Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

TS: \"Halo, jak vam mohu pomoci?\"
Z: \"Ze zdroje na mem pocitaci se kouri.\"
TS: \"To vypada, ze potrebujete novy zdroj.\"
Z: \"Ne, nepotrebuji! Jenom potrebuji zmenit init soubory.\"
TS: \"Pane, to, co popisujete, je poskozeny sitovy zdroj. Musite ho vymenit.\"
Z: \"V zadne pripade! Kdosi mi rikal, ze staci zmenit init soubory, aby se to
spravilo! Vsechno, co po vas chci, je, abyste mi rekl ten spravny prikaz...\"
Po deseti minutach usilovne snahy technika vysvetlit podstatu problemu a
jeho reseni, zakaznik vytrvale tvrdil, ze pravdu ma on. Frustrovany technik
uz to nevydrzel a odpovedel: \"Je mi lito. Bezne to zakaznikum nerikame, ale
existuje nedokumentovany prikaz DOSu, ktery vyresi tento problem...\"
Z: \"Ja to vedel!\"
TS: \"Pouze pridejte radek \"LOAD NOSMOKE.COM\" na konec souboru CONFIG.SYS a
vsechno bude pracovat normalne. Dejte mi vedet, jak to vypada...\"

Asi po deseti minutach vola znovu.

Z: \"Nefunguje to. Ze zdroje se porad kouri.\"
TS: \"Dobra. Jakou verzi DOSu mate?\"
Z: \"MS-DOS 6.22\"
TS: \"Aha, tak to budete mit problem. Tato verze DOSu neobsahuje NOSMOKE.
Budete muset zkontaktovat Microsoft a pozadat je o update. Dejte mi vedet,
jak to dopadlo...\"

Priblizne za hodinu telefon zazvonil znovu.
Z: \"Potrebuji novy zdroj.\"
TS: \"Jak jste dosel k tomuto zaveru?\"
Z: \"No, volal jsem na Microsoft a rekl technikovi to, co jste mi rikal. Pak
se mne zacal ptal na chovani toho zdroje...\"
TS: \"A co vam rekl?\"
Z: \"Rekl, ze muj zdroj neni kompatibilni s NOSMOKE...\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Unos komandem


http://www.adrop.cz/unos-komandem#tab-diskuze


Zdravím Vás, mám asi poněkud nezvyklý nárok, ale zajímalo by mě, jestli je možné provést únos v ukrajinštině podle předem stanoveného mluveného scénáře :) Alespoň pár slov s přesnou intonací jako "zmlkni", "jedeme k letadlu na čas", apod. Předem děkuji :)



Odpověď: Radek Holata


zodpovězeno 7. 12. 2011 12:07


Několik předem domluvených slov v požadovaném jazyce by naše komando určitě zvládlo :-)


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jindřich Šídlo na facebooku:


Důvěrné: strom je v Praze. Opakuju: strom je v Praze. Útvar rychlého nasazení jej přivezl dnes v noci a vztyčil na utajovaném místě. Světla na něj budou instalována také v noci, avšak nebudou z bezpečnostních důvodů rozsvícena. Strom se bude v následujícím měsíci přemísťovat po území hlavního města Prahy na předem neurčená místa, kde bude osvětlení na několik minut zapojeno za zvuků vánoční hudby "Vánoce, Vánoce přicházejí". Pokud uvidíte světlo a uslyšíte hudbu, opusťte urychleně prostor a vyhledejte nejbližší kryt civilní obrany. Šťastné a veselé!


 


Čtenář glos V. M. mi napsal:


Do nedávna jsem netušil, jak velkou důležitost ve válečných konfliktech může hrát  obyčejný cestovní pas. Když je potřeba, je snadno nalezitelný a  je  až neuvěřitelně odolný a nezničitelný. Hlavně je to nezpochybnitelný důkaz. Když spadly a shořely budovy Světového obchodního centra v New Yorku, tak po té, co se roztavily tisíce tun železných nosníků a žár shodil i nezasažený další mrakodrap, tak se na spáleništi našel pas teroristického piloty Atty, který shořel i s letadlem a sedačkou  ve které seděl, včetně obleku ve kterém zřejmě pas měl.  Zázrak?


Akce Charlie Hebdo. Teroristé zakuklení tak, aby nebylo možné zjistit ani  barvu jejich očí, při útěku přesednou a  v autě zanechají jako svou vizitku své dva pasy.


Petr Porošenko mává vějířem pasů jako důkaz přítomnosti ruských vojáků na Ukrajině. Sice až za pár měsíců vyhlásí Ukrajina pasovou povinnost pro lidi vstupující z Ruska na území Ukrajiny, ale v té chvíli to vypadá věrohodně a nikdo ve světě neví  ,že nebyly nutné. Ti údajní ruští vojáci byli až zbytečně poctiví.


Takže to vypadá, že každý terorista  či voják, si bere do akce nebo do války povinně pas. Jinak nebude  žádné střílení!


A ten poslední případ v Paříži s nálezem nepoškozeného pasu u  mrtvoly roztrhané  na dekagramové kusy masa, je další důkaz odolnosti pasů.


Se všemi potřebnými razítky při přechodech hranic a s čitelnými údaji o zemi  vydání,  což je Sýrie. Takže Francie půjde důsledně  po islamistech v Sýrii. Zvýšený počet letadel letí na svou první odvetnou akci a kupodivu místo  bombardování teroristů v Sýrii bombardují  teroristy v Iráku.


Vraždící teroristé v Paříži byli  přitom rodilí občané EU, rodilí Francouzi a Belgičané. Jsou známa místa, kde se vyskytují jim podobní, ale jeden pas ukázal na Sýrii, a proto  francouzská letadla musí  bombardovat  Irák. Je to  logické, ne? 


 


http://www.macekvbotach.cz/ctvrtecni-glosy-26-11-2015/


 


 


A ještě. Sice to neni vtipný (vůbec) a už sem to postoval do hospůdky, jenže tam to kvůli převelení do Hyde parku nevynikne, takže znova sem.


 


https://www.change.org/p/4846306/u/14316910?utm_source=petition_update&utm_medium=facebook&utm_campaign=fb_comment&fb_action_ids=991981664177332&fb_action_types=og.comments


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Neni to zakázaný. Rušička je nezákonná, ale "systém včasné výstrahy" ne.xD Tak proč to nevyužít. 

Ale před opicajtama bych to stejně schovával. Oni maj celkem fantazii a dokázali by docela dlouho prudit než by tě pustili dál.

 

 

Subaru vypadá jako slušnej vehikl na řešení Paleoarabských problémů.

 

avLM9Yb_700b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...