Přejít na obsah

WOWs - Denní hlášení


DtX

Recommended Posts

Proč takto přeškolujete kapitány na jiných lodích? Vím, že když kupuji loď tak dostanu holýho kapitána nebo max. za 10 tis. stříbrnejch s jedním bodem. Když použiju kapitána z předešlé lodě, který už má více bodů, tak chvíli trvá než se přeškolí, ale už má ty body z předešlé lodi. Proč školíte kapitána např. na Albany pro DD na vyšším tieru? Jde to rychleji? Nebo jaký je důvod? A co školíte trochu v těch dovednostech tápu. :-)

Rád bych získal 3 a 4 body pro kapitána na Hyrju, ale je to mazec a na dlouho (bez PÚ a ještě lama jako já). U kapitána s 3 bodama se u letadlovky má dát včasnější detekce torpéd, nebo něco jiného?

Sem z toho zmatený, není někde nějaký podrobnější návod k velitelským schopnostem a expení velitelů?

Díky za rady.

Dneska koupím za 200 Kč Paysafe kupon a musím přikoupit nějaká místa v loděnici. První prachy co do hry vrazím.

Nevíte náhodou teď v září má být oficiálně spuštěná ostrá verze hry jestli nebudou nějaké akce slevičky apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeškoloval jsem kapitána z Mahana(7DD) na Bensona(8DD), mohu si zaplatit 500g a přeškolovat nemusím....nebo si zaplatím 200k kreditů a musím přeškolit půlku....u tohoto kapitána byla půlka 35k exp, takže to není žádná sranda..... No a přeškoluji je v premiových vozítkách, kde fungují bez postihu a se všemi perky co již mají, nedoškolenému kapitánovi totiž ty perky nefungují na normální lodi.

 

Na ofiko foru je vlákno jen o kapitánovi.......včetně tabulky potřebných expů....třeba na 13 bod 102 000exp :D na poslední(19či 20 nevím kde to končí přesně) 1mega expů :D

 

 

edit: kapitán CV opravdu nepotřebuje dříve vidět torpéda...to je pro CV zbytečný perk....určitě tam je něco na letadla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a přeškoluji je v premiových vozítkách, kde fungují bez postihu a se všemi perky co již mají, nedoškolenému kapitánovi totiž ty perky nefungují na normální lodi.

Thx, tak teď jsem se zase něco přiučil ;-)

 

Asi už mám slepotu, protože 1/ buď jsem si to omezení vsugeroval, že je to jako je WoTku anebo 2/ neumím číst :-D

 

Jsem si tak nějak myslel, že kapitán se školí (bez postihu) pouze na lodi stejné třídy a jak koukám, tak můžu dávat kapitány z čehokoliv na jakoukoli prémiovou lodičku, podmínkou je pouze shodný národ. Akorát je škoda, že kapitán se dá školit/přeškolovat pouze na lodičky, které jsou v doku - ne na vyzkoumané či již prodané (člověk si chce občas zavzpomínat na začátky :-D)...

 

Jsem si nějak myslel, že je to jako ve WoT - CV na CV, DD na DD, BB na BB a CA na CA...

 

No, pořád se člověk učí :-) Na to, jak jsem starej, tak jsem ... ale ne, docela mi to pálí, ale tohle mě fakt nenapadlo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

No, pořád se člověk učí :-) Na to, jak jsem starej, tak jsem ... ale ne, docela mi to pálí, ale tohle mě fakt nenapadlo :-D

 

Neboj, odehrál jsem 1k bitek v CBT, takže jsem napřed s poznáváním hry......a stejně mě vždy něco nového překvapí, co jsem nevěděl ;)

 

Jinak tady je vlákno z ofika kolem kapitánů a potřebných expů.    http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/20892-zkusenosti-potrebne-pro-skoleni-kapitana-tabulka/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Rád bych získal 3 a 4 body pro kapitána na Hyrju, ale je to mazec a na dlouho (bez PÚ a ještě lama jako já). U kapitána s 3 bodama se u letadlovky má dát včasnější detekce torpéd, nebo něco jiného?

Na první úrovni ber buď žárovku (situational awareness) nebo skill na kratší trvání ohně a zaplavování.

Na druhý úrovni na 100% kratší čas pro přípravu TB letek.

