Přejít na obsah

Lodě - Všeobecná diskuze


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Ok, já fakt nejsem odborník na historii, maje jen všeobecněkulturní znalosti, tak jsem to pochopil, že byla míněna ta bitva, kde šel ke dnu.

Ale ona to je bitva, kde šel ke dnu. Hooda potopil a Prince of Walles pocuchal o dva dny dřív. Pak dostal zásahy torpédy a s poškozeným kormidlem a nízkou rychlostí jel vstříc své zkáze právě v podobě Rodnye a King Goerge V plus dalších dvou těžkých křižníků.

Mám za to, že ho z boje de fakto vyřadily už první zásahy, které zničily hlavní řízení palby a zasekly věže A a B. A i když ještě chvíli opětoval palbu, tak si myslím, že trefil kulové.

Stojí to za přečtení, ten příběh je fakt zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ona to je bitva, kde šel ke dnu. Hooda potopil a Prince of Walles pocuchal o dva dny dřív. Pak dostal zásahy torpédy a s poškozeným kormidlem a nízkou rychlostí jel vstříc své zkáze právě v podobě Rodnye a King Goerge V plus dalších dvou těžkých křižníků.

Mám za to, že ho z boje de fakto vyřadily už první zásahy, které zničily hlavní řízení palby a zasekly věže A a B. A i když ještě chvíli opětoval palbu, tak si myslím, že trefil kulové.

Stojí to za přečtení, ten příběh je fakt zajímavý.

Dobrá, tak já to vzdávám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QuickyBaby hraje německé bitevní lodě Tirpitz i Bismarck (stream na twitchi http://www.twitch.tv/quickybaby/v/9777413?t=2h17m23s) ,které by měli přijít až v Říjnu včetně dalších německých lodí, ovšem možná se některá z nich objeví už dřív (asi Tirpitz). Jinak by Němci měli excelovat v bojích na střední a krátké vzdálenosti a to díky dobré pohyblivosti a kvalitní výzbroji (podle ruských webů). 

 

Tady ještě ruský stream http://worldofwarships.ru/ru/news/common/german_branch/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojnásobky za Myogi jsou pro mě asi nedosažitelné. Včera povedená bitva kdy jsem sám zmastil enemy BB a zhebnul jako předposlední při capu enemy base ,měl jsem něco ,,tref" ,nějaké zapálení atp. a naprosto zdecimovaný tým. Takže prd,vzhledem k hodině už jsem to znovu nezkoušel.Dnes slušná proměna násobků s Kumou a poté s Tenryu, s těmi mrškami se jde postavit i o dva tairy lepšímu protivníkovi. .. . .Myogi  . . .naskočím do bitvy náš tým směska od III po V a celý enemy tým  V,VI a VII ,no rozcupovali nás během chvilky. Další pokus jsem vzdal a určitě to nebylo hodinou. :-) MM šílenej a nevěřím že by v sedm navečer nebyli lidi. A když, tak proč to nerozhodí ty hráče mezi oba týmy nějak vyrovnaně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi rad hraju za cruisery,jsou svizne,obratne a a maji hodne slusny arsenal zbrani.... Ale kurna s tema torpedama ne a ne se naucit. Mam 3% uspesnost..muze mi nekdo poradit jak na to ? Hada,ze delam chybu,kdyz strilim z velke dalky,ale dostat se k nekomu na min nez 6km byva dosti bolestne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předvídat kam asi popluje, nebo ještě co často používám, je poslat lidově řečeno torpéda na všechny strany. Pokud třeba máš torpédomety co musíš vypustit na 3x, tak první salvu podle zaměřovače, a druhou před výseč a třetí za výseč, pak si určitě jedno cíl najde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi rad hraju za cruisery,jsou svizne,obratne a a maji hodne slusny arsenal zbrani.... Ale kurna s tema torpedama ne a ne se naucit. Mam 3% uspesnost..muze mi nekdo poradit jak na to ? Hada,ze delam chybu,kdyz strilim z velke dalky,ale dostat se k nekomu na min nez 6km byva dosti bolestne :-)

