Přejít na obsah

Windows 10 + aplikace


HeavyBoyJoe

Recommended Posts

HDD ti zkolabuje a jen to fikne :no: a to i ten, který máš v šuplíku a vytáhneš ho 1 x za rok.

 

Zatímco Cloudová služba může ze dne na den skončit úplně stejně, stačí aby se poskytovatel rozhodl. A EULy většinou bývají vedeny ve smyslu "vy si to sem dáte, ste zodpovědní za obsah, ale když se něco ztratí nebo vám to někdo ukradne, tak my nic."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatímco Cloudová služba může ze dne na den skončit úplně stejně, stačí aby se poskytovatel rozhodl. A EULy většinou bývají vedeny ve smyslu "vy si to sem dáte, ste zodpovědní za obsah, ale když se něco ztratí nebo vám to někdo ukradne, tak my nic."

 

No, tak že by zrovna cloudová služba Microsoftu skončila ze dne na den o tom hluboce pochybuji. Už proto, že tam má uloženo data tisíce firem a ty žaloby by MS neustál. Takhle to nefunguje.

 

P.S. Ať si dělá kdo chce co chce, třeba pět záloh na externí disky. Mě vyhovuje tohle řešení a je mi vcelku ukradené, kdo moje fotky (nic jiného ani nezálohuju) uvidí nebo ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nabastlil na pracovní comp a zatím to ve mě nenechalo dojem žádnej. Ale to se ani po deseti minutách používání ani nedalo čekat. Každopádně než v tom najdu nějaké výhody, tak doma zůstane Win7. 

 

Btw: bude někdo zakládat vlákno na appky ze Storu? Nějak se neorientuji, co by z toho stálo za to používat. Nebo si o tom budeme povídat tady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se brzo chystám na nákup SSD, tak to asi spojím rovnou s tím. Nedávno to kamarád instaloval, tak jsem měl příležitost to trochu omrknout a vypadá to fajn. Krom fízlfičurek, které se zdá se dají povypínat (nebo aspoň si uživatel má myslet, že jsou vypnuté :-D) to vypadá dobře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw: bude někdo zakládat vlákno na appky ze Storu? Nějak se neorientuji, co by z toho stálo za to používat. Nebo si o tom budeme povídat tady?

Já bych to semlel tady... Dělat topic pro každou appku zvlášť je asi nesmysl a pokud budou na hromadě, tak to můžou být i tady.... Jenom by například mohl některý z modů změnit název topicu na Windows10 a aplikace nebo tak nějak podobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to semlel tady... Dělat topic pro každou appku zvlášť je asi nesmysl a pokud budou na hromadě, tak to můžou být i tady.... Jenom by například mohl některý z modů změnit název topicu na Windows10 a aplikace nebo tak nějak podobně...

Já nemyslel na každou appku zvlášť, ale na ten jejich Store jako celek. Ale když to bude tady, tak v poho. Ono až se to stane nepřehledný, tak to někdo z adminů rozdělí. A když už máme psa s česnekem ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když uděláš upgrade, tak nic instalovat nemusíš, zůstanou ti tam programy jako v sedmičkách, pokud uděláš čistou instalaci, tak si smažeš softy.

To by bylo fajn. Moc tomu ale nevěřím. Zatím jsem při každém přechodu na nová Wokna musel veškeré programy, které používám instalovat znova. Na disku sice byly, ale nešly spouštět protože je OS neměl nainstalované. Možná jeden a nebo dva programy, které se dají spustit bez instalace fungovaly, jinak ale nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když udělám upgrade z W7 na W10, tak budu muset všechny používané programy znovu nainstalovat? Asi jo, že?

když si přečteš někde můj příspěvek před,tak jsem psal,že ti to dává 3 možnosti.1.čistý upg...nic se nezachová,jen ti dá old win,2.upg beze změn a 3...tu jsem nečetl,takže ani nevím co to je,jestli to je vůbec 3možnost.mě zajímaly ty 2 možnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tomu apriori nevěříš, tak proč se vůbec ptáš? Já mám vlastní zkušenost z upgradu notebooku z Win 7 a funguje všechno.

Nevěřím tomu z jednoduchého důvodu.

1. Nikdy mi to zatím nefungovalo.

2. Většina lidí používá tak 2 - 5 programů a to ještě od Mrkvosoftu. Ještě jsem nenarazil na nikoho, kdo by mi tuhle vlastnost potvrdil při nainstalování většího počtu programů, programů cracknutých a některých úprav, aplikací atd.

 

Byl bych moc rád, když by to fungovalo, ale já to zkoušet nebudu, proto se vyptávám a nedůvěřuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...