Přejít na obsah

WOWs - Denní hlášení


DtX

Recommended Posts

Včera jsem si koupil Colorado a musím uznat,že děla 406 mm je úplně jiná liga než doposud.Dává to hodně DMG na úkor rychlost,ale zase toho hodně vydrží.Už se těším na North Caroline.Včera jak se mi hrálo krásně sní tak dneska ani na 10 pokus ani jedna výhra.Dokonce aby trotl z letadlovkou jel v čele útoku proti třem bitevním lodím to jsem dlouho neviděl.V téhle hře než kdekoliv jinde je vidět jak lidi táhnout jako tým.Smůla je,že je to prolezlé samýma dementama co si myslí,že se schovají v rohu mapy a přečkají tam bitvu.Dneska to mám co druhou bitvu :wallbash:  :wallbash:  :wallbash: :wallbash:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně dneska končil třídenní PÚ za bonus kód. Co mi prováděl MM poslední tři dny už  nechci nikdy zažít. Ale abych si jen nestěžoval. Díky bonusu, doexpena a prodána Aoba a zakoupeno Myoko, doexpen a prodán Izyaslav a zakoupen Gnevny a doexpeno Fuso. Bohužel se nepovedlo dotáhnout Karlsruhe (což je podle mne jedna z nejhorších lodí, co v nabídce je).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Někde jsem četl,že když vystřelím nebo pustím torpédo rázem se odmaskuju.Jak je možný že zas...... torpédoborec co stojí tak 2 km od mě nahází celý vějíř torpéd a ten píp píp není vůbec vidět???? :headbang: Tohle mě tak neskutečně vytáčí,že nevidím důvod si drásat nervy nad tímhle paskvilem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecáš , nejmenší vzdálenost na kterou není DD vidět je 5.4km pokud není v kouřové cloně.
Vypouštění torpéd žádnou loď nedemaskuje , demaskuje jenom střelba.
Když hraješ nějakou hru tak si i zjistí jak funguje.[emoji3]

Skus s nima hrát když jsou tak neviditelný, potom možná nebudeš plácat hlouposti. (bez urážky)

z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecáš , nejmenší vzdálenost na kterou není DD vidět je 5.4km pokud není v kouřové cloně.

Vypouštění torpéd žádnou loď nedemaskuje , demaskuje jenom střelba.

Když hraješ nějakou hru tak si i zjistí jak funguje.[emoji3]

Skus s nima hrát když jsou tak neviditelný, potom možná nebudeš plácat hlouposti. (bez urážky)

 

z mobilu

Tak tohle není úplně z mé hlavy,ale píše se o tom na forech.A vidět jak od nikud vyletí salva z DD aniž by se odmaskoval je běžná věc.A když na mě vypustil torpéda tak žádný kouř nebyl a prakticky nebylo jak se uhnout torpédu,když se objevili tak blízko u mě.Jednoznačně u mě převládá názor,že prostě hra nahrává tomu kdo to má vyhrát.Díku tomu jsem přestal hrát úplně WOT a přestože mám lodě rád hraju je pouze okrajově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic, abych to trochu odlehčil téma spotu a DDček, tak jsem dnes koukal, že mám na účtě 174 perel z Projektu R. Což se rovná 2x splněné misi Týden a u těch jednorázových mi chybí asi půlka mise "25 výher s křižníky" - které jsem si nechal na další týden, až zase budu plnit ty obnovené mise "Týden", abych nemusel jezdit víc, než je nutné :-) V příštím týdnu bych měl končit na 236 perlách...

Obecně moc nehraju, ale proč si nedat do doku Kamikaze, když je ta možnost. Podle plánu by měl v doku přistát 8. února, protože těch zbývajících 24 perel by měla být otázka několika her... Akorát by mě naštvalo, kdyby to nějak WG "zaonačilo" a těch 10M perel bylo dříve než by bylo reálně možné :-)

Jinak trotlové jsou všude ... jak se chová ve WoT, tak se chová i v lodích :-) Dnes mě chtěl reportovat (a asi to i udělal, což mi je celkem buřt :-)) nějaký polointeligent s 600 bitvama a 44% WR. Nechápu, 44 WR? To tu hru snad musí schválně kazit ... :-D A jeho čísla ve WoT? 20k her a 48% WR... Ani mě to nějak nepřekvapilo. Takže jsem rád, že mám splněno a tento týden už na to sahat nemusím :devil: Pevné nervy všem ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sranda bojovať s obrovskými loďami a vysielať epické salvy ale torpéda a lietadlá ako prvok hry podla mňa degradujú zábavnosť o 75%. Simulátor to nevidelo ani z okna vlaku takže by som to preklopil viac na arkádu nakopol tie lode nech aj idú trochu aby presun netrval jak lačnému sránie a nechal tam len krížniky a bitevné lode nech sa tlčú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Že to nevypadá špatně?

 

IE4l5.jpg

 

Teď už si jen budu hrát na myslivce = budu na čekané.

 

Takže Kamikaze R mě vyšel v průměru na 10 her týdně (zahrál jsem víc, ale opakovatelné mise jsem v průměru plnil do deseti bitev). Chtěl jsem to mít dnes hotové co nejdřív, aby se nějak komunita nezbláznila a neudělali těch 10M perel za dnešní den, to by mě šlehlo. Protože se k lodím dostanu nejdřív večer.

 

Tak jsem si dal ráno kávičku a před odjezdem do práce jsem to preventivně vyřešil ;-)

 

A mám takový dojem, že moc raritní nebude, hádám, že jich celkem pustí tak 3-4000, 2 na losovačku a 1-2k těm, co mají min 260 perel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, jsem měl tak nějak fixnuto, že WoWs nehraje víc než cca 15k lidí, ale když jsem se teď podíval na pár screenů, tak okolo 22h je tam okolo 23 - 25k hráčů, takže to tvé číslo neni nereálné...

 

A ještě může nastat druhý extrém - někomu bude stačit 150 perel (losování), někomu 260 (tutovka) a budou už jen čekat na 10M hranici, kdy se rozdají ceny. A to by se pak taky mohlo stát, že se těch 10M nedosáhne včas, protože všichni budou čekat a všichni dostanou kulový :-D

 

EDIT: I když, konec je až 24. února, což je hafo času...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau já si myslím, že to skončí dřív, protože posledních pár dní to jde nahoru dost rychle. Spousta lidí se probralo později jako např. já a snaží se dohnat ostatní a hlavně získat co nejvíc perel. Bohužel první asi 2 týdny jsem nerozuměl o co jde a tudíž jsem nejspíš propásl získat 260 perel a automaticky tím získat loď :-(

Momentálně mám 209 perel a tento týden ještě mohu získat 35 perel, ale 260 perel už asi nezískám.

Jinak dnes totální propadák, asi jsem vyfásnul Černýho Petra. To se mi ještě nestalo, aby z 5 her jsem 3 x vybouchnul na záčátku hry i třeba po jednom náhodným zásahu. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra je pro mě zakletá.Za dnešek jen tři výhry a to dost mizerný.WG nemám rád a ono zase mě :-) Ne tím to samozřejmě není.Vývojáři se snaží ve videu tetovaní ruský borci říkají co nás čeká tento rok a prostě neviditelný torpédoborec střílí salvu za salvou do mé bitevky 4 km od mě a já hořím jako sirka .Končit několik bitev za sebou nejvíce nastříleno a stejně mít jako celek max 40 bodů ?Tohle je prostě fraška. :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...