Přejít na obsah

WOWs - Denní hlášení


DtX

Recommended Posts

Tak já si koupil prémiový japonský křižník 8 tier a tam je nakonec vidět jak se hraje.Nikdo se nikam nežene tým většinou táhne za jeden provaz a dá se velice slušně vydělat.Ale někdy mě to hodí i proti Yamato a nebo jiné X potvoře.Na bitevkách jsem na 5 ranku s New Yorkem a poměrně slušná loď.Hodně dělá vylepšení dostřelu děl byť jen o 16%,ale je fajn dávat na tu dálku lodě co mě nemůžou ohrozit.Za to z letadlovkou co jsem vypozoroval je nejlepší hrát ve dvou.Mám Bouge 5 tier a už se tam dá buď lítat 2 roje stíhačky a 1 roj bomby a nebo 2 roje bomby a torpéda a žádný stíhačky.Takový parťák ze stejnou letadlovkou co raději bombí by se mi sakra hodil.Já přesedlal na stíhačka a už se mi povedlo s dvěma roji stíhaček sundat všechno co lítalo a to pak jsou dvě lodě k ničemu.Jasná taktika u mě je najít letadlovky držet deštník nad nimi a sundat co jde a ten druhý by mohl v klidu házet bomby nebo torpéda.Na ZK a to vychází možná stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si koupil prémiový japonský křižník 8 tier a tam je nakonec vidět jak se hraje.Nikdo se nikam nežene tým většinou táhne za jeden provaz a dá se velice slušně vydělat.Ale někdy mě to hodí i proti Yamato a nebo jiné X potvoře.Na bitevkách jsem na 5 ranku s New Yorkem a poměrně slušná loď.Hodně dělá vylepšení dostřelu děl byť jen o 16%,ale je fajn dávat na tu dálku lodě co mě nemůžou ohrozit.Za to z letadlovkou co jsem vypozoroval je nejlepší hrát ve dvou.Mám Bouge 5 tier a už se tam dá buď lítat 2 roje stíhačky a 1 roj bomby a nebo 2 roje bomby a torpéda a žádný stíhačky.Takový parťák ze stejnou letadlovkou co raději bombí by se mi sakra hodil.Já přesedlal na stíhačka a už se mi povedlo s dvěma roji stíhaček sundat všechno co lítalo a to pak jsou dvě lodě k ničemu.Jasná taktika u mě je najít letadlovky držet deštník nad nimi a sundat co jde a ten druhý by mohl v klidu házet bomby nebo torpéda.Na ZK a to vychází možná stejně.

a) nejde divize dvou CV

b) pouze za střílení letadel jsou mizerné expy i kredity.......pokud chceš sestřelovat letadla, hraj wowp......ve wows jde o ničení lodí....pokud hraješ takto, jsi v bitvě společně s enemy CV absolutně k ničemu, tedy navíc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a) nejde divize dvou CV

b) pouze za střílení letadel jsou mizerné expy i kredity.......pokud chceš sestřelovat letadla, hraj wowp......ve wows jde o ničení lodí....pokud hraješ takto, jsi v bitvě společně s enemy CV absolutně k ničemu, tedy navíc....

No to si nemyslím.Protože je tam možnost brát si do skupiny bombardéry.Tak,že z dvěma skupinami stíhačů a jednou bombardérů vzlétnu hledám letadlovou loď enemáků.Pak se držím v dohledu a sundavám vše co oni posílají do vzduchu.Tuhle taktiku jsem párkrát použil a není nad to udělat z jedné nebo dvou lodí úplně bezbranný cíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Čili v mých očí je hra se stíhači akorát pro děti ... pravá hardcore zábava je bez stíhačů! :thumbsup:

 

 

ono když se podíváš na staty......tak je to jasné....koupíme si Atago....ale neumíme s ním nic, stejně jako s loděmi nižších tierů ve stromu.....tak se chvástáme jací jsme bozi na obloze, ve hře ve které jde o vodu :)

