Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Tak jsem prej noob, lama a idiot.

Dostala mě nepřátelská artyna asi 0,5s po mojem výstřelu /moje střela ještě ani nedopadla/.

Nejspíš si našla podle trasýrky naší druhou artynu /nevim jestli ten debil chtěl dosáhnout mojeho zabití když přijel ke mě a vystřeli v podstatě z mojí pozice/ a mě trefila omylem.

A samozřejmě výhra, takže s trojnásobkem 109exp....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, já jednou jel s VK4502 ausf.B jako top tank na mapě Arctic region. Začali jsme dole vlevo, hned jsem napsal ať dva těžké tanky jedou po pobřeží, ale jen ať to hlídají, zatím co střední tanky pojedou po levé straně nahoru a pak po horní straně mapy. Původně jsem chtěl vyčkávat s těžkýma tankama, nicméně jsem se po minutě rozhodl po levé straně oné skály vyjet výš a palbou téměř přes celou mapu podporovat útok středních tanků, který v dannou chvíli stagnoval. Podařilo se a naše střední tanky postoupily. Já měl během chvilky tři fragy a vše šlo zřejmě dobře, avšak...!?!?!?

Pak jsem se podíval co to tam spoluhráči píšou, že VK noob, idiot atd. Říkám si: proč? Ale pak kouknu na minimapu... Oni totiž kuci nevydrželi a začali útočit spodem, načež samozřejmě jakmile vyjeli spoza rohu, dostali tečku od Jagdtigera, GW Panthera a najednou tam nebyl nikdo.

Musel jsem je dole zastoupit, jenže tím pádem neměl kdo zaměstnávat tanky na kopci a naše střeďáky postříleli jako kachny a pak si dojeli i pro mě.

 

No víc nadávek jsem za bitvu nedostal, ale moje angličtina není až tak dobrá abych jim dokázal vysvětlit, že nám to prohráli ti lamáci co nemají trpělivost.

 

Vím že tohle asi není nějak špatná bitva, měl jsem i horší a když jsem s tankama začínal, tak jsem odpadával i pár vteřin po začátku bitvy, ale někomu jsem to už říct musel. Je mi líp, děkuji všem, co si tuto story dočetli až sem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem toho názoru, že většina dobrých hráčů nechápe Public. To nejsou CW a ani roty. Nedočkavost a snaha si zahrát patří mezi základní prvky hry a já se hráčům nedivím.

 

Za pouhé hlídání a vyčkávání nic není, tedy kromě nejisté výhry a ta není na prvním místě. Včera jsem pomohl k vítězství capováním. Můj podíl 34% a zisk zkušeností 125 (bez PÚ). Každý kdo si jel někam zastřílet a zdechnul na tom vydělal mnohem víc než já.

 

V jiné bitvě jsem hlídal se svojí plečkou na předsunuté pozici přístupovou cestu a 14 minut čučel na minimapu. V 15 minutě jsem si 2x vystřelil na ty hráče co tudy utíkali před naším hlavním Útokem. Zkušenosti minimální a 14 minut nudy proti 1 minutě zábavy.

 

S organizováním bitvy na začátku mám rovněž špatné zkušenosti. Většinou je to takový nepřirozený zásah do bitvy končící prohrou. Včera nějaký dobrák napsal, že se budeme bránit a i sám se strojem, který by měl být dle mého v prvních liniích zůstal zakempený. Nepřátelé hráli běžnou hru a občas někdo obětoval svůj stroj při pokusu o postup. Bohužel bez předsunutých pozic to bylo za jednoho nepřítele 2-3 naše stroje. Zakempený organizátor v rychlém tanku si dal na konec celkem 3xkill a náš tým označil za nooby. Kdyby nechal hře přirozený vývoj, tak jsme mohli hrát vyrovnanou hru a možná vyhráli. Taky bych si zastřílel a nemusel dělat spotera s TD a suplovat jeho práci.

 

