Přejít na obsah

Payday 2


Sorrines

Recommended Posts

Nedávno jsem si tu hru koupil , zatím jsem se do toho ještě nedostal , tak když mi někdo ukáže co a jak budu rád ;)

Zkoušel jsem si tě najít a přidat... Ale D3XT3Rů je tam strašně moc a já nevím, který jsi ty... Takže se budeš muset hlásit ty ke mě... aarongoldsteinů tam snad tolik nebude.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Max 4 různý specializace

 

Tak dnes večer to zapnu, tak pokud někoho z vás ulovím , tak mi alespoň vysvětlíte co dělat, kromě střílení :D

Jinak na Steamu mám jinej nick , právě kvůli tomu, že vyhledat někoho s obyčejným jménem je nemožný - statisíce výsledků a tím aby se ježíšek prohrabával .

 

Napište mi do PM vaše nicky na steamu :P

 

jen dotaz ,

 

1)když si vyberu specializaci (mastermind, technician, enforcer, atd.... ), tu budu mít pořád nebo si můžu na každou misi jinou aktualizaci ?

2) která je nejlepší ? - asi podle teamu , aby byl nějak vyvážený že ?  Mě se líbí ghost a technician

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes večer to zapnu, tak pokud někoho z vás ulovím , tak mi alespoň vysvětlíte co dělat, kromě střílení :D

Jinak na Steamu mám jinej nick , právě kvůli tomu, že vyhledat někoho s obyčejným jménem je nemožný - statisíce výsledků a tím aby se ježíšek prohrabával .

 

Napište mi do PM vaše nicky na steamu :P

 

jen dotaz ,

 

1)když si vyberu specializaci (mastermind, technician, enforcer, atd.... ), tu budu mít pořád nebo si můžu na každou misi jinou aktualizaci ?

2) která je nejlepší ? - asi podle teamu , aby byl nějak vyvážený že ?  Mě se líbí ghost a technician

na steamu Sorrines nebo Sorrines22 ted si nejsem jistej :D

Vecer budu minimalne ja i na ts.

Specializaci si behem hry muzes zmenit, ale musisi si n to vydelat, jde tam mit asi 4 sety ktery obmenujes ale chce to hodne penez.

Nebo si muzes puvodni resetovat a dat body jinam, ale zase to chce prachy :D

ad 2) kazda ma neco do sebe minimalne pristup ke hre a bonusy ke zbranim. Mam Technika rizlyho enforcerem a druy bild je zamereny na dualni pistole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to asi koupím. Koukal jsem, že to stojí na Steamu kolem 20ti éček. Nebo možná lépe počkat na vánoční slevy? Ty asi budou, né? Nebo to koupit jinde? Ale zase aby to kamarádilo se Steamem. To jsou dilemata. 

Počkej si já to kupoval o halloweenu nebo o ten černej pátek za 5 éček  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...