Přejít na obsah

WOWs - Denní hlášení


DtX

Recommended Posts

tak vyhrát s New Yorkem, to je  snad nemožný, 9 her a ani jedna výhra, a to je snad každej den, ta lod je snad prokletá nebo nevím :-D

Já měl opačný problém s Phoenixem, pořád jsme vyhrávali a já si ani nestačil pořádně zahrát :laugh: A expy a dmg naprd.

 

edit: jsem našel video... co dokážou max. vylepšený sekundárky + vlajka na Yamatu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem někde viděl video kde hráč používal na Albany (video mělo popisek že je to s Furutakou ) munici jen AP. Tak jsem to taky zkusil a musím říct že hodně dobrý, bitva s Tenryu a hnedle dvě loďky potopené a třetí chyběla tak vteřinka do zkázy když skončila hra.Nato že to byla doslova blesková hra to byl slušný výsledek .Na mě tedy určitě, dával jsem pecky jak hrom, chce to ovšem dobře předsazovat aby to šlo na citadelu. Naštěstí s odhadem předsazení zrovna potíže nemám ,když zhebnu tak na blbé manévrování a náraz do ostrova (to už málo ) nebo a to spíš na hrdinský výpad a pak střet s několika enemy najednou.

V každém případě vyzkoušejte ty APčka pokud jste zatím jeli na křížnících výhradně HE jako já .

Znáte-li to tak jako že jsem nic nepsal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dočetl, že na EU serveru jsou následující top výsledky (hráči s 50+ bitvami): 

 

10 lodí

125 letadel

335 770 dmg

5811 Exp (předpokládám základní)

 

Edit: Ze všech serverů je v těchto parametrech EU nejlepší, spolehlivě na chvostu je RU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shokaku :-) Sice má stejný složení letek jako Hiryu a i stejnej počet letadel v rezervě. Ale podstatně rychlejší letadla dělají obrovskej rozdíl v potenciálním dmg co můžeš rozdat. Ale to byla hra, kde mi vše hrálo do karet... Soupeřova CV měla v divizi 2 cruisery, ale ty si jezdily po mapě a jeho nechaly samotnýho (proč by přece chránili CV...), ani jeden cruiser nepoužil panic button... A i tak jsem zůstal sám proti dvěma BB (takže i epickej náš tým). Dával jsem to do chlubárny.

 

Jinak jsem měl 8 s Ryujo, 7 s Hiryu a Chesterem a 6 bylo už s více loděma. Vím, že Aerroon měl dvakrát 10 killů. A pokud je to teda EU rekord, tak není třeba hledat dál :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejší hraní začalo krásně.....vzal jsem Bogue na první hru a dostal jsem enemy japonskou o tier výš. Jeho vize byla jasná, potopit mě za každou cenu. První nálet a zbylo mi 1/4HP.....druhý nálet.....musím se pochválit, takhle excelentně jsem se torpedům ještě nevyhnul......první vlna 2TB, rychle jsem zastavil motor a zahnul, tedy vše přede mě...druhá vlna 1TB.....krásně jedno torpédo 5m před lodí, druhé 5m za lodí :D. Ale já celou dobu co na mě nalétával nelenil a snažil se potápět ostatní enemy lodě.....1 BB a 1 DD stačil na to, abychom vyhráli......

 

Pak jsem začal jezdit se Zvedákem.....první bitva já Murmansk, on Omaha.......3+4 killy, sice oba mrtví, ale win......a já zemřel protože mi prostě nešli pustit torpéda, to se mi ještě nestalo :D

 

Dále už to nebylo tak excelentní, hlavně proto že mi začal stávkovat ping....

