Přejít na obsah

AW - pochlubte se výsledky


waisik

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
před 16 hodinami, akymcz76 napsal:

mě šlo spíš o vyrovnanost v udělené DMG

Vyrovnanost DMG v případě "kulomeťáků" je postavená na hlavu. RAMKA, Marder, Armata T15. V PVE si ostatní v týmu, pokud ten co ji jede umí, moc nezahrajou. 

Mě jde o to, že base-expe se skládá z více položek. Arty, pokud se jede klasicky, tak je na tom bita. Protože je odkázaná jen na to DMG. Minimum asistované DMG (detrack). Zpravidla žádná spotovaná DMG. Zpravidla když vystřelí, tak střela jetí tak dlouho, že střílí do mrtvol. = Poslední v týmu.

Farmiči DMG a vyžírači killů se pak diví, jak to, že jsou druzí, případně poslední. Přitom jsou to jen dvě položky z mnoha.

Extrém je v GO, tam nemusíš fyzicky nastřílet ani ň, neukapovat žádnou bázi, a přesto můžeš mít zlatou hvězdu. Pokud ukepuješ hodně divokejch karet.

 

Já věřím, že ty to znáš, ale tohle je pro ty co sem přijdou a přečtou si to, přitom to nevědí. Těm doporučím, prohlížet si podrobné výpisy z bitvy, tam mají napsáno, co za co a kolik dostali. Podle toho se zařídit a hrát.

Hrajeme s tím, co máme k dispozici, ať je to technika, nebo lidi. Jde jen o to, zařídit se podle toho.

A to je má rada. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Leclerc T40

Hra, kterou bych rád taky někdy odehrál. Vydeo mizerné, ale výkon toho hráče neskutečný. Nedalo mě to sem nedat.Mám se co učit.:-o

Jen upozornění, první dva killy které má, tak moje grafika ty tanky není schopná zobrazit, ale na minimapě jsou. Žádné cheaty tam nejsou.

 

 

 

ScreenShot0344.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mnoho lidí se dívá na artyny s despektem, obzvlášť ve Spec. Ops. Já tam arty hrál v rámci těch 20 kapitol, ale i tak. Záleží na hráči, co s tou technikou umí. To platí všeobecně, nejen pro arty, ale i pro jinou techniku, která zjevně do té hry nepatří.

Poslední 1/4 hry jsme jeli ve dvou.

 

 

 

ScreenShot0345.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...