Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Pěkný, ale jsi si jistý tím S-400? Není to tak dlouho, co ho do užívání dostala ruská armáda. Spíš S-300?

 

dle článku v ATM 1/2016 (Visingr, Lukáš: Ruská intervence pokračuje: Bombardéry, námořnictvo a pozemní technika, str. 2-4) by se opravdu mělo jednat o ruský S-400, i když poněkud netypicky na 8 kolovém MAZu (TEL - 5P85ТЕ2) a ne na návěsech (5P85SЕ2), ale soudě dle přítomnosti radarů 92N6Е a 91N6E jde právě o sestavu S-400

 

otázkou jsou ŘS, ty díky kontejnerům rozeznat nejdou, ale typ 40N6Е s dosahem 400 km byla do služby zařazena teprve v loni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodina českého jazyka
Děti mají tvořit věty, kde se objevují slova "jelikož" a "patrně".
Přihlásí se Janička: "Jelikož je venku zamračeno, patrně bude pršet."
Další děcka sypou z rukávu podobně geniální nápady, až se přihlásí Pepíček:
"Babička jde po dvorku a nese si pod paží noviny - Times."

"Ale, Pepíčku," namítne kantorka, "tam není ani jelikož, ani patrně."
"No, to taky není všechno," říká Pepíček a dodá:
"...a jelikož neumí ani slovo anglicky, patrně se jde ******."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojáček ze sibiřské posádky dostal týdenní opušťák, tři dny jel na lyžích domů, den doma pobyl a tři dny zas usilovně lyžoval ke své jednotce. Z báglu vytáhnul láhev samohonky a povídá:
"Kdo uhodne, co jsem udělal jako první, když jsem přijel domů, dostane tuhle flašku."
"Použils ženu?" otáže se Ivan.
"Flaška je tvoje. A co jsem udělal jako druhé?"
"Použils ženu?" zkouší to Saša.
"Správně."
I Saša dostal láhev. Vojáček loví v batohu a na stůl staví třetí flašku: "Ta je pro toho, kdo uhodne, co jsem udělal jako třetí."
"Použils ženu," s jistotou prohlásí Serjoža.
"Kdepak - sundal jsem si lyže..!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla jsem objednaná ke gynekologovi na prohlídku. Nečekaně sestřička volala, že jsem byla přesunuta na ten den ráno v 9.30hod. Jelikož cesta tam trvá 35 minut, opravdu jsem neměla moc času nazbyt.

Jako většina žen v těchto případech, i já si velmi potrpím na hygienu při takovýchto návštěvách, ale bylo jasné, že dnes ráno nebudu mít šanci.

Rychle jsem vběhla do koupelny, strhla pyžamo ze sebe, namočila ručník, co ležel vedle umyvadla, umyla jsem se jím tam dole, aby jsem byla tak nějak prezentovatelná, hodila ručník do špinavého prádla, hodila něco na sebe a utíkala k autu.

V čekárně jsem byla jen pár minut, když mě zavolali dovnitř.

Jak to už bývá, vyhupla jsem na stůl, otočila tvář na druhu stranu místnosti a předstírala, že jsem někde jinde.

Proto mě trochu překvapilo, když gynekolog pronesl: "Dnes jsme si dali na sobě extra záležet, že ano?"

Neodpověděla jsem.

Zbytek dne proběhl jako vždy.

Když přišla moje 7-roční dcera ze školy, tak šla do koupelny a ptá se: "Mami, kde je můj ručník?"

Říkám jí: "Je ve špinavém prádle, vezmi si ze šuplíku čistý."

Ona na to: "Ne, potřebuji ten, co tu byl dnes ráno - schovala jsem si do něj všechny svoje třpytky!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...