Přejít na obsah

WOWs - Denní hlášení


DtX

Recommended Posts

Není čas, není čas, tak jsem si dnes dal jen jednu bitvu s Hiryu, enemy měli Ranger. Říkal jsem si, dám mu šanci, třeba nemá stíhače a nepůjde po mně, ať si taky zahraje, dokonce jsem mu to napsal do chatu... Samozřejmě stíhači a dohoda o neútočení se mu nezdála... tak po dalších 4 minutách byl mrtvej a nadával v chatu až do konce bitvy. Nemohl udělat vůbec nic, stačilo jednou letkou DB vylákat jeho stíhače pryč a mezitím obletět mapu s TB a 2 DB... Hrát tyhle fighter setupy je tak zbytečné... Byl předposlední v exp od nich a to mi sestřelil 14 letadel z první vlny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska celkem tragický.Ať jsem vzal ,,Toryu" nebo ,,Kumu" tak jsem byl vždy jedním ze dvou hráčů s nejnižším tairem.S trojkou mezi čtyřkama a pětkama ,se čtyřkou mezi pětkama a nějakejma šestkama.A skoro ve všech hrách jsme jako tým dostali na budku.Zásahů jako takovejch jsem měl dost, třeba 63 než mě smahli ,ale potopit něco se mi povedlo až v poslední bitvě.To jsem vždycky sestrouhal enemáka až na pár HP a pak přiletěla odněkud salva a kill měl někdo jinej.A skoro v každé bitvě jsem zhebnul, doplácím na dravý styl hraní kdy se ženu dopředu zatímco víc jak půlka týmu stojí a čeká co se bude dít a až někdo někoho spotne.Pak se často stane že jsem sám proti několika enemákům.Když mě ale příjde blbé po zahájení bitvy stát na místě a nejspíš čistit kotle jako ostatní.To by jsme tam taky mohli stát ještě zítra :-)

Mám tam 30 bitev,z toho 16 proher týmu ,poškození jsem udělil něco kolem 1/2 Mega a potopil jsem 16 lodí. . ..takže nic moc

Nevím, asi mi nejsou souzené mořské dálavy. :ermm:  nebo budu všeobecně lama na online hry.Dvě co mi šly už nehraju.Galakticu domršili tak že drtivá většina nás staršíh hráčů odešla ,a NFS Word po pěti letech včera vypnuli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska celkem tragický.Ať jsem vzal ,,Toryu" nebo ,,Kumu" tak jsem byl vždy jedním ze dvou hráčů s nejnižším tairem.S trojkou mezi čtyřkama a pětkama ,se čtyřkou mezi pětkama a nějakejma šestkama.A skoro ve všech hrách jsme jako tým dostali na budku.Zásahů jako takovejch jsem měl dost, třeba 63 než mě smahli ,ale potopit něco se mi povedlo až v poslední bitvě.To jsem vždycky sestrouhal enemáka až na pár HP a pak přiletěla odněkud salva a kill měl někdo jinej.A skoro v každé bitvě jsem zhebnul, doplácím na dravý styl hraní kdy se ženu dopředu zatímco víc jak půlka týmu stojí a čeká co se bude dít a až někdo někoho spotne.Pak se často stane že jsem sám proti několika enemákům.Když mě ale příjde blbé po zahájení bitvy stát na místě a nejspíš čistit kotle jako ostatní.To by jsme tam taky mohli stát ještě zítra :-)

Mám tam 30 bitev,z toho 16 proher týmu ,poškození jsem udělil něco kolem 1/2 Mega a potopil jsem 16 lodí. . ..takže nic moc

Nevím, asi mi nejsou souzené mořské dálavy. :ermm:  nebo budu všeobecně lama na online hry.Dvě co mi šly už nehraju.Galakticu domršili tak že drtivá většina nás staršíh hráčů odešla ,a NFS Word po pěti letech včera vypnuli.