Tím rozhodně nechci říci, že se nemá občas řídit bitva či nekomunikovat, ale na publicu to má dle mého význam pro menší počet hráčů, což je asi od poloviny bitvy a to na drobnější korekce. Možná jsou výjimky v bitvách čistě T9-T10 které neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chápu, ale třeba já když vidím, že tím že jen držím a hlídám nějakou pozici a jde to, v žádném případě nezačínám útočit. Než abych si vystřelil a někoho sejmul, dám přednost víťezství. Když chci být akční, vezmu si E50ku, když chci být vyloženě tahoun, vezmu si VK4502 ausf.B - tedy pokud jsem top. No a když chci být druhosletový, či číhat, vezmu si Jagdpanthera. Chci říct, že s tankem, se kterým se připojuji do hry už jdu i s určitou strategiii do té hry a podle našich a soupeřových vozidel lehce poupravím taktiku a místo, kde budu i za cenu toho, že budu někde "kempit". Kor když je v určitých mapách údělem těžkých tanků nehrnout se dopředu za každou cenu, ale držet pozici s tím, že když tady bude velký útok, způsobím maximální škody a nepřítele zdržím. Tím pádem se i v této situaci spoléhám na spoluhráče v týmu, že mi buď pomohou, nebo pomůže někdo jim a prorazíme rychleji na druhé straně. Jenže já žasnu jak i hráč s tankem na IX. tieru najede do místa kde na 100% budou minimálně dva těžké nepřátelské tanky, kde mě bude mít artyna jako na talíři a co hůř, nepřítel na mě nebude pálit ze stejné roviny, ale bude mu vyčnívat jen věž, zatím co ty budeš čouhat se zhora a bez krytí od naší arty. Jako odpusťte mi, ale tato hra nemá 200 map aby pro hráče byla každá hra nová zkušenost a toto místo na této mapě je téměř místo pro sebevrahy. A ano, již mnohokrát jsem i já tudy prorazil, ale vyžaduje to dobrou kooperaci a samozřejmě nooby na druhé straně. A nemyslím si, že bych onu popisovanou hru takticky nedomyslel.

 

Chci říct, že chuť zabíjet podřizuji chuti zvítězit, hlavně jako TÝM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby nedošlo k omylu, tak jsem nepsal nic o tom, že ta taktika byla špatná. Jen jsem narážel na to, kde byla snaha o její aplikaci (public) a jaké mám já zkušenosti s tím, když má někdo od začátku bitvy snahu jí řídit.

 

PS. Osobně znám jen dva hráče WoT a ti by rozhodně nečekali víc jak 3 minuty a pak by začali vytvářet nějakou činnost, ikdyž asi nežádoucí, ale činnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Útesy 1. srpna 2012 16:45:38

Vozidlo: Dicker Max

Získáno zkušeností: 288

Získáno kreditů: 10 139

 

Opraveno:

Vozidlo Dicker Max bylo Úspěšně opraveno. Stálo vás to kreditů: 3 575

 

Zakoupeno:

Munice pro vozidlo Dicker Max Úspěšně doplněna. Stálo vás to kreditů: 6 400

 

Hlavně že sem nejmíň 6x trefil Tigera II, jenže za 0 :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem NOOB a totální LAMA dneska na letišti jsem s VK 3001 p dodělal Tigra a jel jem zpět k bázi a najednou se dívám letí letadlo, tak jsem se přes snaipr mod podíval blíže a nakráčel jsem suveréně před TD bum bum a bylo po mě.

Pane doktore zase jste se kochal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Doly 2. srpna 2012 21:30:15

Vozidlo: PzKpfw II

Získáno zkušeností: 786

Získáno kreditů: 13 351

Úspěchy v bitvě: Válečník

 

Sedm killů a stejně to nestačilo, je jasný, že tier dva hraje spousta nováčků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jedna zajímavá prohra. Normální bitva, mapa ELhallouf, naše základna dolní J2, zbývají na každé straně 4 stroje + 1 arty, S TD ARL V39 jsem byl na pozici D3. K nepřátelské základně se blížili dva naše stroje na pozici cca E9. Naše TD mi napsalo "ARL, GO TO CAP" a o pár sekund i artyna " Miri, go 2 CAP", zdála se mi to celkem blbost cestovat přes údolí bez možnosti krytí, ale pochopil jsem to tak, že mám vyrazit na nepřátelskou základu. Vyrazil jsem a po ujetí tak 200 m mi TD psalo " What are you doing" a přesně v té samé vteřině jsem koupil první zásah a to do pásů (naspotoval jsem dva nepřátele) a za 2 vteřiny už jsem byl jen vrak. Další písmo do TD "OMG". Nejsem moc dobrý v angličtině, ale co se tomu TD asi nezdálo. Abych nezapomněl bitva dopadla prohrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Letiště 8. srpna 2012 11:18:57

Vozidlo: T-34

Získáno zkušeností: 532

Získáno kreditů: 15 915

Úspěchy v bitvě: Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: III. třídy

 

Druhá bitva s tímhle tankem, pět zabitých a pár nakousaných, ale když je tým *** tak to prostě nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!Letiště 8. srpna 2012 23:52:13

Vozidlo:E-50

Zkušeností získáno: 2 312

( pokuta za poškození spojenců: 40; x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 16 279

( pokuta za poškození spojenců: 11 940) UBER LAMA!!! jako já.. chudák T30... :Smile_sceptic:

nacpal sem mu to za 300... prostě sem mířil na otočenou Is7 a trefil jeho..holt, když člověk nevidí, nemá střílet.....

2daa84dc7644a3a3d8aa76eb25af87f9.png

Upraveno uživatelem Piratx_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...