Přejít na obsah

Lodě - Všeobecná diskuze


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Ale je to nejlepší zábava :D...a krásný pocit, když sundáš tak malou loďku :) Navíc tě pak nemůže ohrozit, že někde proklouzne, většina CVčkářů se nejdříve zaměřuje právě na DD, protože celá loď potopená jedním torpédem=víc expů a kreditů než BB která dostane 6torpéd a pluje dál....

 

Zkusím to tedy pilovat :-) Ale to musí být  hrozná ruleta, vždyť ta malá mrcha uhne torpédům jako nic :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruleta to není........pokud potkáš normálního hráče, je jasnej........při manuálním shozu nemá šanci......pokud potkáš někoho kdo točí stále k tvým letadlům, potkal jsi hráče s mozkem a ten jde potopit hůře, ale jde to taky... a s japonskou CV když máš 2 x TB.......tak s tím se dá dát jakejkoliv krásně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím to tedy pilovat :-) Ale to musí být  hrozná ruleta, vždyť ta malá mrcha uhne torpédům jako nic :-D

 

A ďalšia vec...   tie malé mrchy málokedy čakajú útok od lietadiel...   niekedy si ich ani nevšímajú...   skús a budeš prekvapený ako to ide..  ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno to dává smysl... je fakt, že když já hraju (no teda spíš lamkuju) s DD, tak taky letadla moc neřeším, na cruiseru je řeším tak na půl oka a s BB jakmile vidím na mapě bombarďáky nějak poblíž, tak je nespouštím z očí :-)

 

Jojo s žapončíkama když to dáš křížem tak asi jo, ale my kchůl gájs z júesej to máme s jednou letkou krapet horší :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono s USA CV je to snažší, protože má torpéda blíž u sebe a DD se těžko vyhne.....a tvůj styl nerespektování TB když jsi v CA či DD se ti nevyplatí na vyšších tierech ;).....tam i s DD jak vidím letadla a nemohu zmizet, tak hned k nim a stejně mě občas sundá...

 

Jo stíhači mají od předminulého patche tzv baráž....tzn pokud to zapneš a v době tvého útoku budou v kruhu(resp v tom obdelníku útočném) nepřátelská letadla, tak dostanou sodu.....není problém sundat jedním útokem i 2 letky, nebo je alespoň slušně pocuchat....ale chce to správné načasování, nejlépe když je honíš :D...a tento útok spotřebovává značné množství střeliva...takže po 1-2 útocích musíš na loď doplnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V CA ty TB respektuju, v DD na ně, přiznávám se, docela prdím :-D Ale ruku na srdce, já jsem v DD taková lama, že až bude největším problémem mých herních výkonů ignorace TB, tak budu docela šťastnej :-D

 

Ad baráž - bomba, díky, to musím vyzkoušet :-) Ale minimálně na lowtieru to na mě zatím snad ještě nikdo nepoužil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, na Langley to je. Nezkoušel jsem tedy jestli to funguje, ale když zmáčknu ALT, tak se mi zaměřovač na obdélník změní... Večer prubnu, jestli a jak to funguje... Všiml jsem si toho, když jsem chtěl odhodit TBčkama a omylem jsem měl přepnutou stíhací letku... tak jsem chtěl zjistit, co to je, pak jsem zapomněl a pak Golas mě na to upozornil zmínkou o baráži... Tedy za sebe mohu potvrdit, že Langley má to zobrazení obdélníku. Jestli se pak nějaký hrc-prc-ratatata stane, to jsem zatím nezkusil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, díky za popis, vyzkouším dnes na Bogue :cool: ... je ale fakt, že většinou moji stíhači normálně a dlouho bojují a buď jedna či druhá strana po urputném boji zvítězí tak o 1ks stíhačky, ale občas je to hrozná rychlovka a soupeř mě vymete, že nechápu, kde vzal takhle narambovaný stíhače - a ejhle, on je to regulerní cheat! :sick:

 

EDIT PS: osobně nejraději natáhnu soupeře nad svoje lodě, to je pak pane teprve baráž! :woot:

 

Jaký cheat? Podle toho, co popisuje Golas, tak je to o tom, že musíš tu baráž trefit (přičemž mezitím se může nepřítel pohnout jinam a ty "vysypeš pytlík" do prázdna) a navíc to rychle vyplácá munici... Tedy je to podobný cheat, jako ruční odhoz TB... Rozhodně je fajn, že i pro stihače je tam nějaká možnost, jak dosáhnout momentální vyšší účinnosti, když se hráči rozhodnou vzít to do vlastních rukou a vysypat manuálně :-)

 