Stejné jako v tancích/tankách ? Četa,četa a zase četa(tady vlastně divize).Hrajeme většinou 2x křižník +bitevka,na podporu zezadu a jde to.Za týden z 51% na 55% výher.Taky rupnem,ale víc si to ovlivníš.O focusu na enemy lodičku se ani nebavím - pěkně rychle se odpaří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejné jako v tancích/tankách ? Četa,četa a zase četa(tady vlastně divize).Hrajeme většinou 2x křižník +bitevka,na podporu zezadu a jde to.Za týden z 51% na 55% výher.Taky rupnem,ale víc si to ovlivníš.O focusu na enemy lodičku se ani nebavím - pěkně rychle se odpaří

WoTko (myslíš-li tím ty tanky) jsem nikdy nehrál.Tanky jdou tak nějak mimo mě, i ve W.T. A do žádného klanu nepatřím,jsem spíš introvert a děsně nerad někam patřím.Myšleno ve smyslu ,,tak a teď se jde hrát protože klan něco vyhlásil ,nebo klan pořebuje atp. " Prostě jakýkoli náznak nějaké povinosti mi vadí. Chci přijít kdy chci a odejít zrovna tak,nějak ani moc netoužím s někým při hře pokecat.Toho mám v práci až až. :-)

V hrách proti lidem holt začnu taky taktizovat a držet se trochu zpět .Když hraju s lidma proti botům tak velmi zřídka končím hůř než třetí - čtvrtý,Možná pro lidi jako jsem já udělali to PVE :woot::laugh:

 

Edit : Hm tak asi potřebuju abych měl vyrovnané protivníky.První bitva s Kumou,a opět jsem byl jeden ze tří hráčů na nejnižším tairu.3/4 týmů bitevky.Ani jsme si neprdli,roznesli nás nehorázně.  . .poškození jsem rozdal 50 K ale vždy mi chyběla ta poslední rána aby to padlo mě.

Druhá bitva s Tenryu a zas jsem tam byl za ,,koště" nejnižší.Už se podařilo sundat aspoň letadlo a na body jsem byl druhý nejlepší v týmu,ovšem pořád to není potopená loď,že. . ? . .vždycky se našel někdo kdo jí dorazil.

A teď znovu Tenryu a všechno tair jako já.Nevím zda je to pak jen náhoda, ale sám jsem najednou rozštípal bitevku,křížníka mi vyžral ,,pomocník" kterej celou dobu pálil po něčem jiném a jak viděl že křížník má posledních pár HP tak ho hned nasolil.Další cíl už jsem si vzít nenechal ,zatáhl jsem si ho mezi ostrůvky a tam ho nechal najet do torpéd a kroužil kolem něj a sypal jsem do něj co to šlo.Potrženo sečteno . . 2 killy a první místo na ,,bedně".

 

Já nevím,ten systém Hápéček se mi zda trošku nešťastný,respektive to že kdo užere poslední HP je ten kdo bere.Fakt mi příjde doslova na hlavu padlé aby někdo faitil s enemáčem, sesekal ho z fullu až na kost a pak příjde jouda ,dá si v podstatě jeden zásah, který ovšem sebere posledních ,,pět " HP a je za killera.Mělo by to být kdo jí víc rozštípal ten bere ,když už to nejde jinak než na počet HP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, asi na to kašlu.Nerad bych vám tad z toho dělal brečkárnu.Fakt to nechápu,vezmu trojkovej hnus Kawachi v základu a prd jsem mezi IV a V ,tři bitvy po sobě.Nemám nárok, nic nedoženu, k ničemu se nepřiblížím protože mě cupujou než já je mám vůbec na dostřel.Ničemu neuteču.Vezmu Tenryu a opět jsme tam tři s trojkama zbytek čtyřky pětky.Nasr.. na maximáln í míru vezmu Chikumu (II) a ***. týmy III . . . . Prohání se tam dva týpci u nás a tři u enemy s ,,Kavárnama ".Takže mi vysvětlete proč mám já pořád hry +1 tier ?? Kdybych byl nějaká skilla tak ani neceknu, ale jsem jantar co to hraje pár ní a to ještě tragicky . . .

Uvažoval jsem že bych koupil japíka prémiáka,ale prdím je tak jak jsou,investovat do něčeho z čeho mám jen nervy asi není nejchytřejší.Asi bych měl začít po večerech zase modelařit  .. . :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tvýmu předchozímu postu... Hra odměňuje nejvíc za ubírání životů. Ani tak nejde o to jaký dmg rozdáš, ale hlavně o to, kolik % z celkovýho zdraví mu ubereš. Takže pokud zabiješ nějaký DDčko z plných hp na nulu, tak dostaneš víc zkušeností než když dáš 30k dmg jedný BB, ale on přežije. Samozřejmě čím vyšší tier, tím víc expů. Takže pokud máš možnost se s cruiserem (kuma, tenryu) věnovat nepřátelskym DD a CA, tak jen do toho (navíc to by měla být i tvoje role, bránit "capital ships" proti těm malejm hajzlíkům :laugh:. Ale s oběma loděma (Tenryu i Kuma) rád potkávám BB, prostě spamuju HE, zapaluju a uhybám se jejich střelám. Stejně tak s Kawachi by jsi měl jít hlavně po nepřátelských cruiserech, to je tvoje role a dobrá salva ho dokáže vypnout na ránu. Killy jsou jen třešnička na dortu, mě popravdě killy vůbec nezajímají, nejvíc mi jde o to dostat co nejvíc exp.

