Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

 

Super na tom je ta reakce sportovce, že dá svou medaili fanouškovi. Ovšem to kolem trochu nechápu - respektive, než jsem viděl video, měl jsem pocit, že nějaký frustrovaný securiťák zmlátil hlava nehlava nějakýho chudinku, co si chtěl jen udělat selfíčko s hráčem.

 

Bohužel, po zhlédnutí videozáznamu musím konstatovat, že jsem tam viděl jen smrada, co se snažil proniknout na hřiště (kde neměl co dělat a na 99% to velmi dobře věděl) a člena ochranky, který dělal svou práci a v dané chvíli zastavil toho "nebohého chlapce" asi nejlepším možným způsobem - tedy chytl ho jen za nohy a povalil na zem. Neviděl jsem tam absolutně žádný úder ani jiné zbytečné násilí.

 

Takže celá ta pohádková story je v zásadě o nevychovaném spratkovi, výborné reakci pořadatelské služby a hezkém gestu ragbisty (pomineme-li, že kluk měl dostat spíš od mámy na p*el, než medaili)... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Uživatelům bezplatného OneDrive bude snížen limit z 15 na 5 GB, také mají 12 měsíců na rozhodnutí, jak dál."

 

Zatím mi to stále tvrdí, že mám k dispozici 15 GB....  :dntknw:

 

BTW: Není tam ani žádné upozornění, že by k nějakému snížení mělo dojít... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super na tom je ta reakce sportovce, že dá svou medaili fanouškovi. Ovšem to kolem trochu nechápu - respektive, než jsem viděl video, měl jsem pocit, že nějaký frustrovaný securiťák zmlátil hlava nehlava nějakýho chudinku, co si chtěl jen udělat selfíčko s hráčem.

 

Bohužel, po zhlédnutí videozáznamu musím konstatovat, že jsem tam viděl jen smrada, co se snažil proniknout na hřiště (kde neměl co dělat a na 99% to velmi dobře věděl) a člena ochranky, který dělal svou práci a v dané chvíli zastavil toho "nebohého chlapce" asi nejlepším možným způsobem - tedy chytl ho jen za nohy a povalil na zem. Neviděl jsem tam absolutně žádný úder ani jiné zbytečné násilí.

 

Takže celá ta pohádková story je v zásadě o nevychovaném spratkovi, výborné reakci pořadatelské služby a hezkém gestu ragbisty (pomineme-li, že kluk měl dostat spíš od mámy na p*el, než medaili)... :-)

to je dneska strašně moderní, že ten co udělá něco blbě vědomě, je vlastně hrdina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super na tom je ta reakce sportovce, že dá svou medaili fanouškovi. Ovšem to kolem trochu nechápu - respektive, než jsem viděl video, měl jsem pocit, že nějaký frustrovaný securiťák zmlátil hlava nehlava nějakýho chudinku, co si chtěl jen udělat selfíčko s hráčem.

 

Bohužel, po zhlédnutí videozáznamu musím konstatovat, že jsem tam viděl jen smrada, co se snažil proniknout na hřiště (kde neměl co dělat a na 99% to velmi dobře věděl) a člena ochranky, který dělal svou práci a v dané chvíli zastavil toho "nebohého chlapce" asi nejlepším možným způsobem - tedy chytl ho jen za nohy a povalil na zem. Neviděl jsem tam absolutně žádný úder ani jiné zbytečné násilí.

 

Takže celá ta pohádková story je v zásadě o nevychovaném spratkovi, výborné reakci pořadatelské služby a hezkém gestu ragbisty (pomineme-li, že kluk měl dostat spíš od mámy na p*el, než medaili)... :-)

 

 

to je dneska strašně moderní, že ten co udělá něco blbě vědomě, je vlastně hrdina...

 

 

Hoši, jestli vy to moc neřešíte. Malej ušatec vletěl na hřiště za svým idolem. Jasně, to neměl, ale cifix, dyk je to malej kluk... Jo, sekuboy ho popadnul, Sonny to okomentoval, druhej player sekuboye poplácal po rameni, jako OK, v klidu, prcek má památku a zážitek na celej život a svět viděl, že obří chlápek, co hraje tak drsnej sport je sakra správňák. Mě se to moc líbilo, klukovi taky, rugby je krásnej sport a město a takových gest potřebuje tahle blbá šišatá koule víc, víc, víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dneska strašně moderní, že ten co udělá něco blbě vědomě, je vlastně hrdina...

 

zato ty když jsi byl malej kluk tak jsi měl všechno promyšlený a všechno jsi dělal vědomě :)

 

strašně moderní je spíš dneska přesně tenhle tvůj negativismus. kluk dostal medaili a má zážitek, ale stačí pár komentů a je všechno špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutečně?

 

 

 

 

škoda tedy, měl jsme pana Wericha ještě za moudřejšího než mám a přesto se domnívám že to stejně řekl :D

 

jinak tohle mělo původně zaznít 27,září, kdy skutečně byl s panem Werichem rozhovor, nahrávka z něj k dispozici není...., ano fake je určitě datum....ten zbytek no nevím....a že státní Č Rozhlas něco dementuje...pro mě není zrovna směrodatné...čemu člověk chce nebo nechce v době informací, dezinformací vlastně  věřit ? :-) když státní media jsou k dezinformacím mnohdy určena

 

budu tedy věřit že to skutečně pan Werich řici mohl, neslyšel jsem takže to je vše :-) dementi mementi dementů mementem se stane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...