Na třetí je Dogfighting expert tuším.

Na čtvrtý je to jasný, kratší příprava pro letadla a +HP

Na pátý +1 letadlo do letek stíhačů a DB.

A pak dobrat jednobodovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno vida, Tenryu, vyvážené MM,týmy plus mínus odpovídající mému tairu a hned je z toho vyhraná bitva, první v tabulce a 4 potopené loďky.Dvojnásobek toho co měl další nejlepší. Hned ta hra jinak chutná :-)

Předtím bitva s Kumou,taky výhra a urval jsem aspoň jeden kill,ale od prvního do posledního okamžiku můj,bez cizí pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, jako každá jiná online hra i tato má svá nebetyčná hovada. Právě jsem byl svědkem toho, jak se debil s nickem VierFingerJoe v letadlovce odpálil hned na začátku bitvy vlastním torpédem a ještě vzal jednoho našeho s sebou. Zajímavé je, že ve výsledkové tabulce -2 neměl, byť to tam celou hru měl.

Pak tam byl ještě jeden teamkill, takže na to kašlu, nemám náladu hrát.

 

shot-15.09.09_02.56.17-0546.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, jako každá jiná online hra i tato má svá nebetyčná hovada. Právě jsem byl svědkem toho, jak se debil s nickem VierFingerJoe v letadlovce odpálil hned na začátku bitvy vlastním torpédem a ještě vzal jednoho našeho s sebou. Zajímavé je, že ve výsledkové tabulce -2 neměl, byť to tam celou hru měl.

Pak tam byl ještě jeden teamkill, takže na to kašlu, nemám náladu hrát.

A čemu se divíš, když to hraješ okolo třetí ráno? [emoji23]

Část lidí je v polospánku, část na alkoholu, část na fetu a zbytek je normální, jen nemůže/nesmí spát a musí být ready. A protože ten zbytek je strašně malá část, tak to podle toho vypadá :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem do hry vrazil první prachy a koupil místo v loděnici. Pořídil jsem si první americkou CV Langley a vyrazil do boje. Překvapilo mi jak je ta letadlovka pomalá oproti japončíkům, ale na druhou stranu se mi 2x povedlo trefit protivníka 4 torpédy ze 6, škoda že ty torpéda nemaj efekt jako japonský, páč loď  přežila. A hlavně ty stíhači to je luxus, narazil jsem v bitvě na 2 jelita s letadlovkama a vystřílel jsem jim 39 letadel a dostal nějaký metál Čisté nebe :-)

Bohužel když hraju s Hyrju a narazím právě na šikulu s Langley, tak je situace často opačná :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že UPC vymyslelo novou kratochvíli - vypnout každých půlhodiny na chvíli internet. Takže včera žádné WoWs a dnes to taky nevypadá...

 

Nicméně jsem doexpil a můžu koupit Fuso. Poslední hry s Kongem mě maximálně zklamaly, první dobrá, pak mi chybělo 2k expů na Fuso, 2x proti sedmičkám na bvou bratrech ,!,, Pak jsem si dal i jednu hru s Ishizuchi, dmg sice nic moc (asi 50k), ale docela povedená hra, nakonci mě lovila Omaha s Murmanskem pomocí HE spamu a stejně jsem jim utekl a pořádně je naložil. Nicméně mi tím alespoň darovali medajli fireproof - tj. 10 vlajek pro -dobu hoření, a to se vyplatí :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že UPC vymyslelo novou kratochvíli - vypnout každých půlhodiny na chvíli internet. Takže včera žádné WoWs a dnes to taky nevypadá...

 

Nicméně jsem doexpil a můžu koupit Fuso. Poslední hry s Kongem mě maximálně zklamaly, první dobrá, pak mi chybělo 2k expů na Fuso, 2x proti sedmičkám na bvou bratrech ,!,, Pak jsem si dal i jednu hru s Ishizuchi, dmg sice nic moc (asi 50k), ale docela povedená hra, nakonci mě lovila Omaha s Murmanskem pomocí HE spamu a stejně jsem jim utekl a pořádně je naložil. Nicméně mi tím alespoň darovali medajli fireproof - tj. 10 vlajek pro -dobu hoření, a to se vyplatí :thumbsup:

To musí být jen někde lokálně u vás.Máme taky ,,jupíčko " a šlape to v pohodě .A mladej taky nic nehlásil a ten na Netu visí snad i když spí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už s tím bojuju dýl jak 3 týdny, pravidelně net padá 3-5x za den. Ale poslední dva dny je to fakt pořád. Oni tvrdí, že jde o nějaký lokální rušení. Vždy jen poví, že to předá technikům a ticho po pěšině... asi bude na čase přejít k někomu jinýmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mě konečně včera net opravili, takže žádné odpojování uprostřed bitvy a hned se to podepsalo na výsledku win/lost/draw  8/2/1....... 

