Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Chtěl sem dát americkému prezidentovi dar, obraz, nedal sem mu ho, pak sem mu chtěl dát druhý obraz, taky jsem mu ho nedal protože jsem zjistil že obamá.

 

Ubytování uprchlíků ve Švédsku v lyžařském středisku za polárním kruhem:

„Tak, chlapci, tohle je sekera a támhleto je les. 
V noci bude minus pětatřicet a to, co vyje, jsou opravdu vlci. Jo, a noc tu trvá půl roku. 
Tak se tu mějte ... 
A na jaře pak budeme jednat o tom trvalém pobytu.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky.cz

 

Ale, jen Rusy nepodceňujte. U nich tože chorošaja těchnika.
Sice jejich malé vrtulníčky ještě nejsou úplně bezpilotní, zatím tvoří posádku první pilot, druhý pilot, palubní tesař a nástěnkář, ale počkejte pár století a vsjó budět!!

 

 

 

 

Vsadil bych se že v tom komandu byl i Landa. Určitě jo. :)

 

 

Trochu neekonomická akce,

proč riskovali celou jednotku kvuji jednomu magorovi, když tam mohli poslat drona,co na něj počká a druhý tam šoupne raketu?

Tak před 4 lety jsem zbastleným robotem při blbnutí s dětmi naboural vánoční stromeček ze služebky v Německu,princip je stejný, ale náklady uplně jinde.

 

 

 

Ja bych mel otazecku ... melo to britske komando povoleni syrske vlady, nebo si tam vlezlo bez nej?

********************************************************************

To víš že ano Nováku! Poslali syrské straně oznámení o čase a místě vstupu na území IS a to samé poslali na IS a třetí samotnému Johnovi s formulářem, že souhlasí s vlastní likvidací dne 11.11.2015 na uvedené adrese. Potvrzení o souhlasu s podpisem měl poslat v několika kopiích do Moskvy, Londýna a Washingtonu. Patrně na písemnosti zapomněl džihádista John dát známky, tak leží někde na poště. Stačí Joudo? Spokojen?

 

 

 

 

 

U domu džihádisty Johna se vrtulník usadil tak, aby zprostředkoval co možná nejlepší přehled o dění uvnitř, pak se přepnul do módu „vznášej se a zírej“.

Nakonec se baterie helikoptéry vybily a její místo zaujala druhá. 
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Z tohoto popisu naprosto jasně vyplývá, jak džihádista John zemřel.
Vyšel z domu na ulici, zakopl o hromadu minivrtulníků s vybitými bateriemi, které tam v nici napadaly, rozbil si hlavu a s výkřikem "Alláhu akbar!" vydechl naposledy!!

 

 

 

To by mě vážně zajímalo,jak mohli vědět kdo je džihádista John,když má pořád na videích kuklu ?!

_____________________
to je jasné, poznali ho podle té kukly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...