Přejít na obsah

WOWs - Denní hlášení


DtX

Recommended Posts

Když už jsme v tom hlášení, tak jsem si po včerejší koupi Clevelandu všiml jedné věci. Ten spotřební doplněk na aktivaci lepší AAA obrany je i tady, akorát se musí vyměnit za tu lepší detekci lodí / torpéd, páč je to na stejném slotu. Jsem si nějak myslel, že to má až Pepsikola jako další slot na spotřebáky, nějak ani nevím proč... :-)

 

Dost lidí to asi patrně ví, ale mě to tak překvapilo, až jsem si musel projet celý dok a podívat se i na ostatní lodě, jestli mi něco neuteklo :-)

 

A když jsem se v tom vrtal, tak jsem zjistil, že tu lepší AAA má už i Nicholas, akorát se musí vyměnit za spotřebák na rychlost (ale tady jsem si tu rychlost nechal)...

 

Moje neznalost pramenila z mylného přesvědčení, že když mi přibyl nový slot na spotřebák, tak tam zpočátku byl jeden spotřebák (varianta zdarma / gold) a ne možnost volby z více variant spotřebáků - detekce / AAA nebo rychlost / AAA :-), takže jsem to bral že každý slot má pouze jeden spotřebák a při dalším postupu jsem to už nekontroloval...

 

Možná tenhle postřeh někomu pomůže (a možná jsem byl poslední, kdo o tom nevěděl :-D)

 

Jo, a konečně jsem se po velkém lamení dostal na poměr 1 kill na 1 hru, vím nic moc, ale radost mám :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten  AAA spotřebák mají křižníky od tieru 6 vejš a musí se vyměnit za sonar.......

 

U Nikolase je to teď nově od včerejšího patche....tedy všechna USA DD(japan jsi teď nejsem jiste) tier 5+ mají možnost vyměnit boost za AAA plašení letadel......

 

Osobně si raději nechám boost...páč už takhle mě křižníci skoro předjížděj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes po 22 bitvách vše v zelených číslech ( AVG EXP +100, AVG DMG +30%, kily, survive atd.)

 

A tušíte správně - win 36% :-)

 

K vidění byly takové bonbónky jako Cleveland schovaný celou dobu u spawnu za ostrovem, DD čekající s rozjezdem, až CA budou mít 2 km náskok, místo nich spotnou ( a půlka chcípne), bitva 3xT10 vs 1x T9 (zbytek T8 včetně mě), Tirpitz, který se mě držel tak těsně, že jsem půl hry myslel, že je to můj odraz na hladině a určitě jen shodou náhod stačil na každou loď vystřelit jen jednu salvu - tu poslední (3 killy a 100% HP). Označení za zbytečného idiota (130k dmg a 1. v tabulce)

 

Ale jinak dobrý ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě trefí - víkend jede na vlně - prodáno / prodáno / normální hra / prodáno / vypadá to na epickou, ale sejmě mě torpédama vlastní a je z toho lost / prodáno / normální hra / slušná hra / vypadá to na epickou, ale sejmě mě torpédama vlastní a je z toho draw .... celkem 3x mě sejmuli vlastní - je opravdu bomba, když rozeberu T+1 - CV, BB a jdu na další BB a do boku mi vletí torpéda od našeho. Jako kontrolovat enemy CA, kteří do mě šijou z dálky, BB, která se semozřejmě nechce dát zadarmo, enemy letadla ... to dám, ale střelba do zad, kdy mi ty torpéda poslal náš retard se 400 bitvama / 43WR / avg exp 370 na hru, to už fakt nedám...

 

Kdybych předem věděl, že to je takový hovádko (XVM moc rád nemám, ale ono by stačilo, kdyby to XVM fungovalo pouze ve vlastním týmu :-)), tak ho nechám, ať ho rozeberou a pak si je vyndám... Jinak samozřejmě, moje připravený torpéda jsem nestihl vyexpedovat, ta bitevka ho sežrala na dvě salvy a místo epiky byl jen nic neřešící draw...

