Přejít na obsah

WOWs - Denní hlášení


DtX

Recommended Posts

Poslušně hlásím, že jsem se přestal mučit s Myogi, koupil Wyoming a jsem maximálně spokojen :-)

 

Na Myogi jsem hrál stylem "no snad chvíli přežiju a třeba tam i pár zásahů padne", s Wyomingem si připadám, že dokážu být týmu konečně i užitečnej... A po upgrade trupu ta potvora konečně dostane AA a začíná solidně šrotovat i letadýlka :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som pred pár dňami nainštaloval a spustil WoWS.

Nie som síce žiadny fanda lodí, ale hra mi prišla byť až prekvapivo hrateľná a zábavná. Interface ok, doky fajn, veľké plus za možnosť hrať co-op mód. Do tohto bodu ok.

Bohužiaľ, skúsenosti s WG sú u mňa aké sú a dosť neochotne pristupujem k tomu, aby som si rozohral čosi, čo bude možno už za rok RNG festival pre školákov. 

 

Negativitu bokom - WoWs mi prišla byť hrateľná a celkom zaujímavá záležitosť. 

A hoci nebude pre mňa asi to pravé "orechové", palec hore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem se přestal mučit s Myogi, koupil Wyoming a jsem maximálně spokojen :-)

 

Na Myogi jsem hrál stylem "no snad chvíli přežiju a třeba tam i pár zásahů padne", s Wyomingem si připadám, že dokážu být týmu konečně i užitečnej... A po upgrade trupu ta potvora konečně dostane AA a začíná solidně šrotovat i letadýlka :-D

 

Teda Myogi mi přišla 100x lepší než Wayoming.....ale proti gustu.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že UPC si ze mě už 3 dny dělá srandu a každejch pár minut mi vypadává internet :-( Mám chuť si zahrát zase nějaký letadlovky.

 

Btw iChase dělá týdenní výzvy - výherce dostane nějaké goldy, výzva pro tento týden je sestřelit co nejvíc letadel s CA a poslat mu screeny a replay.

 

 

edit: datum patche bylo odsunutý kvůli technickým problémům: 03/09/2015 from 03:00 to 04:30 UTC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem včera řádil s Kumou, baví moc.

Jj. Kuma je velmi slušná loďka i pro lamáky jako jsme já. Stejně tak Tenryu. Tyhle dvě lodě mně baví a něco s tím i uhraju .Včera jsem dal po bitvě s každou z nich a pokaždé druhý v týmu ,splnil denní úkol na deset zásahů torpédy,něco potopil a pokaždé jsem prohráli :-) Mám tam denní úkol kdy musím dosáhnout dvou vítězství a ten bude asi nesplnitelnej :woot::-D

 

Myogi je stokrát lepší ? No to jste mě nepotěšili ,utíkal jsem z Kawachi na Myogi s tím jak si polepším ,abych pak zjistil že s Kawachi jsem už potápěl když se dohrabala na dostřel a oproti tomu Myogi jen ,,rámuje " .Vyzkoumal jsem na ní poslední trup a nakonec mě bitevky znechutila natolik že jsem se na ně vyprdnul (nejspíš jen zatím ). Tak si tak říkám že bych mohl ještě chvilku vydržet a naklepat nějaké hvězdy na Kongo a pak tu čtu že jsou i horší lodě než Myogi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info od Ectara

 

Zítra startuje třetí kolo testu 4.1

Důvod pro třetí kolo je optimalizace výkonu při sniper pohledu u následujících grafických karet: ATI Radeon 56XX, 67XX, 68XX, 69XX a MM by měl rychleji nasazovat CV do her.

 

Tirpitz bude v prodeji "velmi brzo" (posouvání 4.1 patche nemá na termín vydání Tirpitze žádný vliv)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmi pokutami za poškození spoluhráčů se můžou jít vycpat. Doslova debil to do mé stojící lodi naramuje svou bitevkou,tlačí mě jak ocas před sebou ,já se snažím pomocí motoru a kormidla nějak natočit abych se mu vyhákl a na konci bitvy já dostanu čtyřnásobně větší pokutu za poškození spojence než odškodnění za poškození spojencem.On to narve do mě, čumí přes dalekohled kamsi do hajzlu ,vůbec ho nebere že něco přd sebou tlačí a já jsem za to penalizovaný ? To jako vážně ? To si celej WG může strčit za klobouk. Ještě se vztekat u hry za něco za co nemůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi stala zvláštní věc, hrál jsem s jap. letadlovkou Hirju samo že proti americké a i když sem se snažil ho dostat a 2 torpéda ode mne koupil, tak jsem ho bohužel nepotopil a on to zahrál dobře a vystřílel mi letadla. Během hry došlo na situaci, že mně kolem mapy honila zbývající bitevka a křižník a narazil jsem na tu americkou letadlovku, která už měla taky jen stíhačky a 1 bombovej bombader, který jsem sestřelil. Rozjel jsem to naplno proti ní a taranoval tak, že se potopila. Já se tedy bohužel taky potopil, protože už jsem byl poškozený po pár salvách z bitevky, ale připsalo mi to kill :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi stala zvláštní věc, hrál jsem s jap. letadlovkou Hirju samo že proti americké a i když sem se snažil ho dostat a 2 torpéda ode mne koupil, tak jsem ho bohužel nepotopil a on to zahrál dobře a vystřílel mi letadla. Během hry došlo na situaci, že mně kolem mapy honila zbývající bitevka a křižník a narazil jsem na tu americkou letadlovku, která už měla taky jen stíhačky a 1 bombovej bombader, který jsem sestřelil. Rozjel jsem to naplno proti ní a taranoval tak, že se potopila. Já se tedy bohužel taky potopil, protože už jsem byl poškozený po pár salvách z bitevky, ale připsalo mi to kill :-)

V poho, já včera s Nicholasem s asi 200 hp sebevražedně taranoval enemy Nicholase s full hp. Trefil jsem ho čumákem kolmo na bok na přední část (odhadem 1/6 či 1/7 lodi), já jsem pošel, což jsem čekal, ale co jsem nečekal bylo to, že on z toho fullu pošel taky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...