Přejít na obsah

WOWs - Denní hlášení


DtX

Recommended Posts

Včera jsem moc nehrál, s Rangerem 2 bitvy a obě lost, ale vždy mezi prvními. Ryujo krásná výhra se 3mi kousky a to byl MM CV 6/8vs6/8....ale Golásek umí :D.

Mno a Benson, to je prostě nádhera.......zkusil jsem včera i premiové doplňky za 20k kréda a docela se hodí to mít rychleji nabité :D

Jinak pokud by někoho zajímalo:

s normálním kouřem jste s USA DD vidět od cca 2:30 odpočtu dalšího použití clony

s prémiovým kouřem jste vidět cca 1:00 odpočtu dalšího použití clony

 

No krásně to buffly, sice to není CBT s 5ti clonami a nonstop invisible modem, ale už se za ně dá krásně trolit :)

 

Benson zatím vede v zábavnosti a hratelnosti - 12 bitev / 11win - 41k dmg průměr, 15 lodí down, průměrné expy 3850 :D, přesnost zásahů hlavní bateri 47% :D

Snad mi to hezké skore vydrží do 25 bitvy abych viděl jaká jsem v evropě bída. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Hodnocené bitvy ... Jak to slušně nazvat.

 

To, že má někdo rank 9 opravdu neznamená, že zná základy a umí používat mozek... Nepochopím, jak může kapující T6 DD s 1/4 HP vyhnat z capu full T6 CA, který to tam brání... A to tak, aniž by ho ten Cleveland trefil *** Jeden / dva bezmozci při 15-15, to se dá přežít, ale tady je to smrtící ***

 

Edit: Ano, opět to samé v bledě modrém, naše dvě topové BB se bojí o svůj lak, drží se na hranici dostřelu, nic netrefí a všude jsou pozdě ***

Edit 2: Tak dnes končím na hodnosti 22, v rámci duševního zdraví to dnes balím, tolik blbů co vlezou do hodnocených bitev a jen to kazí, ach jo, snad to na vyšších hodnostech bude lepší... Všichni chtějí hvězdičky, ale já z nich vidím hvězdičky před očima *** :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Hodnocené bitvy ... Jak to slušně nazvat.

 

To, že má někdo rank 9 opravdu neznamená, že zná základy a umí používat mozek... Nepochopím, jak může kapující T6 DD s 1/4 HP vyhnat z capu full T6 CA, který to tam brání... A to tak, aniž by ho ten Cleveland trefil *** Jeden / dva bezmozci při 15-15, to se dá přežít, ale tady je to smrtící ***

 

S DD vyženu kohokoliv odkudkoliv, s USA snadněji.......víš kolikrát se dala celá tlupa na útěk, jakmile jsem rozprostřel mlhu a začal ohňostrojovat? :D Ale nejraději mám ty, co nemohou zdrhnout a přiblíží se na dostřel torpédek :D......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S DD vyženu kohokoliv odkudkoliv, s USA snadněji.......víš kolikrát se dala celá tlupa na útěk, jakmile jsem rozprostřel mlhu a začal ohňostrojovat? :D Ale nejraději mám ty, co nemohou zdrhnout a přiblíží se na dostřel torpédek :D......

Vím, vím, ale protože hraju DD i CA tak také vím, že to není snadné, ale jde to...

 

Ale tohle bylo o tom - udělat alespoň decap, nebát se tam vjet, něco trefit. Obzvlášť, když nemlží a je spotnutý neustále (viděl jsem ho i od sebe, akorát byl mimo dostřel). Protože tohle byla fakt trubka, co to všem pokazila... Jinak samo, DD jsou potvory, naposledy by o tom mohlo vyprávět New Mexico, když jsem si pro něj do capu přijel a smazal ho z fullu :-)

 

Ale i tak mě dokázal slušně pocuchat... :-D

 

Edit: Ještě doplním poznatek z Hodnocených bitev. Náš jeden DD dokázal postupně nakapovat všechny tři základny a díky tomu jsme vyhráli, páč stav byl 3 ještě plující proti 7 většinou plným... A ve finále byl úplně nejhorší ze všech, dostal celých 105 xp... Nejhorší enemy měl 401xp, to je krutý nepoměr. Bych čekal, že to WG ocení trochu jinak... Taky mohl dostat nějaký metál za kapování (a k tomu třeba vlajky na rychlost :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si zapnul replaye, velmi mě mrzí že jsem to neudělal dřív......včerejší bitva s Bensonem......chjooo :)

 

Linie zlomu..........sám jsem v tom zálivu vpravo nejdříve dal Clevelanda........o minutu později Myoko.....a do 10ti sekund jsem naramoval a potopil Mutsuki.....zbylo mi 1/4 HP.......další metál za 2killy v 10s.....no nádhera :D - DDčko jelo proti mě v úžlabině, já neměl nabitá torpéda......on začal točit, aby svá na mě pustil...já ho naramoval přímo do boku a šel :D

Seznam ocenění v chatu :D

 

 

 

shot-15.09.19_13.21.58-0315.jpg

 

shot-15.09.19_13.30.12-0561.jpg

 

 

 

 

Trochu jsme to tam s Atagem vyčunili, nooo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po několika desítkách odehraných Hodnocených bitev pomalu měním názor :-) T6 hraju jen tady, public jsem dočesně odepsal, protože potkávat max. 7ku není špatné. Ještě pár her a Farragut a Cleveland jdou pryč a budou 7ky :-) Hry jsou rychlejší, nějaká kompenzace exp tady taky asi je, protože to zase není tak hrozné. Ale při tak malém počtu hráčů je faktor lobotomie či afk docela znát - a to o dost víc než na klasickém publiku...

