Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

waisiku, tomu nějak nerozumím.

V tom prvním screenu máš: PORÁŽKA, 65 223 stříbrných, 1002 zkušeností. No a vlevo dole v rozpisu pak 32 968 stříbrných (v prémiovém) a opět 1002 zkušeností.

Tož to mi nějak nesedí. Kdybys měl dvojnásobek (což tu ale nemáš napsané), pak 2 × 32 968 = 65 936, což by ti ani tak nesedělo na zobrazených 65 223. Takže se ptám — Photoshop a nebo chyba v Matrixu?

 

Edit: a nebo se dostává něco i za medaile?

 

Ta cifra dole je po odečtení nákladů (opravy,munice atd) takže je to čistej zisk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

mobilis: leda že by tam měl nějaký mod na statistiky, protože mně se to zobrazuje mnohem stručněji. To znamená, že bez odečtu nákladů… (ty vidím až v podrobném rozpisu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marty89? A důvod? Aspon napíšu když dám mínus za bitvu kde pomáhám kolegovi dole ve vodě a nastřílím nejvíc z týmu. Asi ti hodím replay. Díky za -1.

 

To je přesně ta situace, která se stát neměla a to, že jsem se myšítkem netrefil asi o 1,029mm (odhadem).

 

Ještě jednou se Ti omlouvám a sypu si popel na hlavu....

 

Skore vyrovnáno na původní hodnotu a +1 u jiných příspěvků...

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

THX.. až budu doma tak přihodím další včerejší debakl-měl jsem proti sobě Conqerora-a tak rychle nabíjející potvora než sem ho ustřílel na 88 HP si v pohodě sundala další tank..GRRR a ještě jednou střela do trochu natočenýho boku za 0... jinak zas "excelentní tým"..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za včerejšek se musím omluvit - zahrál jsem jednu hru jako absolutní lama! Type 58, čínská mapa, my na straně kde se sjíždí doleva do vesnice vespod (kde bývá ta mlha), já 4 tank shora tabulky - prostě paráda. S helcatem po domluvě sjíždíme do vesnice a valíme na druhý konec mapy a do kopce, že vpadneme enemákům do zad. Do kopce mě to jelo nějak pomalu, náš tým evidentně hrál tužku a tak jsem stroj tlačil i očima, abych byl už, už nahoře. Helcat předemnou mne povzbuzuje, už je na vrcholku a vrcholový kopec objíždí zleva - těsně k hranici hracího území. Tam to moc neznám - ale vrhám se za ním a - dlouhý, dlouhý let - vidím že to je v pr....li a bác. - 750HP a můj Type 58 v troskách :facepalmic: . Ani jeden výstřel, nepřítele jsem ani nezahlédl no absolutní ostuda. Samozřejmě se tama projet dá, jen se musí na vrcholku přibrzdit a vzít to zleva těsně kolem hranice...

No prostě lama.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi něco dělám špatně... :Smile-izmena:

 

Defeat

Battle: South Coast 14. února 2013 16:50:15

Vehicle: T71

Experience received: 1022

Credits received: 35 047

 

Defeat

Battle: Redshire 14. února 2013 17:06:53

Vehicle: T71

Experience received: 1002

Credits received: 42 825

 

Defeat

Battle: Siegfried Line 14. února 2013 17:18:17

Vehicle: T71

Experience received: 1 087

Credits received: 40 853

Battle Achievements: Top Gun

 

Defeat

Battle: Ensk 14. února 2013 17:28:19

Vehicle: T71

Experience received: 947

Credits received: 35 446 (compensation for damage caused by allies: 2 625)

 

Defeat

Battle: Widepark 14. února 2013 17:40:53

Vehicle: T71

Experience received: 1543

Credits received: 58 108

 

EDIT: série pokračuje

 

 

Defeat

Battle: Widepark 14. února 2013 17:55:07

Vehicle: T71

Experience received: 981

Credits received: 30 023

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...