Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Jdou tři námořníci v podvečer kolem přístavní krčmy, ze které se ozývá křik, rány, a zvuk rozbíjeného skla. Nejstarší z nich, Irčan Paddy, chce dělat před mladými parťáky ramena, a povídá: 
"Kluci, já je tam půjdu srovnat. Vlítnu tam, a do chvilky to začne lítat na ulici!" 
Paddy vejde dovnitř, řev zesílí, ozve se pár ran a za chvilku vyletí oknem chlap. Za chvíli zase řev, rány, a vyletí další chlap. Kamarádi to pozorují a počítají: 
"Třetí....čtvrtý....pátý....šestý...sedmý...! 
V tom se ze země sebere Paddy a zařve: 
"Přestaňte to počítat, vy debilové, vždyť jsem to pořád já!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedou si takhle čtyři jezdci z Apokalypsy - a za nima ještě jeden, takovej holobrádek. Zastaví je Poutník a říká: "Vás čtyři znám, ale kdo je támhleten?"

"Ten se u nás zaučuje!"

"A jak se jmenuje?"

"Jméno jeho jest Pondělí!"

Nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi nechodíš do práce  :laugh:

To samozřejmě chodím, ale že by bylo na pondělku něco dramatického... Z tohoto pohledu jsou pro mě horší nedělní večery :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Neplatí pro průmyslové vysavače mam ten dojem. Takže jestli ti nevadí mít doma vysavač zhruba tvaru a velikosti R2-D2 tak se pro tebe celkem nic nemění. Ale blbost to je.

No, třeba ale takové vysavače s mokrým vysáváním koberců už s tím nedostatečným příkonem mohou mít problém. Stejně tak bezsáčkové Dysony a tak. Jinak mám nějakýho LUXe, co už slouží bez mála 18 let. Je tichý a výkonný. Ale mám podezření, že hodlá brzy odejít do křemíkového nebe. Takže mne tahle direktiva zrovna dostihla. Ale snad ještě něco kvalitního seženu, než to díky té zasssssssrrrrrané EU zmízí úplně…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kvoty nejsou na vsechno. Zbytek tady zlikvidovali masivni dotace zahranicnich zemedelcu. Z toho bordela je potreba vypadnout co nejdriv, nez se to polozi uplne. Co se to ted nedavno (max rok zpatky) podepisovalo o nejakym eurofondu, kam musi vsechny zeme s Eurem na pisknuti zaplatit libovolnou castku? Bez moznosti kontroly, ovlivneni nebo vypovezeni? Prijmemem Euro a pak prijde rozkaz prevest 20 miliard Ecek. Co udelame? Zhasneme a zavreme kram?

 

Edit: Jsme dost OT, to by chtelo presunout se do hospody.

 

 

 

 

daily_gifdump_703_24.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......nechci vás číst,a le u vysavačůje to úměrný, příkon rovná se tak, síla  akdo ví co ještě, to je snad jasné ne ?

A ano nevzathuje se to na stavební vysavače, ty zakázat nesmí, takže to většina výrobců udělá tak, že je přeřadí do stavebních a doma si budete luxovat se ,,stavebním,, boshem, etou a já nevím čím ještě.

Ohledně dotací, ČR na nich skutečně (a to z EU chci pryč) vydělává, to ano, ale vy už nevidíte, to co jsme díky jejich regulacím a nařízením ztatili, na čem jsem se stali naprosto zavislí na jiných. Např zrušení cukrovarů, pěstování řepky, neskutečný dovoz levných sra.. potravin z reichu a polska.... Takže ne. Navíc jsme se upsali, že tka jako tak vyzmeme euro, takže pokud nevystoupíme, budeme dříve či později nuceni tu měnu co nás totálně potopí přijmout. EU je naprosto špatně postavené společenství odsouzené k zániku (bohudík), jeho zahraniční, imigrační nebo měnová politika (když imigranti mají pomalu větší práva než občané, nemohoucí se jakkoliv bránit, přes obrovské platy úřeníků a zbytečné ztráty na tom všem, protože něž vám z toho poj.. eura co dáte v EU vezmou 1/3 na celé mašinerii, zjistíte, že ty dotace jsou vlasně vyrovnání jakési ztráty...)

Jsem pro volný obchod, relativně volné hranice (chráněné proti imigrantům ze zaostalých zemí, včetně IT, FR, VB, GER a spol, která už je zamořená), pro mezinárodní spolupráci, ale nejsem pro EU, která se z celé evropy snaží vytvořit federativní republiku řízenou jakýmsi hovadem v bruselu, mající za hymnu cosi, co hymna není, nebo za přísahu taktéž... Ne díky, jeden svaz/feder. r už tu byla, a líp fakt nebylo......
 

10408896_10202819300512504_316863837785010636120_727500033970114_323823928068361

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...