Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Snaha byla .. v polovině bitvy obří štěstí, když jsem byl na jedničku a 3x mě asi na 25m minulo BDR se stock gunem .. na konci jsem si spotnul na capu plnou KV-85, zboku mu dvě dal, třetí záhadně dingnula, spotnul mně a se 122 dělem si jel pro mě .. ještě sem ho zapálil, ale navzdory tomu že byl rudý jak paprika měl autohasičák a bez doměření mě ukončil .. kdybych ho sundal, byl to asi Kolobanov ;)

 

shot_013.jpg
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Parádní pešek. Zaseknul jsem se hned v počátku bitvy ve svahu. Ani dopředu-dozadu, nahoru ani dolu. Jen rezignovaně čekat až mě nějaká golďácká osma sundá. Dlouho jsem nečekal. :wallbash: <div><a href="http://www.rajce.net/f854241705" target="_blank"  nebo http://www.rajce.net/a10687994

Klobouk dolů :whistling: většinou se dá ze všech situací dostat když nesedíš v T95(když ten stroj motor) stačí chvila klikání WASD a většinou se zadaří :)

Nebo zkus mačkat F7 s komentářem do chatu,myslím že tak 4x za celou dobu co tu hru hraji mi někdo takhle pomohl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Zdar všem. Někdy si připadám jako největší ichtyl na EU1 či 2. Třeba dnes. Jsem skoro na topu  a tak si jedu s ST-I po Ruinbergu.

Moje místa mi zabírají rychlejší tanky, nevadí, jedu jinam, co se mi může asi tak stát... Jedu, nikoho nevidím, jedu dál, aspoň ještě za další kamínek, pořád nikoho nevidím. A najednou je jich proti mě 5 ! Střílím, samozřejmě ding, chci couvat, nelze, dostávám všechno, co lze ve hře dostat, pásy, motor, dělo atd atd. Nestačím ani vystřelit podruhé, gangbang končí a já odcházím do garáže jako ten největší blb. Nevím, jestli se mám smát vlastní blbosti nebo plakat. 

Ale, Jen počkej zajíci a hlavně ty běloruskej a uvidíš ! Nedráždi zmiji bosou nohou !

 

Dobrou noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Remíza
Ohnivý výběžek
Škoda T 25
Získáno zkušeností:2 483    Získáno kreditů 65 018 
Úspěchy v bitvě 1 Vítězný znak, Válečník, Velká ráže, Tankista odstřelovač, Ostrostřelec, Vzorný tankista: "Hrdina"

Repairs:    -5 110 
Ammunition:    -47 902 
Total:    12 006      WN8: 17 747 (100)

REPLAY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...