 

A takhle to vypadalo celý víkend, jestli mám poměr 1 povedená / normální hra na 5 prodaných / retardovaných, tak je to moc... Fakt mi vychází, že zhruba jednou za 10 her mě smaže hrdina, co vypouští torpéda do mé dráhy, většinou tak na 100 - 200 metrů, kdy fakt nestíhám uhnout... A to samozřejmě nepočítám hry, kdy se vyhnout stihnu, to je snad každá druhá hra s DD, kdy kličkuju mezi vším, docela mi to připomíná legendární "balet na dvorku mezi slepičincema" :-D

 

Občas si taky někdy něco ujede, ale alespoň se v chatu omluvím ... Zatím se mi to povedlo asi 2x za 500 her...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika. Lidi absolutně netušej, že jejich torpéda mají dosah jen 5 km, čili vypouštět je na cíl 10km vzdálený je totální nesmysl. A že se jim tam pleteš ty s DD je přece tvoje mínus a ne jejich. Přece když ty torpéda může vypustit, tak je tam pošle a ty se musíš vyhnout. Dneska mi touhle hláškou ozřejmili dokonce dva pánové, jak se to hraje. Já si totiž do dneška najivně myslel, že jako americké DD nasvětluju enemy team a likviduju enemy DD. Bohužel mi bylo vysvětleno, že jsem tam jenom do počtu a ve předu nemám co dělat, že tam zacláním hráčům, kteří mohou ovlivnit bitvu. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,tak po pár dnech jsem došel k závěru že pro nižší tairy je to kolem jedenácté večer nehratelný,tedy pokud chcete mít šanci na nějaké lepší výsledky.Kuma IV stojí proti  V a VI, vámi rozhadrovaného enemáka vám nakonec vykousne nějaký ,,pomocník " který do něj dá tu poslední salvu (zlatý WT bez nějakých ,,hápéček " co je potřeba oklofávat a kill dostane stejně ten kdo ustřlí to poslední hp i kdyby celou dobu nic nedělal) a Tenryu dostává týmy IV a V.

A ještě dělba stylem že my máme v týmu dvě Myogi proti třem Kongům, pak to taky tak vypadalo, co hra to porážka. :-)

 

No a jinak co jsem tak sledoval tak torpéda vlastního týmu vidím od okamžiku co je jantar hned po startu vystřelí ,,kamsi do oceánu " až po dobu kdy jim dojde pohon a potopí se . To mě spíš dojímají mistři co po začátku bitvy přepnou na dalekohled a je jim úplně jedno jestli náhodou něco nestojí ve směru kterým se vydali. Dnes tři bitvy než mi došla s MM trpělivost a tiřkrát jsem takového kreténka potkal.Kolik jich bylo na druhé straně to netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď rád, že nejsi na vyšších tierech. Tam už se dýl jak týden odehrává "trollpitz plague". Zatím nejvíc jsem viděl 8 trollpitzů vs 8 trollpitzů. Ale 5-7 na každý straně je docela běžná hra. Popravdě mě to vůbec nebaví a hru jsem díky tomu o víkendu ani nezapnul.

 

K tomu to přidá ještě nějakou obyčejnou BB a máme v bitvě 20 BB z 24 lodí ... Naprosto totálně nudné hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď rád, že nejsi na vyšších tierech. Tam už se dýl jak týden odehrává "trollpitz plague". Zatím nejvíc jsem viděl 8 trollpitzů vs 8 trollpitzů. Ale 5-7 na každý straně je docela běžná hra. Popravdě mě to vůbec nebaví a hru jsem díky tomu o víkendu ani nezapnul.

 

K tomu to přidá ještě nějakou obyčejnou BB a máme v bitvě 20 BB z 24 lodí ... Naprosto totálně nudné hry.

To je přesně důvod,proč si odjedu násobky na Pepsině a Mogami a pak jezdíme max. 6T.Můj rekord je 13 trolpitzů,až jsme se začali vsázet kolik jich potkáme.A ruku na srdce,v divizi se na malých tierech (Erie,Luis,Kuma,Mrmlansk ) líp huntí WR a sype to taky pěkně.Stydím se za to,ale baví mě to   :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak víkend s poznáváním nového patche máme za sebou :)

 

 

Nové mapy: tu řeckou jsem měl mnohokrát a špatná není, sic trošku malá. Tu druhou šalamounskou jsem chytl jen jednou a navíc s CV, takže jsem si ji moc neužil.

 

Tirpitz párty pokračuje, ale není to nic, co by mě odradilo od hraní...potápět to jde dobře, jen je to jedna z mála BB ke které se s křižníkem nepřiblížím pod 10km....děsně přesná prasešinka.

 

CV: jak se dalo čekat, jezdí to spousta jelit, kteří neumí TB a tedy volí stíhací setup, protože je přece snadné pár kliky sestřelit letadla......fakt nechápu koho to může bavit. Nicméně můj setup na Independence 1/1/1 měnit nehodlám a mám s ním stále stejné výsledky.....stíhačům se uletí, obletí, enemy CV na jeden nálet potopí :D

Ryujo - zde mě WG zklamalo....měl jsem vyexpen pouze setup 2/2/2 a stíhací ne...po patchi jsem až ve hře zjistil, že mám stíhací setup a musím utratit další expy za už jednou vyzkoumaný 2/2/2.....