 

S tím, že většina lidí hraje BB nic nenaděláš, proto jsou 2/3 týmu BB a proto si všichni BB hráči stěžují na "OP" letadlovky a DD. A ohledně toho MM.. máš podle mě jen smůlu, na těch malých tierech je pořád dost lidí aby byl MM rozumný. Kawachi je zrovna extrémní případ, která opravdu hrozně trpí když je mezi čtyřkama, ale jinak rozdíly v tierech ve WoWs nejsou až tak zásadní, ve WoT je katastrofa pokud potkáš tank o 2 tiery vyšší, ve WoWs si ho dokážeš podat i sám s trochou umu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DtX : S tím jak to píšeš bych celkem souhlasil.Celá ta věc má drobnej háček,a tou je ta podělaná možnost někomu čučet do statů.Takže je pořád dost a dost chytrolínů kteří sleují jak kdo hraje, ve smyslu kolik má bitev a kolik toho ,,kilnul " a pak si hráče dělí na rajčata atp.To že třeba během bitvy rozdáš ranec poškození a jsi téměř vždy do čtvrtého místa nejhůře už pro ně vůbec nic neznamená.Prostě máš ve statech málo killů tak jsi neschopnej debil.A ruku na srdce, kdo znás by chtěl být veřejně neschopným debilem.

Včera jsem si tu postěžoval a pak dal ještě jednu bitvu,měl jsem kliku a dostal enemy + - mého ranku.A hned z toho bylo vítězství týmu kdy jsem jednu loď dostrouhal až na nulu a dvě mi utekly tím že než se mi přebilo tak jim někdo lupnul onu poslední ránu.V každém případě první v týmu a slušný náskok na body.

 

Dle mého názoru by Kawachi nebyla vůbec špatná loď,za její velkou výhodu oproti třeba Myogi beru ty čtyři věže po stranách.Když budu útočit či zdrhat tak můžu kličkovat a vždy budu mít minimálně dvě věže nabité a hlavně připravené ve směru cíle.Vypálím salvu z levoboku zatímco na pravoboku dvě věže na středu lodi nabíjí,přetočím se a oni můžou vypálit zatímco přední a zadní  ještě dobíjí.Nezitím už láduje vystřelená levá strana .Zatímco Myogi a jí podobné lodě musí všechny věže přetáčet při změně směru plavby a většinou hráč vystřelí ze všech věží je-li v jejich směru cíl .Takže čistě teoreticky bych měl být schopný častěji vystřelit.Tu loď šíleně sráží nepřesnost děl a slabý dostřel.Zvednout dostřel a přesnost a máme tu rázem úplně jinou loď a troufám si říct že ne špatnou.Samozřejmě podpořeno vyrovnanými protivníky.Křížníky ale i bitevky ranku V fakt neustřílí.

 

Když mi tady ředitel vesmíru máznul mínus tak by se taky mohl vyjádřit co ho na mém postu popudilo, takhle je to z mého pohledu jen máchnutí do tmy.

 

Díky za reakci,za rozumnou reakci a budu se snažit vzít si tvá slova k srdci.Prdím staty ,ať mi každej vleze na hrb a budu se snažit hledat jen tu zábavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můžu být asi v klidu,sice opět s Kawachi mám bitvy mezi IV a pár Vtkama ale z hráčů na ,,Kavárnách " jsem prostě top :-) Za bitvu 800 a něco ,,hvězdiček" bylo několikanásobně víc než dokázal kdokoli další.Jeden smolař to dal třeba za 39 ,to už by nastrouhal víc v PVE. :-)

