Přejít na obsah

WOWs - Denní hlášení


DtX

Recommended Posts

Něco z oficiálního fóra ... blíží se nová architektura klienta, kde bude vše zašifrované v komprimovaných souborech = kompletní konec módů. Pak bude záležet jen na WG k čemu a komu dají přístup.

 

Za mě jeden velký :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouším taky trochu hrát CV, hraju japonský momentálně Zuiho, ale dost často (většinou) jsou proti mně americký CV a absolutně se nechytám pokud se protivník rozhodne mně vystřílet, tak nás střílí jak asfaltový holuby. Ty letky amerických stíhačů o 6 letadlech jsou proti japonským 4 letadlům v letce v absolutní výhodě. A nedej Bože když se sejdou na jedné straně japonský letadlovky a na druhé straně americký, tak už se mi několikrát stalo že jsem byl za chvíli bez letadel a pak už jen čekal na to kdo si mně vychutná a potopí.

Má s tím někdo jiné zkušenosti, nebo rady jak to zkoušet hrát, aby to bylo aspoň trochu fér. Vylepšil jsem stíhače i bombardéry, ale to je k ničemu. Amíci přílítnou a za chviíli jsem bez letadel.

Nejde si navolit jinak letky na lodi ? Např., že bych zrušil bombry z bombama a místo toho dal druhou letku stíhačů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti tomu obrana neexistuje, zaprvé se snaž vyhýbat bojům 1na1, tvoji stíhači jsou totální odpad v porovnání s americkýma. Pokud jste v týmu 2, zkuste ho "gangovat" s vašima stíhačema 2na1. Pokud s ním musíš bojovat 1na1, tak se ho snaž donutit bojovat tam kde to pro tebe bude výhodný - nad přátelskejma loděma (ale stejně prohraješ hroznym způsobem, pokud to nejsou  tiery 6+ co už mají rozumnou AA). Tvým hlavním cílem by mělo být použít tvoje stíhače k tomu aby ti koupili čas pro útok bombardérama. Většina americkejch CV používá stock deck s 1/1/1, tudíž mají jen jednoho stíhače, rozděl svoje síly a odlákej někam jeho stíhače a zaútoč jinde... Taky se snaž držet rozumně daleko za tvym týmem, ať to máš blíž k hlavní bojový linii a spojenci to mají blíž k tobě.

 

Ve výsledku si ale myslím, že používat stíhače na japonských CV je hloupost, já jsem vždy používal strike deck s pouze bombardéry. Je pravda, že jsem Zuiho hrál chvíli po začátku OBT, takže jsem tolik nepotkával americký CV... ale taky jsem jednou potkal 2x Bogue a tam je podle mě jediné řešení... Obletět mapu a jednoho potopit. Bohužel mapy na kterých hrajou tyhle lowtier CV jsou hrozně malý a nikde se nepozorovaně neprotáhneš - takže zbývá jediné řešení, letět mimo okraj mapy, aby tvoje letadla nebyly vidět na minimapě. Zuiho má bohužel pomalý letadla, takže ti to potrvá hodně dlouho, ale je to jediný řešení, protože proti 2x Bogue si vůbec nezahraješ. Nadruhou stranu měj napaměti, že pokud se ti povede jen třeba jeden útok - tak jsi byl pro svůj tým prospěšnější než oni dva dohromady, protože s jejich 2x DB dmg nerozdají.

 

Poznámka: Patch 4.1 odstraní strike decky z japonskejch CV od tieru 5 do tieru 8, takže už všichni budou muset používat stíhače. Popravdě doufám, že součástí toho patche taky bude kompletní rebalance stíhačů, kterej už dlouho slibujou, protože jinak je to nejstupidnější změna co jsem kdy viděl. Teď japonský stíhači proti americkym stejnýho tieru vydrží asi 5 sekund... A Golas zmiňoval skill "dogfighting expert" - tak ten ti nepomůže :laugh: Ten dává výhodu pomalejším stíhačům v boji proti rychlejším stíhačům a japonci mají vždy rychlejší stíhače, takže naopak to dává ještě větší výhodu americkym :laugh:. Nadruhou stranu to pomůže proti vyšším tierům...