Dal jsem s CV jen pár her, a nebyla to žádná velká změna oproti období před patchem....pouze to teď losuje CV k sobě se stejným tierem.....

Třešničkou na dortu byl pokus dát si s Independence kooperativní bitvu :D......to je takovej klídek a oddych, že z toho byly bitvy dvě......3+4 killy a 800 + 1000exp s PU....pohodička :D

 

DD: možnost změny boostu za AA plašení jsem nevyužil a ani asi nebudu zkoušet.....mlha prodloužena o krásných 40s a dají se už pěkně trolit nepřátelské lodě střelbou......s Mahanem zapnuta mlha a po dobu trvání střelba......4 lodě se raději otočili......a odjeli....Cleveland o 15k HP méně, jakási BB o 10k HP......krása :D

Pravděpodobně zvýšena možnost zničení modulů na DD......nevšiml jsem si nějak moc, jelikoš jsem na toto zvyklý již dávno.

 

Jinak víkend plodný...jen za sobotu jsem s mahanem odjel 30k exp(2x po 4k, standard 2k, prohrané 1k) a včera koupil Bensona......jen kapitán jezdí v Simsovi zatím a školí se :)

 

No a Simsovi byla přidána nová torpéda :D :D :D.......to ani nebudu komentovat....to nejsou torpéda, ale klacky házené do vody a možná doplavou k nepřátelské lodi na konci bitvy a třeba i udělá nějaké bebí :D  -  současná/nová torpéda  - dosah 5,5km / 9,2km, rychlost 65kt / 49kt, dmg 11600 / 8500, nabíjení 87s / 72s = klacky jak jsem psal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lodi mam tedka 8, cili od obou narodu z kazde tridy. Bitev jsem potreboval 10. V tomhle pohledu parada, ale nasledne expeni uz takova legrace nebyla. :-)

JJ já BBčka jedu jen když mám chuť, neb mě nebavěj, ale včera jsem dal obě k večeru, tedy Kongo a Wayoming a obě napoprvé win.....a ani expení s ostatními loděmi nebylo špatné......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak buď je už víkend úplně za námi nebo mě tam nahoře má někdo rád :-)

Jinak jsem si pořídil Isokaze a docela mě to s ním baví ... Zatím s ním mám WR 10/13 (77%), tak uvidíme, kdy mi to spadne :-D

 

ChjE.jpg

 

Edit: Souhrn řádění s Isokaze v "chlubárně", WR 14/20 (70%) :-D

Edit 2: Nebojte se u lodí kamufláže či goldových spotřebáků za kredity (hlavně jsem používal opravy a "plašení letadel na CA"), dnes jsem s tím vším jezdil pořád a i tak jsem mega v plusu (bez vlajek a PÚ) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď rád, že nejsi na vyšších tierech. Tam už se dýl jak týden odehrává "trollpitz plague". Zatím nejvíc jsem viděl 8 trollpitzů vs 8 trollpitzů. Ale 5-7 na každý straně je docela běžná hra. Popravdě mě to vůbec nebaví a hru jsem díky tomu o víkendu ani nezapnul.

 

K tomu to přidá ještě nějakou obyčejnou BB a máme v bitvě 20 BB z 24 lodí ... Naprosto totálně nudné hry.

Já se úmyslně zasekl na na III a IV ,čili Tenryu a Kuma .Tyhle dvě loďky mě totiž baví a dál není nic co by mě vyloženě lákalo.Osobně čekám na německý strom a pak převedu (bude-li to k něčemu dobré ) body z těhle dvou lodí na volné expy.Když je někdy čas zahrát si pozdě odpoledne nebo navečer tak to bývá dobré, MM + - v pohodě a i něco potopím,ale jak jdu hrát v obvyklý čas tzn. půl jedenáctá a pozdějí tak už mám hodně nevyvážené týmy.A většinou jsem na spodku rozsahu tříd .Nevím proč ,nejsem žádný skiler, z cca 108 bitev mám cca 82 lodí a něco letadel. Vezmu Tenryu a jsem mezi čtyřkama a pětkama, řeknu si fajn a příští hru beru Kumu a šup, s čtyřkou jsem mezi pětkama a šestkama. Pak zas Tenryu a ta opět dostane čtyřky a pětky. .. proč je nedostanu s tou Kumou je mi záhadou. Asi kdybych odjel víc bitev tak se to i povede ,ale ono těch pár stačí úplně aby člověka přešla chuť. Nevadí mi ani tak to že je tam nějaký rozdíl tříd, spíš to že už pak mají jinou palebnou sílu a skoro pokaždé mi někdo ,,mého " enmáka dorazí a já utřu lusku. No a ve hře kde to každý řeší na počet killů je to problém dost nepříjemnej.Co je mi platné že bývám často do čtvrtého místa ,nebo někdy padnu jako předposlední či dokonce jako úplně poslední když v kolonce potopeno mám prd.To že jsem jich několik slušně pokousal si můžu strčit za klobouk.