Murmansk poslední dobou fakt nějak nevydělává......ale jako dáreček jsem si 1vs1 dal na oceánu Colorado.....prostě jsem to s Murmem natáhl přímo na něj(měl jsem full hp) a jeho střelám se cestou vyhýbal.....pak nablízko torpédka a šel....mě tedy zbylo 1/4HP :D

Další luxuska byla s Pensou.....100 zásahů 2k základ exp.....krása, a stačilo se jen správně rozhodnout při výběru směru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dva postřehy z dnešní jedné hry s Murmanskem....... Dal jsem mu nového kapitána zelenáče a hle pouze 5 tier a níž(žádné 7) a najednou 400k kréda......což jsem za 14 dní kdy jsem dodělal 4perk prostě neměl. Hlavně jsem měl skoro pořád 6 a 7tier, kde tolik kvůli lepšímu pancíři nepřítele nenastřílím. Sice jedna bitva nedělá pravidlo.....budu to dál sledovat.

 

No a druhá věc je dle mě hnus a hnus od wg.....

 

Představte si že máte dvě nepřátelské lodě za sebou, jedna 10km daleko, druhá 12km...... automat dá do zaměřovače tu bližší, ale já chci střílet na tu 12km...pokud ji nezaměříte (klávesa x), budou střely dopadat na vzdálenost 10km do vody, i když máte krásně zaměřenou tu vzdálenější a ukazatel vzdálenosti ukazuje 12km...... Dle mě je to opravdu děsnej hnus.....vlastně to pomáhá střílet na vzdálenost, a je jedno kam míříte....stačí správný horizont...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je tabulka pro patch 5.0, což by měl být patch, kterej dostaneme při release (tj. čtvrtek?). Ale popravdě s T4 CV by jsi Cleveland neměl potkat ani teď. Leda by jsi v divizi s něčím co má horší MM (cokoliv jinýho na T4). A nebo pokud by enemy měl fail divizi T4CV + T4BB (CA/DD) a "rovnej" MM pro CV by tě zatáhl do vyšší bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tomu nerozumim. Cruiser T2 bude hazen v MM s T2 a T3

Ale o radek niz tedy T3 se ma v MM potkavat s T3 - T5......ale ne T2 . To jaksi popira radek vys. A je to tak vsude. Hadam,ze by mela byt zabarvena i ta policka o tier niz a ne jen ta od stejneho plus dve.

To ukazuje jen max. rozptyl MM. Například tier 3 BB teď bude potkávat max. tiery 3 a 4. Ne výš. Zároveň ale může potkat nižší tiery (ale ne tiery 1, protože ty potkají max. druhý tier).

 

Všechny lodě (až na lowtier CV) měly až doteď rozptyl +3. Tj, že tier 3 BB mohla potkat i tiery 6 (Fuso například), teď potká maximálně 4tej tier (Myogi např.). Tohle bude asi nejvýraznejší změna pro WoWs od OBT patche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ukazuje jen max. rozptyl MM. Například tier 3 BB teď bude potkávat max. tiery 3 a 4. Ne výš. Zároveň ale může potkat nižší tiery (ale ne tiery 1, protože ty potkají max. druhý tier).

 

Všechny lodě (až na lowtier CV) měly až doteď rozptyl +3. Tj, že tier 3 BB mohla potkat i tiery 6 (Fuso například), teď potká maximálně 4tej tier (Myogi např.). Tohle bude asi nejvýraznejší změna pro WoWs od OBT patche.

Aha,diky. Jo to je dobre,je frustrujici hrat s lodi v zakladu a potkat o tri tiery vyssi lode ve fullu,zazil jsem to hodnekrat a nicmoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...