Přejít na obsah

WOWs: VMF Imperator Nikolai I - úroveň IV - Premium SSSR battle ship


GolasCZ

Recommended Posts

Líbil se mi, koupil jsem a nelituju. Ne každý den je posvícení, ale když se zadaří, tak velmi slušně vydělává. Navíc na HE je 33% šance na zapálení, takže New York a Fuso jsem vysloveně upálil. Navíc vzhledem k pancéřování je solidně odolná i proti torpédům.

Tohle je ze 7.11. první bitva s PÚ a vlajkami, co k němu byly, druhá s PÚ bez vlajek:

 

 

648Nikolaj.jpg

 

358Nikolaj_2.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

33% na zapálení? To je slušný, Ishizusi má tuším 32%, Arkansas Beta má 22% (ale ten má zase good APčka)...

 

Jak se mě BB líbí, tak mě moc nebaví a nejdou mi... U Ishizusi mi vadí malý dostřel, tohle vypadá už tak nějak normálně...

 

No, uvidíme, jestli bude na prodej i bez těch goldů a toho okolo za míň peněz... I když ty goldy se taky časem můžou hodit do ingame shopu... No, ještě uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Jen pro doplnění Golasova postu...

Jedná se o hodnoty se základním velitelem (ten co je zdarma)

Hlavní baterieRychlost střelby ............................1,7 r/min

                          Čas otočení o 180° ....................... 56,3 s

                          Rozpyl ........................................... 201 m

                          He DMG/ šance na zapálení ......... 4500/33%

                          AP DMG ........................................ 8600

Pozn.: Dlužno podotknout,že 3 ze 4 se otáčejí přes přední polosféru.

 

Sekundární baterie : Rychlost střelby ................... 5 r/min

                                   Dostřel ................................. 3,5 km

                                   DMG/šance na zapálení ...... 1900/9%...HE granáty

 

Pancíř : Citadela .................................................... 150-300 mm

              Příď a záď ................................................ 19-200 mm

              Kasematy ................................................. 75 mm

              Paluba ...................................................... 35-63 mm

 

>>To GolasCZ:

                        Pokud chceš tak to přihoď do svého příspěvku a tenhle smaž.Možná se to někomu bude hodit mít to pěkně pohromadě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...