Přejít na obsah

Lodě - Všeobecná diskuze


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Mno, v mém věku už o ty radosti přicházím kam se podívám :-( taky jednou zestárneš a budeš rád, že tam ten automat máš :whistling: ... takže pro představu v CV klikám automat na bomby i torpéda a s CA jsem každou chvíli zapíchnutej do ostrova, neb nestíhám sledovat všechno najednou :sick: ... a DD jsou pro mě zapovězena úplně, zkusil jsem II. tier a měl jsem dost, to už nedávám vůbec :no:

Já mám 53 křížku a hrají DD je to nejzábavnějši hra. [emoji3]

Letadlovku hranu většinou proti botum abych to nekazil na pabliku a používám jen manuální zhoz , je to osobnější. [emoji3]

 

 

z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni do profilu - 46 ...

 

 

 

Ale jo, každý jsme nastavený jinak a u mě s přicházejícím věkem mizí zbytky nějakých rychlých reakcí, pak mám problém udržet krok v tomhle akčním virtuálním světě s ostatními. Co ale nadělám, když mě to baví? To se mám zastřelit? :no:

Beru to tak, že je to hra a má mě hlavně pobavit. Nežeru to tak jako mnozí, co se vyskytují na ofiko fóru, nestuduji parametry lodiček/letadýlek/tanků do detailů, prostě buď mi to s ní jde, nebo ne. Okusil jsem i atmosféru velkého klanu, byl jsem rok v BIA (WoT), ale to je hlavně pro mladé kluky, co si potřebují načechrat ego, nějaké klanové války a soutěže a povinnosti s tím spojené už mají se zábavou pramálo společného. Já si chci večer u PC po celodenní honičce odfrknout a ne se nervovat :whistling:

V pohodě, vždyť o to jde.....taky bych to nehrál, kdyby mě to nebavilo.... Já zase nehraju skoro BB a poslední dobou ani CV a včera vlastně vůbec nic :D - BB jsou pro mě pomalé a nudné......prostě málo akce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už nejsem nejmladší je mi 48 :-(  (žena hudruje, že jsem jak malé dítě, když pařím hry na PC) a musím říci, že ač jsem v počátku tlačil BB (skončil jsem u Konga a Wyomingu), tak poslední dobou mně nejvíc baví DD a křižníky. Omaha a Kuma, z DD jsou to Clemson a Isokaze a snažím se vylepšovat pořád velitele na CV Langley a Hyrjů.

Ač mám vyzkoumané další lodě, tak mi nějak neláká jít výš. Ono taky dám denně pár her a potom ty výzkumy už jsou na delší lokte a tolik času u toho netrávím.

Zdá se mi , že brutálně narostly nároky na počet bodů u velitele od 3 úrovně vylepšení nebo se mi to zdá? Nezvedli to náhodou nějakou aktualizací?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi , že brutálně narostly nároky na počet bodů u velitele od 3 úrovně vylepšení nebo se mi to zdá? Nezvedli to náhodou nějakou aktualizací?

Já bych řekl že ne.

 

Ovlivňuje to počet již získaných bodů, takže jestli někdo dá bod do jedničky, 2 body do dvojky, 3 do trojky, tak potřebuje ke získání dalšího bodu o dost méně než hráč, který si vezme dvě jedničkové schopnosti, dvě dvojkové a jdnu trojkovou, protože jeden na pořadový bod 7, kdežto druhý případ už jede na bod s číslem 10.

 

Jinak někde jsem našel i tohle a asi to platí, tabulka je z července a její hodnoty odpovídají (tedy alespoň u mě) :-D

 

YDtSm.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zdá se mi , že brutálně narostly nároky na počet bodů u velitele od 3 úrovně vylepšení nebo se mi to zdá? Nezvedli to náhodou nějakou aktualizací?

 

myslím že to neměnili, je to stejné jako ve wot....tady tabulka potřebných expů http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/20892-zkusenosti-potrebne-pro-skoleni-kapitana-tabulka/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni do profilu - 46 ...

 

 

 

Ale jo, každý jsme nastavený jinak a u mě s přicházejícím věkem mizí zbytky nějakých rychlých reakcí, pak mám problém udržet krok v tomhle akčním virtuálním světě s ostatními. Co ale nadělám, když mě to baví? To se mám zastřelit? :no:

Beru to tak, že je to hra a má mě hlavně pobavit. Nežeru to tak jako mnozí, co se vyskytují na ofiko fóru, nestuduji parametry lodiček/letadýlek/tanků do detailů, prostě buď mi to s ní jde, nebo ne. Okusil jsem i atmosféru velkého klanu, byl jsem rok v BIA (WoT), ale to je hlavně pro mladé kluky, co si potřebují načechrat ego, nějaké klanové války a soutěže a povinnosti s tím spojené už mají se zábavou pramálo společného. Já si chci večer u PC po celodenní honičce odfrknout a ne se nervovat :whistling:

To neni zas tak hrozny,jsem se trochu bal ,ze ti je 60 :-D . V tomhle veku stihas jeste dost veci,spis jsi trochu linej to stihat :-)....priznej se :-)

Se zbytkem souhlasim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem prodal vsechny BB, jsou to takovy otloukanci,  jako tezky tanky ve votku.