No a když se pak přidá štěstí jako včera že tři hry a třikrát prohra,z čehož dvakrát nás vystříleli jako kachny (dvě Myogi tři Wyomingy prostě nedaj ) tak už ta chuť opravdu není.

Ten systém killů by mohl být nějak pořešený trošku jinak, třeba o připsání skaplu by rozohodla výše poškození které někdo udělil té které lodi,nebo by mohly být asisty za velké poškození lodi kterou pak někdo následně potopí . . .nebo tak něco, a to by bylo ve statech ,aby bylo poznat že nejste úplný játro :-)

Jak tady psal někdo nahoře, pluje a za ním chytrolín který si počká až je třeba ta poslední salva, první se snaží a prd a druhý odchází s třemi killy aniž něco výraznějšího dokázal,to opravdu něco není v pořádku.Prostě ve statech je to u něj o chlubení se cizím peřím.

 

Edit  Já se z toho picnu,slušná bitva, hodně jsem to táhl dopředu následován dvěma bitevkama.Jeden křížník potopený v zájemném souboji (Kuma vykousala St.Louis v přestřelce na děla :-) ) ,pak jsem dohnal dvě letadlovky.Ty dvě bitevky se pasovaly s enemy bitevkama a já měl volné pole působnosti. Jedna letadlovka zahvácena zuřivým požárem,hp letí dolů jak zběsilé a už jich zbývá zlomeček .Druhá stažená na půl svých hp a díky špatné pozici nemá šanci se vyhnout šesti torpédům které k ní směřují .Zbývá doslova pár vteřin do smrti obou lodí a tedy třech killů pro mě a v tom ,,pic " ,konec bitvy. . . Vzteky bych rozkousal klávesnici,to snad ani nemůže být pravda .Je to jasný. . .OFF a jdu jezdit Eurotruck .. . .

No ale aspoň že z těch dnešních tří byly dvě výhry a dvakrát aspoň po jedné lodi . .. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že mě Kongo začíná bavit, na začátku jsem dostal třikrát za sebou mapu two brothers a to jsem jen někam plul a střílel na cíle co se uhybali, takže žádný dmg... ale teď konečně dostávám rozumný mapy a MM a je to zábava (na to, že mě obecně BB moc neberou). Na Fuso se vůbec ale netěším, co jsem koukal, tak stock je otřesnej, takže už šetřím free expy... ale těším se na Nagato, to je prej pořádnej brawler.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Nagato beru jako výzvu, je považovaný za opravdu špatnou BB, ale já si myslím, že se správnou výbavou když pojedeš na blízko, tak dokáže zázraky. Naopak Fuso je typická "zůstaň daleko a střílej" BB a to mě teda fakt nebaví.

 

edit: ale není kam pospíchat, ještě nemám free expy aby se dalo Fuso hrát :-) A pořád mi chybí i kredity na to, abych plně dovybavil Taiho (ještě 4M) a taky můžu koupit Independence, Aobu a Cleveland... ugh :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jen pár bitek, určitě víc výher než proher :D

 

Hlavní úkol včera bylo doexpit kapitána na Bensona....takže jsem vzal Simse, dva bratři, 1 kill a spousta nepřátelských křižníků utíkajíc od mé dýmové clony :D, expy pravděpodobně za spot = základ 2100 + PU, 2x, 1,5x vlajka = 7800 expů :D..... No dobře, tak vemu nedoexpenýho Bensona, ať si taky udělá 2x násobek a docvičí se......Benson bez kapitána.....tedy bída......pouze 2 kouře a 2 boosty......první kouř....Pensacola down :D.........pak ještě děly japonské DD....nemělo šanci..ty děla u Bensona jsou hustý :), takže nakonec se vším všudy 7600 exp :D......na kapitána zbývalo 500exp.....než abych bral simse, hodil jsem ho do Albany......no porážka, ale 585exp stačilo....tfuj Albany....nic nevidím, jen střely co na mě lítaj...Každopádně kapitán doeexpen a teď začne řežba :)

CV.....samozřejmě samý fighter decky......dvě americký nemají proti dvou japoncům šanci..ale i tak jsem s Independence něco dal, ale remíza.....druhá bitva...tam už jsem byl jen proti Japonci jednomu....dostal a šel....a já si v klidu dodělával ostatní...tedy win :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...