Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

nevim co mas za problem a je mi to jedno. Kdybych to tu nedal ja tak nekdo jinej. A toho debila si str tam kde mas hlavu.

Co na to říct... Možná, že tenhle vtip tak úplně nevyzní když je jen napsanej a možná, že sem toho smajlíka měl dát viditelně.

Ten debil tam byl jen jako doostření pointy, ale uznávám že to působí blbě... Hlavně když se vtip nepovede a zůstane nepochopen.

Takže sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na to říct... Možná, že tenhle vtip tak úplně nevyzní když je jen napsanej a možná, že sem toho smajlíka měl dát viditelně.

Ten debil tam byl jen jako doostření pointy, ale uznávám že to působí blbě... Hlavně když se vtip nepovede a zůstane nepochopen.

Takže sorry.

ok moje chyba :) dneska mam vznetlivejsi povahu, toho smajla by to chtelo. Byl sem na vazkach jak to vzit abez smajla sem to pochopil blbe. Sorry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorrines jako nevim jestli se zasmát nebo ti vynadat.. ten černej humor je fakt na hraně... ale možná už by to stačilo ne?

Nechápu... objevujou se ty občas opravdu nekorektní vtipy vpodstatě o všech menšinách, etnickejch skupinách i konkrétních osobách. Proč ti vadí zrovna vtipy o jedný "profi" celebritě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu... objevujou se ty občas opravdu nekorektní vtipy vpodstatě o všech menšinách, etnickejch skupinách i konkrétních osobách. Proč ti vadí zrovna vtipy o jedný "profi" celebritě?

Tohle píšu za sebe, ne jako admin. Bo čeho je moc, toho je příliš. Ale proč ne, tohle je přesně ukázka, jak se dokáže bavit národ nad neštěstím druhých. Proto existuje bulvár atd.  Jen tak dál, on si díky tomu bulvár vybere někoho dalšího, aby se měl národ nad čím ukájet. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim, ze dostanu bod nebo ban.....zaslouzene.....  chovate se jak banda kokotu... presne taci muzou za to kde byla a za to  jak skoncila... az budete na dne a budete potrebovat podporu, tak udelam presne to samy, flusnu vam do xichtu a naserte si.... a se mnou spousta dalsich.... tak co? dostanete se z toho????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim, ze dostanu bod nebo ban.....zaslouzene.....  chovate se jak banda kokotu... presne taci muzou za to kde byla a za to  jak skoncila... az budete na dne a budete potrebovat podporu, tak udelam presne to samy, flusnu vam do xichtu a naserte si.... a se mnou spousta dalsich.... tak co? dostanete se z toho????

To se vsaď, že jo. Nebylo by to poprvý.

Náhodou neví někdo proč přesně se nám tu spustila tahle vlna altruismu? Ne že by něčemu škodila to ani ne, ale když si jeden prolistuje stránky tak začne přemejšlet.... Proč zrovna teď. Anebo: Proč až teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je furt dokola tohleto! Když spadla Dvojčata v USA a objevily se první vtipy na toto téma, tak se také zvedla vlna mravokárců. Už si konečně uvědomte, že legrace se dá a může dělat ze všeho. Jediné omezení je v tom, komu se ten vtip sděluje protože u toho je nebezpečí, že bychom mohli narazit. Jen idiot a nebo totální ignorant může takové fórky vyprávět například pozůstalým. S bulvárem tohle nemá nic společného a ba právě naopak, tohle je známka zdravého pohledu na svět, což se o bulváru teda tvrdit nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mě teda přijde horši / nekorektnější dělat si legraci z vyvraždění 6 milionů lidí než ze smrti jedný psychicky labilní pseudo celebrity.

No on by sem neměl přijít černej a morbidní humor obecně, protože ti co ho mají rádi by měli být ohleduplní vůči těm kterým se nelíbí a když už mají potřebu ho sem dát tak aspoň do spoileru a k tomu napsat varování :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je furt dokola tohleto! Když spadla Dvojčata v USA a objevily se první vtipy na toto téma, tak se také zvedla vlna mravokárců. Už si konečně uvědomte, že legrace se dá a může dělat ze všeho. Jediné omezení je v tom, komu se ten vtip sděluje protože u toho je nebezpečí, že bychom mohli narazit. Jen idiot a nebo totální ignorant může takové fórky vyprávět například pozůstalým. S bulvárem tohle nemá nic společného a ba právě naopak, tohle je známka zdravého pohledu na svět, což se o bulváru teda tvrdit nedá.

Pod tohle se podepíšu. Humor je věčný, jen jde o to mít trochu soudnosti. Já se také těšil na novou desku Ivety a ona bude mramorová. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já nevím, ale síla jedince by měla být hlavně v tom překonat tyhle kritický momenty bez ohledu na okolí no a taky zasmát se i v bezvýchodných situacích. Tyhle hysterické výlevy nesvědčí ani o jednom. A klidně mě kamenujte.

 

Draku, promiň mi to minus, nepatřilo tobě, ale výše, uklikl jsem se...   :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim, ze dostanu bod nebo ban.....zaslouzene.....  chovate se jak banda kokotu... presne taci muzou za to kde byla a za to  jak skoncila... az budete na dne a budete potrebovat podporu, tak udelam presne to samy, flusnu vam do xichtu a naserte si.... a se mnou spousta dalsich.... tak co? dostanete se z toho????

 

další hysterka  :woot: nebo jen PMS...

 

 

Hrála si na celebritu, takže ji bulvár vláčel v bahně. Ovšem bez toho bulváru by tou celebritou nebyla, každá mince má dvě strany mince.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak vždy platilo....o mrtvých jen dobře, nějak se na to zapomíná, Iveta nebyla válečnej zločinec, nic de facto nikomu neudělala tak trochu úcty k mrtvému ! , prostě ženská co to nezvládla, takových jsou mraky  vždy v tom jede nějakej hajzl chlap...., jistě jsou i chlapi na dně bo ženská dokáže být pěkná sviňucha, ale u chlapa se čeká že to prostě nějak zvládne....od toho je taky chlap

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...