Přejít na obsah

WOWs: Tachibana - úroveň II - Premium IJN Destroyer


GolasCZ

Recommended Posts

Ve WG soutěži jsem vyhrál Tachibanu (díky WG + tuccy), takového prémiového klona Umikaze, tak sem napíšu pár poznatků a srovnám ho s jeho bráškou ;-)

 

Takhle nějak vypadá (camo je v základu).

 

FS27a.jpg

Jedná se +- o stockové Umikaze s ještě slabším trupem (7000hp), avšak s dvojnásobnou firerate u děl (12 za minutu oproti 6). Takže byť má dobré camo, tak se dá občas kombinovat styl JPN a USA torpédoborců = dá se celkem dost nastřílet a torpéda nejsou hlavní zbraň, skoro bych to viděl že to má dvě hlavní zbraně (pokud nepočítám camo). Děla a torpéda... Pokud mám MM tiery 1-2, nebojím se střílet, pokud je to spíš 2-3, tak opatrně torpéduju...

Od Umikaze se trochu liší stylem - jestli někdo hraje s Umikaze tak, že střílí pořád torpéda na 8 km a čeká, jestli se trefí a furt je spamuje, tak tady je to jiné. Chce to víc přemýšlet, občas si šikovně najet. Sice je málo HP, ale není třeba se bát přímého střetu s jinými DD na stejném tieru, pokud je to jeden na jednoho, tak jsou děla docela znát... Příklad - Samson má o trochu silnější děla s větším dostřelem (zase má o věž míň), ale pokud se dostanete na blízko, tak nejste úplně snadná kořist...

Ale co mě zaráží (používám hlavně HE), tak není problém dávat HEčkama citadely (ale musíte potkat nějaký ten tier 1, u dvojky je to spíš náhoda). Teď jsem dal 6 citadel :devil:

Ještě k tomu camu - občas svítím a nikoho nevidím, nejbližší viditelný je třeba 6 km daleko a nic blíž není. Někdy to camo zase drží jako blázen... Občas se mi zdá, že to je camo s vlasním RNG faktorem, možná se pletu, ale zatím mi to tak připadá :wallbash:

Parametry:
08 - Výdrž - 7000 HP
01 - Dělostřelectvo - 5x1 76mm (12 ran/min, dostřel 6,7km, AP 1000, HE 1300 (6% na zapálení))
04 - Torpéda - 2x2 457 mm (dobíjení 20s, doplav 5km, 6133 DMG)
66 - Obratnost - 30 úzlů, přehození kormidla 1,9s
98 - Maskování 5,4 (loď), 2,3 (letadlo)

Shrnutí - Tachibana je zábavná, ale není lehká = není pro každého :thumbsup:

Screeny k Tachibaně:

Top exp - 1 619 xp (hráno spíše přes děla)


YMKI1.jpg

wCVke.jpg

MY5y7.jpg



Top kills - 6 (tady byl PÚ) (hráno na torpéda a trochu děl)


kfOhz.jpg

oOAUq.jpg


W7H8S.jpg



A nakonec dnešní rozvička po ránu: děla v akci - 6 citadel (opět s PÚ)


xZQDa.jpg

R42tK.jpg

XyNIh.jpg



Mám na bytě řemeslníky, tak co jiného mám dělat, když už mám to volno :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...