 

Před koncem hraní jsem si dal ještě 2 poslední luxusky s Clevelandem a poslal ho tam kam patří....tedy do sběrných surovin(ona to není špatná loď, ale...RNG) a koupil Pensacolu. Ve stocku a bez přeškoleného kapitána jsem zkusil jednu bitvu,

Hned první salva na enemy Pensacolu na 10km......18k dmg :D, parádní lodička...ve stocku je obratnější než Cleveland v topu.....přesná a rychlá děla bez zbytečného oblouku.....no nakonec remíza, já 3 killy a stačilo by 30s navíc a dostal bych i poslední enemy DD...škoda...ten čas mě fakt už začíná hoodně vadit....mám 10% jen remízy....to je peklo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z toho pořád poněkud rozpačitý, ale říkám si, že na tom snad dělají.
MM - my jednu letadlovku, nepřítel dvě, my žádnou, on jednu, to se mi stává dost často. Utrpení s Kawachi - ta loď je v pětkových nebo i šestkových bitvách s dostřelem 9,9 km... Už jsem ji prodal, to se nedalo, buď mě rozstříleli z dálky nebo chcípli tak rychle, že jsem se nedostal na dostřel. Nebo ta bezmoc, když nemáte AA zbraně. Ze začátku mě to bavilo moc, teď už tolik ne. Možná hrát jenom křižníky. Když vyexpíte loď, zkušenosti se na ní hromadí, místo aby šly do posádky...

A stále ještě nemám sjednocený účet, s tím mě štvou nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, a proto si nikdy CV nekoupim, jako v NF, tam sem taky neměl letadlovku ani ponorku, prostě já chci děla :-)

Omaha ale není CV :D je to křižník :D :D

 

 

Ta loď je úplně vybalancovaná, není vůbec OP a proto potřebuje v dalším patchi buff dostřelu.

 

 

Ten buff je hlavně kvůli Murmansku, stejná loď, ale teď má delší dostřel, takže pro Murmansk není Omaha soupeř, pokud se držíš na hranici jeho dostřelu a mastíš ho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že po včerejší neuvěřitelné šňůře výher, jsem se opět dostal nad 50% win(po druhé), tak doufám, že to bude mít už jen stoupající křivku a nespadnu zas pod 50%.... Nějak extra to neřeším, ale potěší :)

 

Hlavně CVčka mi s tím pomohli......

 

Nový přírůstek Pensacolu vítám v přístavu a po třech hrách se těším až jí dám do topu, protože i takhle je to super lodička......jen to nabíjení 15s je dlouhé :) ale ty šlupky stojí za to :D. Cleveland nebyl špatný, ale dost nudný a neohrabaný, Pensa je dáma, skoro ještě teenagerka s nádhernými tvary :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omaha ale není CV :D je to křižník :D :D

 

 

 

Ten buff je hlavně kvůli Murmansku, stejná loď, ale teď má delší dostřel, takže pro Murmansk není Omaha soupeř, pokud se držíš na hranici jeho dostřelu a mastíš ho :)

vim, já reagoval na ten tvůj příspěvek z 12:34, příště použiju citaci ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Taiho je odemčené, prodal jsem Shokaku a chybí mi pořád 6M kreditů na Taiho. A to nemluvim o dalších milionech na lepší bombardéry a deck na který mám free expy :woot: Poslední hry s Shokaku mě nepotěšily, 3x domination na mapě North, 3x rychlá výhra bez možnosti si pořádně zahrát. Fakt ten domination mě hrozně sere.

 

Taky už pěkně dlouho můžu koupit Aobu, ale nejsou kredity.. a za chvíli bude odemčená Independence a tímhle tempem to nebude dlouho trvat a bude doexpenej i Cleveland :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš šťastie na MM....     ja zoberiem JPN CV a oproti dve americké.....   si zo mňa spravia čvičný terč a je vymalované...    a takto furt...  už to ani nehrám...  ale včera som kúpil najlepšiu loď...  US BB tier III...   muhaha...   celých 15 uzlov a 10km dostrel....   sa až trápne cítim...  kým niekam dojdem tak ja po paráde...  :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobné problémy jako Lowi, fakt je MM evidentně proti mně. Nepamatuji se, že když vezmu Zujho či Hirju aby proti mně stály stejné lodě, ale vždy amíci a dost často i o třídu vejš než mám já. Často to končí tak, že mně vystřílí jak holuby. A to se snažím letět po okraji a prvotně sejmout nepřátelskou CV. Včera jsme prohráli snad 10 her v řadě nešlo vůbec nic až pouze poslední hra byla výhra a to se mi fakt povedlo potopit ze začátku nepřátelskou CV samo že zase amíka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...