Na těch malých tierech u cruiserů (Tenryu, Kuma, Phoenix, Omaha) jsou torpéda podle mě zbraní poslední naděje. Já se vždy radši držím na delší vzdálenost a střílím a střílím, zapaluju BB s HEčkama a jdu po citadelách jinejch cruiserů s AP. Torpéda se u mě dostanou ke slovu jen když prohráváme a někdo se ke mě blíží, tak to na něj pošlu, buď změní směr - alespoň na chvíli na mě přestane střílet a nebo je sežere. Druhou možností je "hero run", když už je jasné že jsme prohráli a nic s tím už neudělám (a nebo i vyhráli a já chci zkusit nafarmit hodně dmg) a soupeř má bitevní loď poblíž, tak to namířím přímo k ní, hejbu se ze strany na stranu a na vzdálenost pod 3km mu tam pustím torpéda. Další použití je ještě je posílat do kouře torpédoborcům... minimálně je to donutí utéct, a zkusit jimi odříznout někomu cestu. Ale pouštět je na jejich maximální dostřel a doufat, že někoho trefí... to podle mě nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s DtX... Ono není asi dobrý nechat se zlákat k přehnané hře s torpédy - přece jen pořád jde o křižník a ne o destroyer. Jako když se někdo přiblíží, tak proč mu to tam neposlat. Ale třeba s Phoenixem nebo Omahou se rozhodně na kontakt jít nesnažím - ty mají dost slušnou kanonovou výzbroj, tak se dá protivník pěkně oždibávat střelbou z větší dálky. Torpéda beru jako takový "bonus". U Tenryu se snažím je zapojovat trochu víc, protože mi palebně přijde slabší, nicméně ani tam to nepřeháním. Ale většinou s cruiserama šoupu torpéda buď do kouře, do nějaké úžiny nebo na nějakého zmetka, co je fakt blízko, když se poštěstí... ale nevyhledávám střety, cruiser je přece jen trošku větší a trochu méně mrštný než DD a hnát se s někým do kontaktu je trochu o držku :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těch malých tierech u cruiserů (Tenryu, Kuma, Phoenix, Omaha) jsou torpéda podle mě zbraní poslední naděje. Já se vždy radši držím na delší vzdálenost a střílím a střílím, zapaluju BB s HEčkama a jdu po citadelách jinejch cruiserů s AP. Torpéda se u mě dostanou ke slovu jen když prohráváme a někdo se ke mě blíží, tak to na něj pošlu, buď změní směr - alespoň na chvíli na mě přestane střílet a nebo je sežere. Druhou možností je "hero run", když už je jasné že jsme prohráli a nic s tím už neudělám (a nebo i vyhráli a já chci zkusit nafarmit hodně dmg) a soupeř má bitevní loď poblíž, tak to namířím přímo k ní, hejbu se ze strany na stranu a na vzdálenost pod 3km mu tam pustím torpéda. Další použití je ještě je posílat do kouře torpédoborcům... minimálně je to donutí utéct, a zkusit jimi odříznout někomu cestu. Ale pouštět je na jejich maximální dostřel a doufat, že někoho trefí... to podle mě nefunguje.

A dost často to znamená trefit vlastního ,kterej jede ,kouká přes dalekohled tam kam pálí a vůbec nesleduje co se děje kolem něho a s naprostým klidem ,ignorujíc i výstražné ,,houkání " si do nich vjede. Už se mi to taky stalo ,že jsem odpálil torpéda na enemy BB a z poza ostrůvku se vyloupl náš a směle si to hasil přímo do dráhy torpéd. Už je radši nepoužívám pokud je někde kolem mě někdo náš. A vůbec se celkově radši držím mimo chumel ,to že někdo jede čučíc přes dalekohled a naprosto nedbá že má nějaký kolizní kurs není nic vyjímečného.Nejlepší na tom je fakt,že on mě třeba stojícího ,,nabere " a po bitvě platím poškození spojence i já .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím námořníky :-)

 

Včera jsem stáhnul a nainstaloval lodičky . Chtěl bych je vyzkoušet, ale vůbec nic o nich nevím. Včera jsem si zahrál první 2 bitvy a dál si raději nechám poradit :laugh:  . Střílím APčka - lodi to nic nedělá , střílím HEčka , taky to nic nedělá :laugh: Něco málo z ovládání jsem zčíhnul, ale vážně jen to potřebné minimum abych see vůbec dokázal pohnout, nevím jaký národ a typ rozjet, abych nejel nesmyslnou plečku, nevím kam mířit ;-)  . Pokud by zde byl někdo, kdo by měl čas vysvětit mi co a jak budu moc rád :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvních pár bitev hraješ s lidmi proti botum, jakékoliv zkušenosti musíš získat sám hraním.

 

Hečkama dáváš dmg každou ránu a můžeš i loď zapálit(navíc ničíš moduly)..AP můžeš dát mnohem větší DMG na salvu, ale musíš se trefit, nejlépe do citadely(cca střed lodi která je k tobě bokem)

 

Ani jedna lajna není nějak slabá, nebo k ničemu....záleží co tě bude bavit.

 

Křižník je universální bojovník pro začátek.

Torpédoborec je malá mrštná lodička, která dokáže torpédy potopit i bitevník na jeden nájezd, ale chce to hodně praxe.....

Bitevní loď je pomalá, těžce opevněná lodička, ale má velký dostřel a na dobře mířenou ránu smázne i křižník.

Letadlové lodě jsou úplně jiná hra, spíše strategie a není snadné se s ní naučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...