Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

hodil sem to sem jako zajímavost, nevím kde si přišel na to že fňukám ale nechám tě v tom ;-)

"Tvl co sem komu udělal? chápu že WG nahrazuje IX v mém týmu X u enemáků, ale že WG začne nahrazovat už i VIII, to mě vážně dostalo :facepalmic:"

 

Fňuk :-D vůbec to nezní jako stěžování :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první řadě bych chtěl upozornit že to co bude následovat je tak černé, že by to mohlo sbírat bavlnu. Takže kdo to nesnese tak ať ani nečte a nekomentuje. A přes to nejede vlak.!

 

 

"Chtěl jsem Ivetce říct skoč mi pro pivo. Ale ani mě nenechala domluvit, ženská bláznivá." - Rychtář

 

Českého slavíka Mattoni v kategorii Skokan roku za rok 2014 získává Iveta Bartošová za hit Ku Praze uhání vlak.

 

Iveta Bartošová se ve své další seriálové roli blýskne coby mazadlo na koleje v seriálu Mašinka Tomáš.

 

Media zveřejnila, že ztráty na lokomotivě jsou větší než na životech. Jako bychom to již nevěděli.

 

"Je to malý krůček pro člověka ale velký skok pro lidstvo." - Iveta Bartošová

 

Iveta si vyzkouší vysokoškolský život na kolejích. A pěkně to tam rozjela hned první den. Stejně jako většina studentů byla na kaši už o půl dvanácté!

 

Iveta už dříve proklamovala že letos vydá novou desku, nikdo však nečekal že bude mramorová..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...