Přejít na obsah

Střelné a jiné zbraně (co máme nebo nemáme doma)


waisik

Recommended Posts

Zvedák: to je origoš Fabarm úsťovka, teď stojí 1300,-

Ne, že bych byl nějak přehnaně paranoidní, ale vzhledem k tomu, že ponáším ve stavu nadrcnuto, tak mi nepřijde úplně košér, nechat mazlíka ležet jen tak na nočním stolku.

Fotografie02333.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první je Beretta Target model 87, v ráži .22LR, hodně přesná mrcha...

 

WP_20150816_006.jpg

 

 

druhá je Colt 1911 z roku 1945 v ráži .45

 

 

WP_20150816_007.jpg

 

 

tady jenom na poměření, jak je ta malorážka velká...

 

WP_20150816_008.jpg

 

 

 

Předtím jsem měl Grandpower K100 z B série ( jedna z prvních, byla celkem sranda řešit problémy přímo s konstruktérem, celkem ***** bylo posílat zbraň klasicky poštou na Slovensko na seštelování a odstranění neduhů :) ) hodně dobrá zbraň, minimální zpětný ráz, přesná, ale byla citlivá na kvalitu střeliva, a moc si nerozuměla s přebíjenejma, tak jsem jí prodal. Příští rok asi koupím nějaký subkompakt - Asi něco od Glocka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechny zbraně jsou fajn, ale je to pak otázkou ceny nábojů, kdy je rozdíl když na střelnici dám za krabičku 75Kč v případě malorážky, nebo 480Kč v případě .45

ale ten pocit, že máš .45 v ruce, nebo pak DE .50, to už pak za to stojí. Sice zjistíš, že kiloa půl pod paždí tahat nebudeš, ale ten první výstřel :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím místní zbraňové odborníky, copak je tohle za pěknou flintičku?

 

7SICl.jpg

 

Ten obrázek pochází ze zadržený turecký lodě, která nelegálně vezla zbraně do Libye, údajně do oblastí kontrolovanejch islamisty. Všude jsem viděl napsáno jen "military shotgun", žádný konkrétní typ. Vzhledem k tomu, že jde o Turecko, tak bych věřil tomu Uzkonu...

 

Nějaký český pochybný média ho převzali a překroutili, že se prej jedná o zbraně a americký náboje uvedený jako pomoc pro uprchlíky, která měla směřovat do evropy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...