Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

už ste nadelili viac poškodenia, ako celý tím dokopy? ešte že nepoužívam xvm, bo by ma j.blo  :-(

 

 

No jasně, jednu z těch proher mám i tu někde výš... To je pak pokoukání na tabulku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gez3whj9ghxprs59spnrccm6ynrna4ue.jpg

 

jdpxm6xq3663x3f4saffd87wpbxrvsy5.jpg

 

Masakr bitva ! Jen škoda, že mě sesmahl jejich poslední enemák s artynou.... IS-7 dostala ammo rack cca 1200HP + Obj 268 full HP ammo rack... E-100 kapovala naši bázi... tu jsem taky dorazil.... vyklepaný jedu na enemáckou bázi .... cestou čtu komenty v chatu a rady od enemáků, kde je jejich artyna ... vyjedu za roh, spotnu artynu a než stihnu vůbec zareagovat je po mě.... Těšil jsem se na 10 killů a medaili... I tak to byla prostě boží bitva. :))

 

Kdyby se chtěl někdo kouknout.

http://wotreplays.com/site/246953#lakeville-danny202-object_268

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadalo to na epesní výhru a byla z toho moje asi rekordní prohra :-)

 

Asi poslední třetinu bitvy jsem hrál s poškozeným dělem (opravy už byly vyčerpány), naši bázi capovala artyna a T-150 (na tu jsem si přepnul goldy, bo mi z dálky dingala - nepřesné dělo), ve finále mě odsmažila artyna... No nic, snad se s Tigerem dočkám i podobné výhry :-)

 

ruyX4.jpg

 

j8Lbr.jpg

 

02p9Y.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
A tady mě nenáviděli už i naši...prej děsnej kemper, atd,atd...hold taky téměř došla munice (1 gold a 2 HE)... (T34)

 

Přijde mi, že máš poměrně málo expů vzhledem k rozdanému poškození... to jsem měl s T34 víc i já, když jsem včera nastřílel asi 3.000 damage, (samozřejmě) prohrál a s PÚ měl 110.000 hrubého :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, že máš poměrně málo expů vzhledem k rozdanému poškození... to jsem měl s T34 víc i já, když jsem včera nastřílel asi 3.000 damage, (samozřejmě) prohrál a s PÚ měl 110.000 hrubého :-)

Nic jsem nenaspotoval. Bino nemám, takže jsem slepej. Tím pádem jsem měl za každou střelu jen 1/2 XP a stříbra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...