Přejít na obsah

Pzkpfw IV - Ausf.D


Šotek

Recommended Posts

tak dnes mi dalo zabrat barvení pojezdových kol

a potřetí mi vypadl tank z ruky, což znamenalo že jsem 3x zlomil anténu a kus výfuku se odlomil, což jsem zjistil náhodou. Vzhledem k tomu že jsem nevěděl při jakém pádu k odlomení došlo, musel jsem prohledat i koš. Nakonec jsem ho náhodu našel na koberci :)

 

WP_20150811_008.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

tak model hotov, až bude pořádný světlo a zrovna čas, dodělám ještě drobný detaily, pohraju si ještě s weatheringem apod.

 

DSCF0081.jpg

 

DSCF0079.jpg

 

DSCF0080.jpg

 

další model nevím, je toho hodně co Německo "vyplodilo" ve WWII, spíš teď udělám první diorámu pro šváru k vánocům, asi Stug III, motorku sajdku, pár panďuláků :) ještě uvidím jakou kompozici vymyslím... :)

Pro sebe pak další asi bude Tiger 2 nebo Panther, ale nevím proč mě Panther láká udělat jako "leštěnku"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak model hotov, až bude pořádný světlo a zrovna čas, dodělám ještě drobný detaily, pohraju si ještě s weatheringem apod.

 

 

Na focení modelů jsem známému dal svůj již nepoužívaný box - kdysi jsem v tom fotil v minulé práci. Krychle 50 x 50 x 50 ze silných modelářských špejlí (dají se koupit i plastové spojky do kterých to v rozích svážeš) a potáhneš plátnem - ideál staré promítací, ale stačí i obyč čisté bílé prostěradlo. Do toho z vrchu zdroj bílého studeného světla (nutno vyzkoušet nějaké LED zdroje, já tam měl lampičku z čelovky která měla široký rozptyl) a široký objektiv s nižší clonou. Pak z toho lezou na amatérskou úroveň slušné fota. Stojí to pár kaček a dvě hodiny práce.

 

E: kua, sorry, tys myslel světlo na práci :ermm:  Jsem pitoma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...