---------

Já se picnu, teď bitka s Tenryu (jen tak mimochodem já a jeden hráč III a jeden II zbytek IV a V ) dal jsem tři killy ,padnul v boji proti přesile při obsazování jejich base (neměli v hlavách bramboračku jako náš tým a vrátili se obsadit zpět ) a naše dvě bitevky stojí jak debžové za ostrůvkem a chytaj asi ryby .Píšu jim že potřebuju helfnout aby to dopočítávalo rychleji (dvě lodě násobí rychlost) a i jejich děla a HP by byla potřeba a oni pořád nic.Když jsem zhebnul tak mi jeden z nich napíše ,,dobrá práce rttw. . . ." a zas jim píšu že musí obsadit ,,kruh".No sice se hli ale jezdili kolem něj  zvenku místo aby tedy byli aspoň na vnitřní straně.Peckově rozjetou bitvu jsme ztratili během pár minut. . . . .Já ten násobek snad neudělám . .no a nebo to bude výhra až zas budu mít nastříleno prd :-)

 

to samé Kuma,jedna loď potopená,skóre druhé nejlepší v týmu,zhebnul jsem v boji proti dvou křížníkům částečně vlastní pitomostí protože jsem v zápalu střelby nečuměl kam jedu a zasekl se o ostrov.Jak jsem někde četl stojící Kuma je mrtvá Kuma. . . . Asi bych je s největší pravděpodobností nedal,ale zatápěl jsem jim pěkně,jednoho sesekal na pár HP a pak tak blbá chyba.No nastříleno slušně ovšem prohra týmu :-) takže saionara násobky. ..A to potěší :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes si musím taky postěžovat... na MM.

 

Napalici, nejprve Kuma... 3 prohry v řadě, ale jaký... To jsem nechápal, hlavně v té třetí hře jsem rozdal 130k dmg.. na tomhle tieru s cruiserem a oni prostě nedokážou vyhrát. Kuma je naprosto fenomenální loď, vtipné je že s ní mám cca 44% winrate, ale 78k dmg a 2,3 killu průměr na hru. Nakonec teda Kuma prodaná a koupena Furutaka, podle oficiálního fóra je to nejhorší loď ve hře... How hard can it be? :laugh: uvidíme zítra.

 

 

hra1:

eh0tu0.jpg

25f7jhk.jpg

 

hra2:

zn7x2g.jpg

11hs7c7.jpg

 

hra3:

2wd93c4.jpg

sgtset.jpg

 

hra4:

152bwnr.jpg

30tovuc.jpg

 

 

 

A pak Hiryu (T7 carrier)... 8 her, 5x proti Lexingtonu se dvěma stíhačema (kdybych měl po ruce něco sklěněného, tak jsem s tím po té páté hře hodil o zem), zbylé 3 hry 2v1 v letadlovkach (a já vždy sám...). ,!,, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes si musím taky postěžovat... na MM.

 

Napalici, nejprve Kuma... 3 prohry v řadě, ale jaký... To jsem nechápal, hlavně v té třetí hře jsem rozdal 130k dmg.. na tomhle tieru s cruiserem a oni prostě nedokážou vyhrát. Kuma je naprosto fenomenální loď, vtipné je že s ní mám cca 44% winrate, ale 78k dmg a 2,3 killu průměr na hru. Nakonec teda Kuma prodaná a koupena Furutaka, podle oficiálního fóra je to nejhorší loď ve hře... How hard can it be? :laugh: uvidíme zítra.

 

 

hra1:

eh0tu0.jpg

25f7jhk.jpg

 

hra2:

zn7x2g.jpg

11hs7c7.jpg

 

hra3:

2wd93c4.jpg

sgtset.jpg

 

hra4:

152bwnr.jpg

30tovuc.jpg

 

 

 

A pak Hiryu (T7 carrier)... 8 her, 5x proti Lexingtonu se dvěma stíhačema (kdybych měl po ruce něco sklěněného, tak jsem s tím po té páté hře hodil o zem), zbylé 3 hry 2v1 v letadlovkach (a já vždy sám...). ,!,, 

Koukám jak jsi s tou Kumou řádil :thumbsup:  .A jak to děláš že nemáš v týmech nic s vyšším tairem ? :-D To já bývám v tomhle směru v 8 hrách z 10 na chvostě.

O té Furutace jsem to četl taky,a nemělo by to být tak že každá další loď by měla být lepší ? Nevím v čem je přesně horší Furutaka proti Kumě ale asi bude jeden z důvodů že už to zase potkává jiné protivníky .. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám jak jsi s tou Kumou řádil :thumbsup:  .A jak to děláš že nemáš v týmech nic s vyšším tairem ? :-D To já bývám v tomhle směru v 8 hrách z 10 na chvostě.

