Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Tohle byl snad zlý sen... Dneska útok na Westfieldu, celou dobu máme převahu, s Tigerem II se mi daří, nakonec zbývají čtyři protivníci s Jagtigery a T28 Protytype, které taky společnými silami zničíme a potom už je tam jen poslední nepřátelská T-34 s 200HP, na kterou si krásně zacílím a chystám se vystřelit... A v tom vyprší časový limit a my prohráváme! :facepalmic: Větší smůlu jsem snad nikdy neměl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už sem tu zas, nic nového pod sluncem....víc jak půlku bitvy jsem strávil ježděním kolem domů na středu a rozsvěcením. Celý tým kempil okolo báze, takže enemáci stříleli ze všech stran a bez sebemenšího odporu si klidně dojeli přes městečko až k naší bázi. Nakonec sem se aspoň vydal lovit jejich arty...

 

Porážka

Bitva: Rybářský přístav 10. ledna 2013 18:40:34

Vozidlo: Crusader

Získáno zkušeností: 540

Získáno kreditů: 18 978

92shot_031.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem, že potřebuju pomoc ve městě, takže kromě arty a jednoho lehkého tanku se všichni jak ovce rozjeli do města, tak jsem si tam zastřílel do Stuga a vratil se k základně, kde už se vyrojili enemáci.....Grille to tam resetoval, jenže byl sám a na mě vyjela premium noob v T14, toho sem se s pomocí zbavil, ale resetnout 3 capovače sem asi o 3 vteřiny nestihl.....Nejlepší bylo, když KV-1 napíše braňte základnu a sám se courá k městu a pak směrem na cap, naši zabírali ale nechali se rozstřílet...

Celý leden mi jen stoupá EFR a klesá win....

 

Porážka

Bitva: Dubový lesík 10. ledna 2013 20:27:15

Vozidlo: Crusader

Získáno zkušeností: 502

Získáno kreditů: 23 718

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

523d2815c2b3b24f830255de2efa980a.png

 

96shot_032.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Rybářský přístav 11. ledna 2013 9:25:46

Vozidlo: T32

Získáno zkušeností: 195

Získáno kreditů: 9 523

 

Sám proti asi osmi haevynám a aby toho nebylo málo ty tři střely co sem stihl vypálit všechny dingly, 2x tiger, jednou kolmo zboku podruhé zepředu a jednou T-150 z boku, on někdo opravdu chtěl abych šel z bitvy bez dmg, jinak to není možný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska střet na pouštní řece - nepřátelé capujou, já si stojím za dunou a odstřeluju je ve městě. Pohodička, klídeček. Najednou čtu v chatu "lol" a hned potom Prohra! Já blbec jsem úplně ztratil pojem o čase a zapomněl sledovat cap a oni to capli, přitom jsem od toho byl asi 50 metrů, stačilo, abych tam najel. Asi nejhroší blbost, co se mi kdy zatím ve wot povedla. No prostě děs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla to naprosto super bitva, zvrátily jsme to ze stavu 5:10 na 3:3, ale na konci jsem to zabil. Kdybych jel kapovat, tak jsme úplně v klidu vyhrály, ale viděl jsem t34 se 150HP, tak jsem si řekl, že si dám ještě kill a pak teprve pojedu kapovat. Ale asi mě viděla už dlouho předtím, než jsem k ní dojel, takže na mě už čekala připravená. Dostal jsem jí za 450hp a nebyl. Naše amx už to nestihlo potom ukapovat do konce limitu...

h-caf4oqy5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Rybářský přístav 12. ledna 2013 14:33:17

Vozidlo: VK 3001 (H)

Získáno zkušeností: 650

Získáno kreditů: 24 416

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

Prohra 15:10. Já 5 tanků. Ani vyndání topu, podobě KV1S a Cromwellu + hodně slušně scoutícího T49 a obou artyn a poškození dalších pěti enemáků nepomohlo k tomu, aby nějakej idiot z našeho teamu zkusil zničit tank po mém vzoru. Přitom jsem je nechal víceméně na ránu. Tenhle tank umí jet jako medko, heavy a rychlej kroutivej scout v jedný hře. Druhej nejlepší v našem teamu měl 77 expů. Chjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Karélie 13. ledna 2013 13:28:40

Vozidlo: PzKpfw II Luchs

Získáno zkušeností: 829

Získáno kreditů: 17 659

Úspěchy v bitvě: Válečník

8 kousků a 5 poškozenejch. Prostě mi došla munice a posledního jsem poslal do pekla taranem. Bylo to 3 na jednoho a nebyli schopni toho jednoho sundat na našem capu. Neměl jsem se na to dívat, to byla debilita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať mi nikdo netvrdí, že s ním nemám smůlu :facepalmic:

Porážka

Bitva: Dragon Ridge 13. ledna 2013 20:16:45

Vozidlo: SU-100

Získáno zkušeností: 667

Získáno kreditů: 23 628

 

21shot_038.jpg

 

Porážka

Bitva: Dubový lesík 13. ledna 2013 20:43:58

Vozidlo: SU-100

Získáno zkušeností: 693

Získáno kreditů: 25 461

 

23shot_039.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Step 16. ledna 2013 22:20:30

Vozidlo: IS

Získáno zkušeností: 750

Získáno kreditů: 30 078

 

( bez PÚ )

 

Skoro 2800 dmg, byl sem jediný VII tier v týmu ( kromě dvou arty ), zbytek tier VIII a IX .. soupeř mě sešrotoval jako předposledního, VK4502P opravdu jen tak neprostřelím s pene 175 .. občas nechápu, co za individua hraje .. zase mám nervy v kýbly :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...