Poznámka 2: Patch 4.1 by měl taky přinést změny v MM CV. Už by neměly být bitvy s nevyrovnaným MM (2v1, 0v1, atd) a měl by být i víc striktní co se týče tierů CV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď japonský stíhače nepoužíval vůbec tak nevím jakej je v nich rozdíl, ale vím, že třeba Zuiho by nemělo používat vylepšený stíhače, protože díky tomuhle skillu budou prohrávat se stíhačema z Hosha. Nicméně tohle nebude platit pro všechny tiery a ty skoky budou damatičtější. Např skok mezi T6 a T7 byl vždy velký, to samý T7 a T8. Nicméně v dalším patchi by měl skutečně přijít rebalance stíhačů, takže tohle bude platit ještě tak týden...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už je to tu, tradiční složení denních misí :woot:

4lm4bm.jpg

5 torpéd, 10 torpéd i 15 torpéd ... :wallbash:

Torpéda jsou v poho, mám tu dnes jedu povedenou - jel jsem na průzkum s Tenryu, pojal jsem ho jako DD. No a zpoza hory na mě asi na 7 km vykouklo Kawachi, St. Louis a Chester. Do Kawachi jsem stihl poslat 2x3 torpéda - trefilo se všech šest a zmizel pod vodou :-D

 

Pak jsem asi minutu kličkoval jako zajíc a po dobytí jsem opět vystřelil 3 a 3 (asi vteřinu poté jsem šel ke dnu), no a 2 trefily St. Louis a 2 Chestera, oběma zbylo po zásazích pár set HP a zaplavení je dodělalo, suma sumárum čas ve hře 3m 55s / 13km, 3 killy, 10 zásahů torpéd (65k dmg+) + Dvojitý úder a pár dalších metálů, přičemž ten dvojitý mi ve sbírce ještě chyběl :-)

 

Ale bylo to i dost o štěstí, ani jeden z nich na ty torpéda moc nereagoval, resp. ten. Louis se při vyhýbacím manévru srazil s Chesterem a do nich narazil ten balík torpéd, ale co, i to štěstí k tomu občas patří ;-)

 

A narazil jsem na nějaký křižník T2 Diana, nějak mi to nic neříká - už to mám, ruský chráněný křižník :-D

 

ga76H.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Torpéda jsou v poho, mám tu dnes jedu povedenou - jel jsem na průzkum s Tenryu, pojal jsem ho jako DD. No a zpoza hory na mě asi na 7 km vykouklo Kawachi, St. Louis a Chester. Do Kawachi jsem stihl poslat 2x3 torpéda - trefilo se všech šest a zmizel pod vodou :-D

 

Pak jsem asi minutu kličkoval jako zajíc a po dobytí jsem opět vystřelil 3 a 3 (asi vteřinu poté jsem šel ke dnu), no a 2 trefily St. Louis a 2 Chestera, oběma zbylo po zásazích pár set HP a zaplavení je dodělalo, suma sumárum čas ve hře 3m 55s / 13km, 3 killy, 10 zásahů torpéd (65k dmg+) + Dvojitý úder a pár dalších metálů, přičemž ten dvojitý mi ve sbírce ještě chyběl :-)

 

Ale bylo to i dost o štěstí, ani jeden z nich na ty torpéda moc nereagoval, resp. ten. Louis se při vyhýbacím manévru srazil s Chesterem a do nich narazil ten balík torpéd, ale co, i to štěstí k tomu občas patří ;-)

 

A narazil jsem na nějaký křižník T2 Diana, nějak mi to nic neříká - už to mám, ruský chráněný křižník :-D

 

ga76H.jpg

pekna prace :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska noční hraní od 23:14 do 2:18 dáno....... Ehm 10 bitev, 6 proher, 2 remízy, 2 výhry....  No nemá mě Serb rád? :-D S Clevelandem vše prohry nebo remízy, ta loď je zakletá, nevyhraju ani kdybych se nevím co (ehm). Až teď se zadařilo a vyhráli jsme, ovšem to byla tak těsná výhra, že jsem málem vyskočil z okna, jaké jsem měl nervy!... Normálně už jsem začal psát vždy na začátku bitvy, že co hra to prohra, a gratuloval enemákům k výhře :-D . Pak hráč, který už byl jednou se mnou v týmu psal do chatu... máme v týmu Danny202 to bude prohra  :-D  :-D  :-D  :-D  já už neměl nervy, tak sem se tomu jen smál. No násobek odjetý a můžu jít vesele spát  :-).

 

sn454r3qs8epqvqrqzqyt898v4azrjg5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ale já myslel stažení celého instalačního balíku, blbě jsem se vyjádřil... Chci stáhnout celých těch X giga.

 

Jestli to máš pak na čem přenést celé nainstalované, tak si stáhni launcher, pusť to, nech stáhnout přes něj a pak složku s nainstalovanou hrou přenes k sobě na PC. Já mám taky net na houno a takhle jsem si onehdá stahoval tanky, na těch to fungovalo bez potíží. Tak u lodí by mohlo taky (ale přiznám, že odzkoušeno nemám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná furt lepší, než když s TIII/IV loděma máš Guardiany a Sky in Flames :-) Přičemž ani jedna z kocábek co zatím mám nemá pořádný AA :-) Torpéda bych bral všema deseti :-D

Mě ty DD prostě nebaví hrát, kvůli misím jsem si nechal Isokaze, ale prostě mě to nebaví :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...