Přejít na obsah

Lodě - Všeobecná diskuze


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Bohužel trochu drahou na tier 4 ,sice hromada dublonů a vlajek,ale 800 kč aniž bych měl možnost vidět její podrobné staty (pokud někde jsou hoďte pls echo či odkaz),no nevím.Pro fajnšmekry a sběratele to asi význam má,ale jinak...No podle chuti každého soudruha,že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel trochu drahou na tier 4 ,sice hromada dublonů a vlajek,ale 800 kč aniž bych měl možnost vidět její podrobné staty (pokud někde jsou hoďte pls echo či odkaz),no nevím.Pro fajnšmekry a sběratele to asi význam má,ale jinak...No podle chuti každého soudruha,že.

 

Založil jsem mu vlákno a dal tam nějaká ta data....snad jsou správná. Sám ho nemám a ani neplánuji pořizovat.

 

http://www.worldofwars.cz/topic/9025-wows-vmf-imperator-nikolai-i-%C3%BArove%C5%88-iv-premium-sssr-battle-ship/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je stále velkým zklamáním hrát s ATAGEM.Loď je bezvadná střílí rychle děla fest přesný,ale ty losy to je čiré zoufalství.Z 10 ti bitev sotva jedna výhra to se mi u BB nestává.Nechápu čím to může být.Lovím torpédoborce a křižníky dělám maximum pro tým a stejně takový prohry. :dry:  :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Bohužel moje obavy ohledně dvojnásobku se naplnily.Co to hraje za super hráče se snad nedá slovy slušně vyjádřit.Na Vánoc doufám budu v práci,protože ty akce co WG nabídne budou velká zátěž na nervy normálních hráčů.Boužel tomu neuteču ani kdybych hrál tanky buď od WG nebo WT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Teda vážení, tak takhle ne ... lognu se po delší odmlce do hry, abych okoukl co je nového a vlezu do bitvy s tíhle německým otloukánkem ... a namísto hry proti srovnatelným soupeřům, na které má i tak krátký dostřel (11.7km) a málo účinnou munici mám proti sobě samé pětky a šestky, které mě sesvačí jen na mě namíří laufy, aniž bych měl šanci je jakkoli poškodit. Tohle je naprostý výsměch hratelnosti s německými křižníky! :down:

 

 

 

shot_15_12_09_17_02_10_0086_u.jpg

 

 

Tohle je asi zatim nejhorsi lod, za kterou jsem hral. Nastesti uz jsem na patem tieru.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle opravdu nejde hrát.Jsem sám z Nagato proti North Carolina a Tirpiz já dostanu na doplnění 6 křižníky a 5 BB a ani mají jednu 8 křižník a samé 7.Je tohle vyrovnaný MM????Nedá se nic trefit najednou křižník salvu co salvu mě zapálí ubírá mi oheň neskutečně rychle život k tomu bug jako prase zásah který letí přes antény do vody je minimálně za 1200 no co tohle je???To se zase Wargaming vyspal a já si prostě nemám šanci zahrát,protože ani ne do 2 minut je půlka týmu na dně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je opravdu na hlavu,že tři BB 7 tier nedají jednu 6 a 2 5 tier BB??To je neskutečně vidět jak máme tu bitvu prohrát,že oni jsou neprůstřelný a mi hoříme i při cákanci vody??Wargaming má hezky slušně našlápnuto mi dokonale znechutit další jejich výplod po WT!!!!!!!!!!!!!!!!§§

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Ahoj kapitani, poradi mi nejaky zkusenejsi kolega ohledne strategie CV? Zvladnuti takticke stranky hry je vec jedna, ale... Opravdu teprve zacinam a dohrabal jsem se k prvni letadlovce, jiz je Hosho. Pochopil jsem, jak torpedovat,pak take jak torpedovat a trefit, jak se branit, jak manevrovat, chce to jen cvik. Jen ta strategie mi ovsem nejak pokulhava.. Prosim o tipy jak si pocinat, jak smysluplne vyuzit stihacky, tipy "po cem jit" apod. Pokud mi nekdo poradi, pekne mu podekuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci. Což o to, to já si právě všechno prošel a pozorně pročetl. Neptal bych se tu na něco, co si mohu o dvě stránky vedle přečíst. Ale trošku mne mrzí, že ty hry s CV vypadají (zatím u mě) jen jako závod kdo druhého CVčkáře vyčmuchá dřív a do pár minut je buď jeden, nebo druhý bez letadel. A s japoncem jsem bez letadel většinou proti americkému flattopu se stíhacím setupem já, že.. Samozřejmě že nejlepší variantou je na jeden atak enemáka vypnout, ale to se mi zatím příliš nevede, byť se s torpédy lepším a lepším. Spíš jde o to ho vyčmuchat, pač než se mi to povede, tak mi většinou dá mým eskadrám pěkně pokouřit. Něco dělám pravděpodobně špatně, ale mám potíž odhalit, co to je. Nějaké replaye úspěšnějších kapitánů s "Hošanem" by se šikly.. Asi potřebuji lehce obšlehnout nějaký "postup bojem", projít si proč co dělá, atd. Já jsem po pár minutách bez letadel ať dělám co dělám. Snažím se je sice bránit, nelétat nad enemácké křižníky, nebo naopak při napadení enemáky natáhnout nad své vlastní apod, ale.. efekt zatím žádný zázrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 2 years later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...