Přejít na obsah

Recommended Posts

Ahoj, ja by som začal grafikou. Potom možno pridať RAM 2x2GB alebo 2x4GB. Čo sa CPU týka, tak Intel zas tak moc nepokročil a musel by si vymeniť aj dosku a kupovať DDR4, ktorá je šialene drahá. 

Pre zaujímavosť: http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-7400-vs-Intel-Core-i5-4460/3886vs2310

Po GTX 760 na upgrade asi pripadá do úvahy najbližšie 970 alebo 1060. To by som videl na nejaký bazárový kúsok. Ja som včera kúpil manželke 960 Strix, ale to je cca to isté ako tvoja 760. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, musím tě řici že jsi si nevybral pravý okamžik na upgrade, neboť grafiky nejsou a pokud jsou se nechutně předražené. Pokud nevydržíš . musíš vyměnit MB, CPU, RAM a VGA. Buď si kup něco z bazaru pak se do 8.000 vejdeš nebo zkus toto nové : Ryzen 1300X - 3100 Kč + desky AM4 s B350 - 1800 Kč + 8 GB RAM DDR 4 - 1800 Kč - a k tomu grafiku minimálně GTX 1050 Ti 4 GB , ale stojí tak 5.700 Kč. na tom tě Wolfenstein poběží i ve Full HD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dík za rady. Ještě jsem přemýšlel a možná vyčkám a pak udělám kompletní upgrade. Vicěl bych pak celkovou investici na cca 15 000 Kč. Jak píšeš, tak mne překvapila momentální nedostupnost grafik. Proč tomu tak je?

Jsou na některé víc než měsíční čekací doby...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
3 hours ago, JirkaCFC said:

Dík za rady. Ještě jsem přemýšlel a možná vyčkám a pak udělám kompletní upgrade. Vicěl bych pak celkovou investici na cca 15 000 Kč. Jak píšeš, tak mne překvapila momentální nedostupnost grafik. Proč tomu tak je?

Mining.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 4 hodinami, JirkaCFC napsal:

Jak píšeš, tak mne překvapila momentální nedostupnost grafik. Proč tomu tak je?

JJ... Pravděpodobně to mají na svědomí těžaři... Nastal boom v těžení kryptoměn...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se