Něco jako zabijeme mouchy a vyhladovíme tím pavouky.....a přitom stačí jen zašlápnout ;)

 

ano jsem dnes drsný a bezlítostný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono když se podíváš na staty......tak je to jasné....koupíme si Atago....ale neumíme s ním nic, stejně jako s loděmi nižších tierů ve stromu.....tak se chvástáme jací jsme bozi na obloze, ve hře ve které jde o vodu :)

Něco jako zabijeme mouchy a vyhladovíme tím pavouky.....a přitom stačí jen zašlápnout ;)

 

ano jsem dnes drsný a bezlítostný :D

Hm a co jako?Myslíš,že tvůj názor si mám přebrat jako.Začátečník si koupí ATAGO dělá tam machra a pak se tady chlubí a při tom neudělá nic??Já tady píšu jaké mám zkušenosti z letadlovkou a z jinými typy lodí.Ne že jsem na prvním tieru a koupím si prémiák 8 a s tím,že to všem ukážu.Promni si oči a přečti si co tam píšu o skupinách co jsou na výběr na letadlové lodi.2x skupina stíhačů+1 bombardér a nebo 2x skupina bombardér + 1 torpéda.Já volím tu první a myslím,že dělám dost pro tým,když jim sundám všechny letadla ať je to jakýkoliv typ co letí proti nám.Edit:Řekl bych,že za letadlovky vůbec nehraješ tak tvoje názory jsou mimo mísu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm a co jako?Myslíš,že tvůj názor si mám přebrat jako.Začátečník si koupí ATAGO dělá tam machra a pak se tady chlubí a při tom neudělá nic??Já tady píšu jaké mám zkušenosti z letadlovkou a z jinými typy lodí.Ne že jsem na prvním tieru a koupím si prémiák 8 a s tím,že to všem ukážu.Promni si oči a přečti si co tam píšu o skupinách co jsou na výběr na letadlové lodi.2x skupina stíhačů+1 bombardér a nebo 2x skupina bombardér + 1 torpéda.Já volím tu první a myslím,že dělám dost pro tým,když jim sundám všechny letadla ať je to jakýkoliv typ co letí proti nám.Edit:Řekl bych,že za letadlovky vůbec nehraješ tak tvoje názory jsou mimo mísu.

mám obě CV 7 tier - mimochodem tam máš i setup základní 1/1/1.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to aaron: pindíky tu zatím neměřím...to až teď.. ;)

 

 

Hm.Tím pádem máš právo mě ukázat,že to hraju špatně...............

Jen pro srovnání...bogue jsem odjel s 1/1/1 stejně jako ostatní americké CV......

Mám s ním 22bitev, 26 lodí potopeno, win 59% a dmg skoro 46k na bitvu. Porovnej to se svými staty s touto lodí....

 

Samozřejmě jestli tě baví hrát fighter setup, hraj ho dál......ale prostě pro tým nejsi přínosem.....sice vyřadíš nepřátelskou CV, ale sám taktéž nic neuděláš, tedy je to stejné jako by jsi nebyl ve hře ty, ani enemy CV..

 

Je to hra týmová, proto hraji tak, abych byl pro tým přínosem a věř, že ani s 1/1/1 setupem nemám z 90% problém s fighter deckem nepřátelské CV....obletím mapu, a než se jeho stíhači vrátí už nemají kde přistát(v ideálním případě ;)). 

 

Tak a na závěr se omlouvám za "drsné a nekompromisní" připomínky, fakt nejsem dnes ve své kůži a tvůj příspěvek na mě zapůsobil jak rudá na býka......lodím zdar a ať se daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

27 letadel jeden křižník potopený několikrát zapálená loď a pořád to na výhru nestačí???Sakra to už bych rád věděl co mám dělat pro tým víc. :wallbash:  :wallbash: :wallbash:  

Mám zapsanou prohru s Murmanskem, kdy jsem dal 6 lodí a stejně to nestačilo. Někdy prostě není souzeno vyhrát, ať se snažíš jak se snažíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...