 

Občas zamrzí, že se hraje do 800 bodů, ale někdy to zase pomůže.

 

Pomalu se prokousávám směrem vzhůru :devil: Občas je tam pokles, ale zatím to jde :-D

 

4jVc3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu byl u mě kamarád, abych mu ukázal lodičky. Moc se mi nechtělo, ono když vám někdo kouká přes rameno, mě to znervózňuje, nicméně dal jsem tři bitvy - křižník, torpédoborec i bitevku, aby viděl rozdíly a všechny tři hry jsem vyhrál a dokonce i poměrně slušně zahrál. Zjevně ho to navnadilo, ale musí ušetřit nějaký peníz na nový kompík.
Včera už ovšem byla situace jiná a po frustraci z WoT, jsem zkusil večer něco uhrát alespoň v lodích - nebylo mi přáno ani tam, šest bitev, šest proher. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak bych to řekl ...

 

"Denní mise", 50 000 kreditů za 15 zásahů lodě torpédy, fajn, jsou to sice drobné, ale proč ne :-) Něco (9/15) dám loděma a na zbytek beru letadlovku, dám 10 zásahů torpédy (+3 zásahy bez výbuchu, vypuštěné moc blízko) a nezapočítal se ani jeden ... zajímavé  ;-)  Když už se do toho nepočítají torpédy letadel, tak by to měli alespoň trochu víc specifikovat a dát misi ve znění: 50 000 kreditů za 15 zásahů lodí torpédy vypouštěných z plavidel :devil: Naštěstí se bitva povedla (letadlovky mě totiž moc neberou, nějak mi to nejde :-)), takže to ani moc nevadilo... Ale i tak mě to trochu naštvalo :mad:

 

Edit1: Nakonec vyřešeno s Isokaze a zbylých 6 torpéd našlo svůj cíl. Je škoda, že ty denní eventy nejsou trochu težší a za lepší prize :-) Ale pořád lepší něco než nic :thumbsup: Dnešní večer pouze jeden lost ze sedmi, takže spokojenost :devil:

 

Edit2: Jak jsem se ráno podíval na statistiky na http://www.warshipstats.com, tak musím konstatovat, že údaj "Past 24 Hours" WR 18/21 (85,71%) mě docela potěšil :-D Teď už jen zase mohu očekávat WG sprchu :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už je to tu, tradiční složení denních misí :woot:

4lm4bm.jpg

5 torpéd, 10 torpéd i 15 torpéd ... :wallbash:

 

Je to sice uz archivni kousek, ale neco takoveho jsem tam nedavno mel taky, za coz jsem nebyl moc nadseny, ale pote jsem se rozehral s DDckama a slo se toho zbavit bez problemu. :-)

Ted mi tam uz par tydnu smrdi 2 mise na sestreleni X letadel v jedne bitce a to prosim jeste nemam ani letadlovku (max tier V na CA momentalne), tak vazne netusim, jak se tech nesmyslu zbavim.

 

Obecne k misim: rikam si, ze by nebylo na skodu tam mit nejaky Reject mission button s nejakym postihem, treba ze par dnu nedostanes misi, abysme se mohli zbavit nejakych misi, co muzou byt pro nekoho problemove v dany moment...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si začal dávat lodičky a už mám Wyoming je opravdu výborný a letadlovku Langley.S bitevní lodí nebo křižníkem je to časem taková obehraná šeď.Někam jedu něco nastřílím snad obsadím.Mapy skoro stejný počasí stejný moře nebouří loď se nehoupá divný.Za to z letadlovou lodí je srandy kopec.Dá se to hrát jako strategie a to mě moc baví.Stíhačky to spotnou a torpéda to trefí-někdy.Každopádně dost dojíždím na náš tým který mě nechá ve štychu a pak mě rozlouskne frajer s torpédoborcem.Zatím se neviděl,že by hráči spolupracovali a udělali třeba linii s bitevních lodí nebo,že by se torpédoborec snažit trochu chránit letadlové lodě.Začne bitva a všichni se rozprchnou na všechny strany a padni komu padni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možný aby pokaždý,když vemu letadlovku měl v týmu naprostý pitomce,kteří dokonce nás nechají objet a enemáci spolupracují dokonce způsobem,že nám vše co vzlétne sestřelí?Taktice jejich říkám bravo o tom to je,ale z 20-ti her letadlovkou jen 3 výhry to opravdu není normální. :ship-captain-smiley-emoticon:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...