O té Furutace jsem to četl taky,a nemělo by to být tak že každá další loď by měla být lepší ? Nevím v čem je přesně horší Furutaka proti Kumě ale asi bude jeden z důvodů že už to zase potkává jiné protivníky .. .

Já jsem s Kumou nepotkal vyšší tier něž pětku a většinou kombinace čtyřek a trojek. To je podle mě normální MM pro Kumu, jestli potkáváš pravidelně horší, tak máš asi smůlu na MM (a nebo tě Serb nemá rád :laugh: ). Můžu ti poslat ty 4 replaye klidně, Kumu hraju stejně jako všechny low tier cruisery, hezky z dálky, HE na BB, AP na CA a nenechat se trefit :-) Torpéda jsou spíš pro "area denial".

 

Furutaku jsem ještě nehrál, ale koukal jsem, že věže mají 45s na otočení... to není zrovna ideální :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem s Kumou nepotkal vyšší tier něž pětku a většinou kombinace čtyřek a trojek. To je podle mě normální MM pro Kumu, jestli potkáváš pravidelně horší, tak máš asi smůlu na MM (a nebo tě Serb nemá rád :laugh: ). Můžu ti poslat ty 4 replaye klidně, Kumu hraju stejně jako všechny low tier cruisery, hezky z dálky, HE na BB, AP na CA a nenechat se trefit :-) Torpéda jsou spíš pro "area denial".

 

Furutaku jsem ještě nehrál, ale koukal jsem, že věže mají 45s na otočení... to není zrovna ideální :woot:

To klidně můžeš, velmi rád se podívám jak hraje někdo zkušený,nikdy neodmítnu když se můžu naučit něco od někoho kdo ví co dělá. Mě osobně to taky jde spíš s dělama jak s torpédy.Popravdě vždycky zhebnu v případech že jdu blíž k enemy ve snaze trefit i torpédem kvůli denním úkolům.

WoTko jsem nikdy nehrál a ani o něm nepsal špatně,tudíž bych měl mít u Serba všechno dobré. . :-) Ono to bude nejspíš hodinou,hrávám to tak po desáté večer někdy do jedné ráno.

Teď jsem si dal dvě s Kawachi a je to fakt něco jiného.První bitva krásně vyrovnaná pro oba týmy,všechno III a pár II.Dal jsem si kill,hezkých par ran rozdal a tým vyhrál.Druhá bitva III a několik IV (tuším 3 na každé straně ) a smahl jsem dva killy a padnul jako poslední.Náš tým se nechal úplně hloupě rozebrat.Já dva killy,a další dva hráči po jednom,jinak nikdo ani prd.I na body to bylo zoufalství.

Řekl bych že kdyby Kawachi dostávala tairově odpovídající enemy tak to nebude špatná loď.Vím že jsi psal že na tairu až tak nezáleží ale u téhle lodi je to úzce spojené s maximálním dostřelem.Můžeš být sebelepší ale pokud máš pomalou loď a dostřel necelých 10 km tak si tě každý vyšší tair podá.Než já se k němu přiblížím na dostřel on už mě dávno sype.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou všechny replaye co mám s Kumou (replaye jsem zapl teprve nedávno)... všechny low tier cruisery hraju stejně, pořád měnit směr, nikdy neplout rovně. Když po mě někdo střílí, tak plout směrem od něj a jen se natáčet na bok, aby mohly všechny děla střílet. Vyhnout se situacím 1vsX, atd. Proti Cruiserům co ukazujou bok vždy nabíjím AP a zkouším citadely, když neukazuje bok, tak HE... A hlavně nebourat do ostrovů jako já :-D

 

