Přejít na obsah

AW - pochlubte se výsledky


waisik

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 11 months later...
před 7 hodinami, Iosifek napsal:

Tak tohle bych chtěl u koláků taky, to co umí boti. To je úplně supr, otáčet se i s ustřelenýma kolama jako na pásech:

 

 

Amx 10RcR se fakt takto na kolech otáčí, jenom by to s vybitýma kolama mělo být jaksi pomalejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
před 1 hodinou, huskyB12_CZ napsal:

To by šlo :)

 

ScreenShot0005.thumb.jpg.e132b12c638ab68d22badecae283d75c.jpg

 

Pěkný výkon.

Výsledková tabulka by nebyla?

I když, já jsem dost "okoral". A vlastně ani nevím, kolik jsem schopnej se Sphinxem v téhle kapitole nahrát. Zpravidla si ho beru do téhle kapitoly na úkol, naspotovat 20k dmg, vyhrát a dát 10 killů. To není zrovna o střílení dmg. Přičemž s random partou bývá z toho nejtěžší to vyhrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Došla munice.:Smile_sad:  To taky byla random-parta hic-pic-bum.

K tomu patří ještě 4k dmg do věžiček. A víc jak 50% killů je do MBT, pár 11 Challi, nebo T15.

 

ScreenShot0056.jpg

 

Ono je to se Sphinxem vlastně pořád stejný. jen ti ostatní by to beze mne projeli, rychlost šneka, nebyli schopní ani odstřelit posledního bota. Já jim ho nasvítil a byl bez munice.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Iosifek napsal:

 

Pěkný výkon.

Výsledková tabulka by nebyla?

I když, já jsem dost "okoral". A vlastně ani nevím, kolik jsem schopnej se Sphinxem v téhle kapitole nahrát. Zpravidla si ho beru do téhle kapitoly na úkol, naspotovat 20k dmg, vyhrát a dát 10 killů. To není zrovna o střílení dmg. Přičemž s random partou bývá z toho nejtěžší to vyhrát.

 

Nasvíceno prd, páč Leopardi to prodali u drona, město tahal Challenger a houska ...

Jejich housky byly před městem, což není značka ideál ...

 

Jo a málem sem měl ostrostřelce, teda kdybych nezapomněl na kempící hevinu na začátku města :)

ScreenShot0004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Poděkování:

Děkuji řediteli vesmíru a Energonovi.

Měl jsem za úkol v Cestě bojovníka získat metál Přežití nejschopnějších - viz scren.

Jeli jsme jiné úkoly a tenhle dali tak nějak mimochodem. Že ho splním zrovna na T10, to jsem netušil. :-D

Mimo to jsem splnil klanový úkol, poškodit v PvP a v četě min.12 vozidel, a Energon si splnil/dodělal úkol na Kata.

 

PS: Přidal jsem video, jel jsem to s MBT jako spoter. Sanna s dohledem + oba retrofity. pro ty, co si stěžují, že neví, co je nasvítilo.

 

 

ScreenShot0114.jpg

ScreenShot0115.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...