Přejít na obsah

WOWs - Denní hlášení


DtX

Recommended Posts

Koho zajímají nové lodičky, tady je ukázka z jednoho anglického streamu, nové lodě startují v čase cca 2:52:15; nejdřív je povídání a ukázka techniky našich západních sousedů, pak je skok na východ +  jsou zde gameplaye s T8 Admiral Hipper a T10 Hindenburg.

 

Jinak lodě mě stále baví, dnes jsem na skok zapnul i WoT, ale když jsem s T67 nastřílel 3k dmg (7 ostatních nastřílelo celkem 2,5k dmg a zbylých 7 dalo 0!!!), tak jsem to zase po té prohře vypnul a šel raději na moře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešek pokračoval dranděním na tieru II - Umikaze. Zvedl jsem si na něm top base xp a dmg (1625 xp / 88 394 dmg :-)); z max. počtu killů 5 u prcka mám taky radost ;-) Mám tu pár screenů z povedených bitev, průměr na hru 60k dmg :-)

 

Pár her se taky nepovedlo, ale i tak dnešek končím na tieru II při průměru 35k dmg na hru (průměrná dmg u lodičky roste; předtím jsem s ní hrozně lamil, ale teď po návratu jsem to zvednul z 18k na 26k na hru, cílem je dostat se při 100 hrách na cca 35k na hru, což by se mohlo povést).

 

 

 

4aDv7.jpg

 

YNqdD.jpg

***

UE3c5.jpg

 

8c6sF.jpg

***

6gC49.jpg

 

EwXmL.jpg

***

vnY3H.jpg

 

O6Rfs.jpg

***

A nakonec dnešní top :-)

***

bXYwa.jpg

 

8WN1k.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím.Minule jsem si hru nainstaloval a druhej den zase smazal,protože první den šlo vše dobře a druhej den jsem sotva dokázal poslat jednu salvu,jak se mi to sekalo.Strašný lagy.Po smazání WoT jsem si to zase stáhl a včera vše ok a dnes zase hrůza.FPS mi skáče z 1 na 40 a nedá se ani zamířit.A ještě mi vždy přestane fungovat klávesa Shift.Jeden den funguje a ráno už ne.Prvně to spravilo reinstal,ale to se mi vážně nechce dělat každej den.Hold mi není souzeno si něco od WG v klidu zahrát :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím.Minule jsem si hru nainstaloval a druhej den zase smazal,protože první den šlo vše dobře a druhej den jsem sotva dokázal poslat jednu salvu,jak se mi to sekalo.Strašný lagy.Po smazání WoT jsem si to zase stáhl a včera vše ok a dnes zase hrůza.FPS mi skáče z 1 na 40 a nedá se ani zamířit.A ještě mi vždy přestane fungovat klávesa Shift.Jeden den funguje a ráno už ne.Prvně to spravilo reinstal,ale to se mi vážně nechce dělat každej den.Hold mi není souzeno si něco od WG v klidu zahrát :-(

Nepozoruji takové problémy u mě, ping v pohodě....třeba to nebude loďkama, ale tvým spojením....ale kdo ví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím.Minule jsem si hru nainstaloval a druhej den zase smazal,protože první den šlo vše dobře a druhej den jsem sotva dokázal poslat jednu salvu,jak se mi to sekalo.Strašný lagy.Po smazání WoT jsem si to zase stáhl a včera vše ok a dnes zase hrůza.FPS mi skáče z 1 na 40 a nedá se ani zamířit.A ještě mi vždy přestane fungovat klávesa Shift.Jeden den funguje a ráno už ne.Prvně to spravilo reinstal,ale to se mi vážně nechce dělat každej den.Hold mi není souzeno si něco od WG v klidu zahrát :-(

Tohle mi delal mod na obarveni druhu streliva. Stahl jsem jinej a uz mam pokoj.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto jsem se ptal :D.....jediné co shift dělá je sniper mod u BB, CA, DD - u CV shift hází pohled na loď či letku. Jedině že sis na něj dal nějakou další funkci....jinak nevím :) 

Klikat na letadla či lodě pro zaměření AA/sekundárek se dělá přes CTRL jak už poznamenal kolega :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už pár dní si hraju jen s Umikaze a baví mě to (viz vlákno s Umikaze či Bitevní úspěchy) :-)  Akorát jsem zjistil, že mám problém dostat se na 6 kousků anebo někam 1700+ base xp. Většinou končím +-1400-1500 xp a na max. 4-5 kouscích, víc ani ťuk... :wallbash::-)

 

Včera se opět docela dařilo, ale ať sem zase nedávám všechno - docela jsem se pobavil u poslední bitvy, co jsem trefil torpédama, tak to šlo ke dnu + hláška Ničivý úder, takže jsem po 4 kouscích měl 4xNičivý úder a Velkou ráži a mohl jsem s usměvem loďky vypnout...vyaLJ.jpg

 

 

M63sN.jpg

 

Uitnp.jpg

 

+ jedna pětikousková, mě těch 6 s touhle lodí fakt není přáno, já se snad dám na modlení :-D

 

7o1HB.jpg

 

bREvc.jpg

 

KZv3E.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto jsem se ptal :D.....jediné co shift dělá je sniper mod u BB, CA, DD - u CV shift hází pohled na loď či letku. Jedině že sis na něj dal nějakou další funkci....jinak nevím :) 

Klikat na letadla či lodě pro zaměření AA/sekundárek se dělá přes CTRL jak už poznamenal kolega :)

Omlouvám se,ano je to samozřejmě tlačítko Ctrl co mi nefungovalo.Po nějakém čase jsem zapnul hru a už zase fungovalo,tak nevím čím to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtci se zeptat.Někde na videu jsem viděl,že vypustěním palubního letounu se zvýšil dostřel děl hlavní baterie lodi.To funguje jen na BB,nebo i na křižnících?Nebo jak to vlastně je?Myslím si,že mám nato špatný letadlo na lodi Omaha,že to musí bejt to s ikonkou radiového signálu a né stíhače.Předem díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...