Přejít na obsah

AW - pochlubte se výsledky


waisik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nejhorší na světě je srážka s blbcem.

Na Arabovi 3. je třeba uklidit Fedora, tedy najet před něho a doprovodit ho na patřičné místo, odkud se pak nehne, zůstane tam do konce hry. Že ho budu uklízet i s idiotem, který tomu bude všemožně bránit, to jsem netušil.

 

 

 

 

 Pak už je to hra jednoho tanku, po tom co se všichni nechali vystřílet. Jednak je tam vidět co Challi vydrží, když se s ním umíte postavit čelně, a taky je tam vidět, jak důležité je vybrat si z více nepřátel, toho nejnebezpečnějšího a orientovat se v mapě a na eliminaci cílů postupně. Tedy, jistě, je to prohra, ale kvůli času, ne kvůli množství bootů. :-P

Vozím na Challim jen zelenou munici, tak dalšího Chaliho čelně nedostanu, pokud mu nevidím dno řidičova průzoru. Jednodušší je mu ustřelit pásy a pak ho odstřílet přes kolečko se shazováním pásů.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 7 months later...

Musím se pochlubit, i když to asi není zas tak moc dobrý výsledek, když vidím zkušené hráče AW :-)

AW hraju 3 dny, musím říct, že od WoT příjemné odreagování. Na Obj. 279 ve WoT kampani ještě dlouho nedosáhnu, tak jsem využil tady balíčku s PÚ.  Oproti modernějším a rychlejším vozidlům jsem ale zase hanbu neudělal, tank hodně podrží, dělo dává slušný dmg a ani doba nabití není hrozná. Tak se těším, jak se mi povede dál postupovat na vyšší tiery. 

ScreenShot0000.jpg

ScreenShot0001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Jedna z "disciplín" AW je plnění úkolů.

V Apokaliptické smlouvě se mě vynořily dva úkoly.

- zapalte 10 vozidel

- vyhrajte a udělejte 20 000dmg poškození se 100% efektivitou střelby

Dal jsem je součaně v jedné bivě.

Doplňková informace: na tenhle úkol se počítá i zapálení, nevyšo by mě bez něj dmg, viz scren, zda i taranování nevím.

 

ScreenShot0244.thumb.jpg.fbdaf8d8e5205508654a7dcfa8957818.jpgScreenShot0243.thumb.jpg.9654c76ae998e770f4d638a2eb2c2ad6.jpg

 

 

A jak jsem se tak prohrabával screenshoty, tak přidám i jeden slušnej výsledek dmg:

ScreenShot0259.thumb.jpg.201799ff5ccb10f6d133d45ab48ba6e0.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Volitelný úkol příběhové kampaně. Tohle je výsledek, nedělám si žádné naděje, nejlepší výsledek očekávám okolo 50k. mě se podřilo udělat jen 41 466dmg na 300m+. Tak jen, že to je reálné.

 

https://ibb.co/mFYgnwJ

https://ibb.co/XbdLS09

 

PS: v anglině je to proto, že je netřeba dráždit Čj. Jen když jsen si to přepnul, tak semě vymazala historie já jsem měl nastřílených 40,5k, tak jsem to musel nahrát ještě jednou. Podařilo se, ale 50k už se mě nepodařilo. Škoda.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 9. 2021 at 8:15, Iosifek napsal:

Volitelný úkol příběhové kampaně. Tohle je výsledek, nedělám si žádné naděje, nejlepší výsledek očekávám okolo 50k. mě se podřilo udělat jen 41 466dmg na 300m+. Tak jen, že to je reálné.

 

https://ibb.co/mFYgnwJ

https://ibb.co/XbdLS09

 

PS: v anglině je to proto, že je netřeba dráždit Čj. Jen když jsen si to přepnul, tak semě vymazala historie já jsem měl nastřílených 40,5k, tak jsem to musel nahrát ještě jednou. Podařilo se, ale 50k už se mě nepodařilo. Škoda.

 

Blahoželám k výhre - MAESTRO:salute:

Misiu Deadshot vyhrali aj títo hráči s týmito výsledkami:

Iosifek (41466 poškodenie na viac ako 300 m s BMPT-72)

narkisos (poškodenie 41056 na viac ako 300 m s BMPT Mod.2017)

Cwolf1 (náhodne vybrané oprávnené podanie)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...