.

 tak to bych opravdu neřekl :) , počkej na VIII tieru, to křižníky zažívají středověk , bez dostřelu oproti BB co tě vypínají na salvu, letadlům už se nevyhneš, však uvidíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 tak to bych opravdu neřekl :) , počkej na VIII tieru, to křižníky zažívají středověk , bez dostřelu oproti BB co tě vypínají na salvu, letadlům už se nevyhneš, však uvidíš

Nestraš.....já nemám s New Orleans nejmenší problém.....kdybych měl prachy, tak už i s Mogami.... Bych rád potkal BB, které mě vypne na salvu, pokud jsem mu k tomu nedal předem svolení, tím že jsem mu ukázal jak mám krásně namalovanej bok :)

 

A letadlům se nevyhneš....taky se mi to moc nezdá....s letadly nemám problém.

 

Prostě tvé a mé zkušenosti jsou jiné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestraš.....já nemám s New Orleans nejmenší problém.....kdybych měl prachy, tak už i s Mogami.... Bych rád potkal BB, které mě vypne na salvu, pokud jsem mu k tomu nedal předem svolení, tím že jsem mu ukázal jak mám krásně namalovanej bok :)

 

A letadlům se nevyhneš....taky se mi to moc nezdá....s letadly nemám problém.

 

Prostě tvé a mé zkušenosti jsou jiné :)

Doufam,ze budu mit stejne zkusenosti jako Bigpete......BB hraju nejradsi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímá mě které křižník jsou lepší.Jestli japonské a nebo americké myslím od 3 tieru výš.

Všeobecný názor je takový, že 4-6 USA jsou lepší, pak japonci.

 

Můj osobní názor je takový, že záleží kdo v tom sedí :)

Od 6. tieru vejš již nemají USA torpéda, což někomu může vadit. 

Za mě: Phoenix, Omaha boží, Cleveland nuda, Pensacola a New Orleans boží.

            Kuma boží, Furutaka obtížnější, ale pořád dobrá, Aoba a Myoko boží....dál nejsem, resp Mogami mám vyexpené, ale nejsou penízky a potřebuji ještě Myoko na RB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do  BB se mi zatím nechce, nejedu ani jednu. Držím se křižníků a zdá se mi, že jsou to ty správné loďky pro mne. DD zkouším jenom proti botům, nějak se pořádně nedokážu poprat se systémem "nastav bok, vystřel torpéda" a často při tom chcípám, jak se snažím dostat se do výhodné pozice a vzdálenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě BB taky nebaví, v CBT jsem dojel na Nagato a už mě to pak dál nebavilo......teď jsem je rozjel, jen abych si vyexpil letadlovky...ale japonce jsem si nechal, momentálně Fuso, ale jezdím s ním jen když mám náladu...tak 1-2 bitvy týdně.

To DD to je jiná parketa a má největší radost v této hře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

no bude to složité vybalacovat a asi to ani nepůjde

CA jsou velice zábavné do 6 tieru, Cleveland je neskutečná mrcha díky kadenci, ale ti němci taky nebudou špatní, mají superpřesné kanony, ale od 7 nahoru CA hodně ztrácí, asi nejhorší je 8 tier. Japonci to aspoň zachrání torpedy.

BB jsou zase zábavné od 5 tieru nahoru a bojí se pak jen letadlovek.

DD je šílené ***** a hardcore hraní, ale nevýhodu vidím v tom, že jsou hodně závislé na týmu, pokud tam mají pitomce, je to trápení.

Letadlovky nehraju, nějak mě to nechytlo.

Mám 2x8 CA a 2x8 BB a ted jedu primárně BB jsou přece jenom zábavnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu přehnané :) vetšinou Cleveland rozemele Aobu na prach.

JJ přehnal jsem to, kdybych se dloubal v nose, chyběla by mi ruka na myš či klávku :)

Záleží kdo v tom sedí, já fakt neměl s Aobou problém se vyhýbat deštníku z Clevelandu a jednou za čas mu šoupnout salvu z 205tek či co to má :)

 

A s křižníkama taky nesouhlasím, New Orleans je v pohodě, nevidím žádný problém :) a Atago je ultra super, ale to už je japonec s torpédkama jak jsi poznamenal...Jinak pěkná bitka s němcem na 5 tieru :)

 

A bitevky hraj dál, není lepšího dárečku, než mít v 5té minutě hry 60k dmg za salvu torpédek z Fletchera ;), ale to spíš Tirpitz je takovej vděčnej kurz neměnej cíl :)... I když o víkendu jsem topil i Yamata a jim podobné :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ přehnal jsem to, kdybych se dloubal v nose, chyběla by mi ruka na myš či klávku :)

Záleží kdo v tom sedí, já fakt neměl s Aobou problém se vyhýbat deštníku z Clevelandu a jednou za čas mu šoupnout salvu z 205tek či co to má :)

 

A s křižníkama taky nesouhlasím, New Orleans je v pohodě, nevidím žádný problém :) a Atago je ultra super, ale to už je japonec s torpédkama jak jsi poznamenal...Jinak pěkná bitka s němcem na 5 tieru :)

 

A bitevky hraj dál, není lepšího dárečku, než mít v 5té minutě hry 60k dmg za salvu torpédek z Fletchera ;), ale to spíš Tirpitz je takovej vděčnej kurz neměnej cíl :)... I když o víkendu jsem topil i Yamata a jim podobné :).

jj na 10 km mám DD rád i v BB :) , ale Orlík mě trápí, kdyby mě dostřel o 1,5 km dál, byl by v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...