie (ti by měli mít samostatný druhý díl již příští rok), Doctor Strange, Antman a kdoví, kdo ještě. Docela přehledně je to zobrazeno v následujícím obrázku. Já osobně se nejvíc těším na GoG2. Podle trailerů by to mohla být prča podobná jedničce. Jedině škoda, že práva na Deadpoola a X-Many má FOX a zbytek Marvelů Paramount. Ti se asi nedomluví. Představa, že by tam ještě proběhl Deadpool a pronesl něco v tom smyslu, že si tam jenom něco zapomněl, ať klidně točí dál se mi dost zamlouvá.ipXtr3J.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...