Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Na počátku jsem podle enemácký čety čekal velké nepříjemnosti. Bitva byla dobrá a v půlce se u nás v týmu ještě za nerozhodnutého stavu dva hráči nedohodli na taktice a každý si zahrál svojí. Já se vracel bránit základnu a TD (SU85B) co se k ní dříve vrátilo zastávalo názor, že mám jet na cap. Nepřítel v počtu 3-4  byl od naší základny asi 200-250 m. Já na enemáckou to měl 600 m a nevěděl jsem kolik je tam ještě obránců. Ostatní v týmu bojovali někde čistě o svůj život a na takové ptákoviny neměli čas a blíže to měli k naší. Jeho variantu jsem nechtěl já a on si jí jet tedy provést sám, takže místo abych hlavně spotoval, tak jsem musel i dost bojovat. Základnu se mi podařilo uhájit díky něčí pomoci od středu. Štěstí připisuju asi 75% vliv. Zbylo mi 13 HP a už se nebylo ke komu připojit mimo naší arty co byla poblíž nepřátelské základny. Závěry nemám zmáknuté a neznalost map tomu moc nepomáhá. Mimochodem mapa Opatství. Dojel jsem k enemácké základně, kde jsem sundal enemáckou poškozenou arty a prohrál na cap. Enemáci začali zabírat ještě než jsem dorazil ke kruhům a zničil arty. Kde zdechlo to naše SU nevím. Taky se nikdy nedozvím jaká varianta byla lepší. Zda moje nebo toho TD. To co jsme oba zahráli byla třetí a asi nejblbější možnost.

 

Co se expů týká, tak jsem na prohranou hru nedopadl nejhůře.

lost.jpg           

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Remíza

1zqr9yh.jpg

 

Zbyly jsme tam my dva proti IS3, tigerovi 2, AMX 50 100, ISU, Jgpantherovi, JpgzIV, IS2, artyně a tomu scoutovi...

Takovou spolupráci s náhodnym člověkem na publicu jsem ještě nezažil, parádně jsme je postupně rozebrali, já měl půlku hry 8 hp, on 200. Ale ten scout celou dobu nic nedělal a jen nám ujel na remízu...

 

A btw, tohle dělali ty naše dvě skvělý polský IS3ky...

2u5gzf8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...