Přejít na obsah

Lodě - Všeobecná diskuze


Aaron Goldstein

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Tak lidi, mastím to po zabanování v ruSSku na AW, a fóru https://forum.worldofwarships.eu

jsem byl označen za spamera se zbytečnýma otázkama, bo začátečník musí vše a sám pochopit. No, je tu někdo kapitánem do bitev, kde bych byl na příposlechu a povel na TS3? Jak su už ostatně zvyklý z klanu na AW :-D Akorát, že tu hru už nemůžu spustit :-D Nejvíc mám dva torpédoborce na T9 a zbytek v podstatě jen T5 nejčastěji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

pouze pro budoucí zápis nového účtu, nelze, nelze použít na existující účet  u wargamingu vůbec, nepoužije se to na existující wargaming ID. OVĚŘENO!!! Dárek na nic při nákupu klávesnice. Dar nedar... Nejdříve aktivovat a pak  až založit účet.

UXC7PECW-YCUWS-Z4A9N

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak s tím Ti můžu pomoct. Až na zelené je to docela dobře ekonomicky dělané. Jen zelené jsou špatné. Taky tam dostaneš "dárek" za přihlášení. Jinak za vyježděné uhlí jsem už koupil dvě lodě nejdražší a myslím pátou drahou v pořadí. A to hraju od loňského června, kdy mi dali ruSSové státní BAN na ip adresy a nepřihlásím se tak do AW. A od toho černa jsem obdržel bez koruny či ojra 9 prémiových lodí. Jsou tam vlastně 4 paralelní větve prémiáků, a jen jedna je placená, bo goldů tam proto odsypávají opravdu jak na rohlík bezdomovcovi.

A jinak opravuju své odvážné tvrzení - toto už je jediné moravsko-slovensko-slezsko-české fórum o loďách :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju zatím v klanu 64-64, tady na serveru jsou taky loďaři, ale v zápalu boje mi ještě neposlali pozvánku :-D  Jako ekonomické bonusy klanu jsou dobré. Dokonce mně udělali důstojníkem, ale nevím proč a co se tím ode mně očekává.

A jinak Květule, na kecy, na kecy su dost dobrý :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, arnost905 napsal:

Hraju zatím v klanu 64-64, tady na serveru jsou taky loďaři, ale v zápalu boje mi ještě neposlali pozvánku :-D  Jako ekonomické bonusy klanu jsou dobré. Dokonce mně udělali důstojníkem, ale nevím proč a co se tím ode mně očekává.

A jinak Květule, na kecy, na kecy su dost dobrý :-D

To je v pořádku, od toho to tady vždy bylo. Jen prostě to tu usnulo :( což vzhledem  k dřívější aktivitě je fakt škoda. Takže jen "kecej", třeba to tu ožije :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak na ofiko diskotéce můžete položit dotaz, pak dostanete oznámení o smazání pro nekorektnost :-D Jinak netuším o vylučovací filtraci v přístavu, jako abych zadal, co všechno musí zobrazená loď splňovat, a né že se od každého zatržítka zobrazí další desítky lodí? Jde to vůbec prosím Vás? Tedy jestli to tu není výzva nad kanál :-D Teda na kanál :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Lodě jsou celkem fajn, ale těch mechanik je tam přehršl, ale su teda dost břídil hráč, a jako tanky mně to tak nebaví. Jezdíte s nemotornou kládou po skle :-D A na té diskotéce dostávám jednu upomínku za druhou, i když jim vtloukám do příspěvků, že korektní být nemůžu být jen principu, bo jsem asociál a podle psychiatra bezcitná svině :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...