Přejít na obsah

WOWs - Denní hlášení


DtX

Recommended Posts

Hádanka.Klidné moře svítí sluníčko je vidět na míle daleko a stejně z moře na mě lítá něco jako když kropí hadice.Co je to??Demnetní DD které není vidět ani kdyby do mě narazilo.Díky Wows za takhle vyj...... hru je v mém opravdu okrajovém zájmu tohle zkoušet.Pro mě stejně velká škoda lodě se mi moc líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hádanka.Klidné moře svítí sluníčko je vidět na míle daleko a stejně z moře na mě lítá něco jako když kropí hadice.Co je to??Demnetní DD které není vidět ani kdyby do mě narazilo.Díky Wows za takhle vyj...... hru je v mém opravdu okrajovém zájmu tohle zkoušet.Pro mě stejně velká škoda lodě se mi moc líbí.

S Fusem jsem nespotl DD ani na 2 km a to už mu kouř téměř celý vyprchal. Najížděli na mě tři DD za sebou, dva jsme zničily, třetí mě dorazil. Dva kilometry !!! V té hře je to doslova pár metrů.  :-( Takové kamo nemají ani skauti za křovím ve WoT. Hold super nasírací fíčura WG her.  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně,když jsem podobný názor napsal na oficiální stránky Wows tak se na mě všichni sesypali z tabulkami a různými daty,že to není možné a že nějaký camo faktor atd.Jistě takový bláboly můžou obhajovat jen hráči DDček.A vůbec kdo tenhle nápad implementoval do Wot,které díky tomu už nehraji a díky bohu za to a do Wows by zasloužil nakopat do řiti.Takový hráči co mají rádi bitevní lodě a křižníky jako já  jsou tady neskutečně biti.A cenách oprav od 8 tieru kde vlastně bez vlajek a prémiového účtu se nedostanu slušně do plusu se nemá cenu více vyjadřovat. :down:  :down:  :down:  :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlopi....   Včera sa mi na 3,2km z poza volákeho zvišku obláčika objavila KONGO...  a aj to až po výstrele....   naštastie bol slepý...   dostal som len jeden hit...   potom som mu poslal dvanásť krásnych pozdravov z FUSO....   36k dmg....   :-D   asi bol nasraný alebo čo....  ale ten spot system je naprd..   DD štandartne zbadám pod 5 km.  a to je už neskoro...  a ak pustí paru...  tak to je ako keď Hary Poter na seba prehodí ten plášť neviditelnosti... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Až zase na offic forech se dočtu,že po každém výstřelu se demaskuje loď tak se mu od srdce vysměji a doložím to několika fotkami.Dneska Shimakaze okolo sebe tu svojí zasr..... mlhu a střílí jako nic rána za ranou na tu debilní moji BB N.Carolinu a dává mi každou ranou 1000 bodů naúhlován atd.Kde to sakra jsme?Tohle je už fakt nesmysl pro mě absolutně nehratelný!! WOT WoWS atd WG je prostě vedle.Já doufám že to bude stejný propadák jako jejich letadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlopi...   dobre vám to funguje ??  včera mi nepočítalo víťazstvá...  "3x" - násobky mi nebralo...  napísalo že víťazstvo ale nič..  expy ako za normálnu hru.. a stále svietilo "3x"..   nezapočítavalo mi dmg do misií...  zostrelené lietadlá...   všecko zle.....    to že som ja noob a neviem sa trafiť, to je už na inú debatu.. ale hra mi nejde dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tak nevím, co si o tom myslet.

Právě jsem dodělal 100k XP a dal si pauzu. Najednou koukám a jsem poprvé teamkiler. Jelikož jsem po nikom úmyslně nestřílel, začal jsem prolézat výsledky posledních bitev. A opravdu ! Ve 4. bitvě od konce (já Fletcher) jsem si dovolil náhodou trefit 2 naše DD jedním, resp. dvěma náboji. Kompenzace činila celých 80 stříbrných. :-) Jak k tomu došlo nevím, ale myslím, že jsem střílel přes ně natěsno na enemy DD, které jsem potopil.

Trochu přísné.....  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi stalo, nalepil sem se s Yamatem na North Carolinu, když sem čuměl přes zaměřovač. Vypálil jsem salvu, doufal jsem, že tu NC přestřelím, ale pár granátů ji stejně trefilo. 10k DMG do NC, hláška nestřílej do vlastních a bum, hned jsem byl fialkový. Naštěstí je to jen cca na dvě hodiny. Přísné to je, ale to je jedině dobře. Jednou se stane, nevadí, ale team killer si takto dlouho nezahraje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm...    v sobotu večer sa do mňa niekoľko krát vysypal Clevland....  zapálil ma...  cca 6k dmg...   nezfialkoval...  ani len ho nezabanovalo...  asi čakal že mu jednu pošlem....  mal však len asi 500HP ...  tak som sa na to vytoto...  sundal ho enemák...

Potom druhá hra...   dva naše CA sa hneď po štarte vzájomne odpálili torpédami...    tak som to radšej vypol...  no je mne toto treba ??  :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, jen malý dotaz. Ve WoWs jsou noobové jako já nějakým způsobem chráněný? Kvůli těm 7 dnům prémka do WoT sem si nainstaloval WoWs a tak jsem to samozřejmě zkusil. Teď mám 105 bitev a W/L 99%..... Vím, je to málo bitev, ale třeba ve WoT když teď odehraju 100 bitev tak budu rád W/L okolo 40%. Je to určitě náhoda a nechci vidět až se to otočí :woot: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jen malý dotaz. Ve WoWs jsou noobové jako já nějakým způsobem chráněný? Kvůli těm 7 dnům prémka do WoT sem si nainstaloval WoWs a tak jsem to samozřejmě zkusil. Teď mám 105 bitev a W/L 99%..... Vím, je to málo bitev, ale třeba ve WoT když teď odehraju 100 bitev tak budu rád W/L okolo 40%. Je to určitě náhoda a nechci vidět až se to otočí :woot: .

Hraješ proti botům. Musíš si nahoře vpravo od tlačítka bitva přepnout na náhodná bitva, aby si hrál proti živým hráčům. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Tak si říkám,že si zahraju.První bitva.Obsazujeme poslední cap.Já mám Gneisenau a 40K HP.Na naší straně 5 lodí,oni mají letadlovku a DDčko.Vedeme o pár bodů.Najednou torpéda.Srovnám loď čelně a říkám si,že jedno chytnu asi do přídě.Ano,zásah přesně čelně do přídě a co se nestane.Detonace na jedno torpédo a za 10 sec konec hry a prohra na body.Ještě se mě vysmál do chatu.Díky milé zasrané WG,že jsi mě dokázalo ****** hned takhle po ránu.Jinak všem přeji šťastné a veselé svátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...