Jinak co se týče soubojů se stihačema - ona je to dost často ruská ruleta... Třeba v té bitvě, která vyvolala tuhle debatu, to vypadalo tak, že jsem vymlel bez baráže dvě eskadry stihačů nepřítele jednou a na 12 nepřátelských jsem "spotřeboval" jen dvě vlastní a zbylé čtyři jsem pak využil na likvidaci TBček... Jo, sice jsem měl stíhače upgradovaný skrze skilly kapitána, ale i tak mi to přišlo trochu drsný... a jindy zase člověk dostane po rypáku a ani neví jak... takže ono to o baráži nemuselo vůbec být :-)

 

Jinak ano, nalákat nepřátele nad vlastní lodě je klasika, to dělám rád a často a jak jsem psal, na lowtierech to nepřátelští CV hráči dost často "sežerou" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ani nemusel použít baráž......USA letky jsou silnější a početnější než japonské....takže 1vs1 USA vždy vítěz. Pokud je to stejný národ vs stejný národ, hraje roli spousta faktorů. Perk u kapitána, který pomalejším stíhačům dá na začátku souboje slušnou boost výhodu, vybavení na lodi pro odolnější letadla....třeba i v okolí enemy CA, která pustí plašení letadel....a samozřejmě hlavně RNG :)

 

S tou baráží to chce cvik, občas se zadaří, občas to jen vystříkáš a sundáš jedno éro. Ale ten pocit, když si všimneš, že enemy TB oblétává mapu aby tě potopil a ty mu pošleš do cesty stíhače......no....2 TB letky....a na ní má jedna letka stíhačů.......do 10s mu zbyl jeden aeroplán a ten sestřelila moje loď, takže nepustil ani brk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně přijde, že občas je to z 90% RNG :-) Kolikrát se mi stalo, že jsem jel 1v1 na stejnej národ i tier a ty výsledky byly dost překvapivý :-) Ale ta baráž vypadá epesně, určitě to prubnu :-) Na TBčka by to mohla být dost dobrá volba, mně hrozně leze na nervy, jak dlouho občas stihači ty TBčka pižlaj... Člověk pak jen bezmocně kouká, jak grupa, za kterou se stihačky plouží dvacet sekund, vypouští v pohodě čtyři torpéda na BB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem tomu dal ještě jednu šanci a zatím mám následující poznatky:

 

- není to taková prča

- zatím se mi moc nedaří "barážovat" stihačky (pokud tedy už nebojují s jinou letkou), ale na bombardéry je to naprosto super, zvláště v momentu, kdy je člověk potřebuje rychle pocuchat, protože se chystají provést něco nepěkného spřátelené lodi... zrakvit takhle celý roj nepřátelských TB během pár sekund je daleko lepší, než když člověk jen "klikne" a pak si kouše nehty, jeslti to stihnou za minutu nebo dvě, dopižlat ty zbývající :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tááák.....   zapol som to po dvoch týždňoch...  hmmm...   totálne vymetený tí ľudia...  bez štipky inteligencie...   štyri hry úplný masaker...  piatu len tak tak...  a aj to radšej capli...   veľmi výživné totok...   asi si radšej nájdem milenku...  :wallbash: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s Bogue vyzkoušel prdlajz, neb mi na hraní moc času nezbylo a jedinou bitvu, co jsem s letadlovkou dal, jsem měl setup bez stíhačů :no: ... čili díky Pictusi za info, alespoň mám představu, jak to funguje a tuším, že to bude další fíčura, kterou používat nebudu, neb na ní v bitvě prostě nemám čas - podobně jako manuální shoz torpéd/bomb :cool:

A co tam vlastně děláš, to jen klikáš automatem? To přicházíš o tu největší radost a raději ani nerozjížděj jap. CV, mají totiž daleko víc letek a když nestíháš řádně útočit se 3mi???? :) S automatem nedáš nikdy bitevce 6 torpéd ze 6ti ;)....s manuálem jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, v mém věku už o ty radosti přicházím kam se podívám :-( taky jednou zestárneš a budeš rád, že tam ten automat máš  :whistling: ... takže pro představu v CV klikám automat na bomby i torpéda a s CA jsem každou chvíli zapíchnutej do ostrova, neb nestíhám sledovat všechno najednou  :sick: ... a DD jsou pro mě zapovězena úplně, zkusil jsem II. tier a měl jsem dost, to už nedávám vůbec  :no:

Ah soo...no já taky nejsem nejmladší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, v mém věku už o ty radosti přicházím kam se podívám :-( taky jednou zestárneš a budeš rád, že tam ten automat máš  :whistling: ... takže pro představu v CV klikám automat na bomby i torpéda a s CA jsem každou chvíli zapíchnutej do ostrova, neb nestíhám sledovat všechno najednou  :sick: ... a DD jsou pro mě zapovězena úplně, zkusil jsem II. tier a měl jsem dost, to už nedávám vůbec  :no:

a kolik ti teda prosimte je ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...