http://uloz.to/xqpimhpc/wows-replay-rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen můj dojem, nebo spousta hráčů sou ale naprostý idioti? Se St. Louis sem ustřílel enemáckou battleshipu (tuším čtyřka) a náš čtyřkovej toprédoborec se zmohl jen na schovávání za ostrovem a jednu salvu torpéd. Nakonec mě těsně dostala, holt se projevila převaha v HP a dělech, ale bylo to o chlup a kdyby ten kreten alespoň párkrát vystřelil, mohli sme jí dostat. Sám pak pičoval do chatu, že mu nikdo nepomůže, ale chvíli sem ho sledovatl a on skoro vůbec nepoužíval děla, za nějaký dvě minuty vypálil tak třikrát... zato minout torpédama, to mu šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen můj dojem, nebo spousta hráčů sou ale naprostý idioti? Se St. Louis sem ustřílel enemáckou battleshipu (tuším čtyřka) a náš čtyřkovej toprédoborec se zmohl jen na schovávání za ostrovem a jednu salvu torpéd. Nakonec mě těsně dostala, holt se projevila převaha v HP a dělech, ale bylo to o chlup a kdyby ten kreten alespoň párkrát vystřelil, mohli sme jí dostat. Sám pak pičoval do chatu, že mu nikdo nepomůže, ale chvíli sem ho sledovatl a on skoro vůbec nepoužíval děla, za nějaký dvě minuty vypálil tak třikrát... zato minout torpédama, to mu šlo.

Tak to jsi musel asi hrát někdy se mnou,přesně tohle co popisuješ jsem už zažil několikrát.Dneska s ,,Kawárnou " capuju enemy bázy ,faitím tam s dvouma enemáčema a naše dva křížníky stojí za ostrůvkem a nejspíš mastí karty, během nabíjení jim píšu ať vyjedou a taky si přisadí a hlavně ať vplujou do kruhu aby jsme to obsadili a vyhráli.A ani prd, prostě stáli a když jsem krásně bouchnul tak se rozjeli pryč a mezitím enemy capnul naší základnu.Kdyby mi pomohli tak jsme sesekali ty dva u jejich a obsadili vlajku.Takže minimálně by to byla remíra protože naší základnu obsadila samotná bitevka.

Někdy je to fakt k vzteku.Ve WT letadlech je mi může být třeba vítězství týmu i jedno protože rozhoduje co sám nastřílíš a není to na  výhře týmu závislé,ale tady když zahraješ dobře a měl by jsi jeden a půl násobek a prohrajete tak je to cítit.

 

DtX : dík, určitě to omrknu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to byl japonskej DD, tak ty se hrajou tak, že pluješ kousek za hranicí detektovatelnosti a posíláš torpéda na lidi co o tobě nevědí. Ale to vyžaduje právě trubky u nepřátel, protože kdo pluje rovně bez směru kurzu a rychlosti - ten si zaslouží pár torpéd do boku, ale trefit dobrýho hráče torpédama je spíš zázrak. Jejich děla se navíc otáčí zhruba stejně rychle jako děla u BB.

 

Jinak jsem zkusil Fruitykaku... Čekal jsem, že to bude špatný, ale toto... 21s reload a 45s otáčení věží... Říkal jsem si, že když teda nemá DPM, tak snad ty větší děla (200mm) budou mít alespoň lepší pene a půjdou líp dávat citadely... 30 ran s AP do boku St.Louis, ani jedna citadela. Druhou hru už jsem vyhrál a povedlo se dát 4 citadely na jedno salvo do boku Kumy (ale to by zvládnulo cokoliv jinýho, Kuma je papír), tak mám alespoň většinu modulů, chybí jen poslední trup, ale takhle špatná loď se jentak nevidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DtX: St Louis je chráněný křižník, pokud se teda budu držet terminologie, tak žádnou citadelu jako takovou nemá (ten výraz se používal pro něco trochu jinýho, jestli si pamatuju).

 

Mě osobně přijde, že u těhle nižších tříd je lepší střílet HE na všechno - na lehký nepanceřovaný cíle sou lepší a se 150mm AP stejně bitevník neprotřelím, zatímco HE dává krásný kritikály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď sme u toho St.Luis....   včera som v Miogi (BB IV) stretol tento guľomet na 8km...   ja som mal cca 3000hp a on full....   trafil som ho 2x AP za 22000 dmg. a potom ma rozobral...  som nestihol zdrhnúť pred tým gulometom...   :-(  BB sú bez zubé na blízko proti cruiserom a destroyerom... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď sme u toho St.Luis....   včera som v Miogi (BB IV) stretol tento guľomet na 8km...   ja som mal cca 3000hp a on full....   trafil som ho 2x AP za 22000 dmg. a potom ma rozobral...  som nestihol zdrhnúť pred tým gulometom...   :-(  BB sú bez zubé na blízko proti cruiserom a destroyerom... 

malá rada, ono na ty křižníky na blízko je asi lepší prát HE, protože AP mají takovou penetraci, že u slabě pancéřovaných cílů ti ty AP prolítnou skrz bez DMG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...