Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Není jen KravMaga, jsou i jiné…

 

 

Jinak k tomu tvému videu — jeden takový velmistr vyhlásil, že zaplatí kterémukoliv MMA 5000 USD, pokud by ho porazil.

Nějak nechápu... ten šáša "velmistr" dostal na ***** a to bohužel ne moc, protože "MM chlapík" ho nemohl zmasakrovat, ale byl vždy po pár ránách zastavenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plzeňské mikropříběhy

 

Ženská: Kampa já ty květníky dam?

Muskej: Pocem, moc se s tim nemízej, tuto dej semle, todle tále a máš to.

Ženská: Drž čumák a nekafrej mi do toho. Mně nebude kdejakej mrťafa řikat, co mam dělat.

 

----------------------

 

Babi s vnukem na pískovišti: Depa, já mušim na trávu. Asi mam děravý bůty a mam ten písek fšade.

 

----------------------


Copa mi tu furt u tý plotny voťoupáš? Jedeš ke stolu!?! A koukej na ten svetr, ty si ho teda pěkně zviclal, budu to mušet vyžehlit.

----------------------

 

Von ten starej Novákojc už vám je špatnej. Von vám ani žíci neudrží, dycky se celej pocintá. Esli to takle pude dál, tak ho čeká brzo futrál.

 

----------------------

 

Tak dete, nebo copa, vy dvá? Esli nestíhnem tuten vlak ňýčko, budem mušet koupit znova lístky. A víte, co tam bude teďkonc lidouch, to tam budem čučet celý půldne. 

 

----------------------

 

Helejtese, už rázuje Mařena Stodolojc. 

Depa byla? 

No depa asi? U holiče. Vonehdá měla drdol, ňýčko má mikádo. Doma dělá lautr lejno, akorát furt někde drajdá, nebo zevluje u televize.

A todle jí ten její trpí?

Ale depa, vonehá jí pěkně zrychtoval.

 

----------------------

 

Zas tam je sněch? 

Depa, ale drobet krejpá.

Mordje, to je sajratu a to je tepřiv outerý. Esli to takle pude furt, tak sem do štvrtka z vodklízení chodníku celej uvondanej a ruce samej plyskejř.

Copa myslíš, todle bude celej tejden, řikali to v ňákejch správach.

 

----------------------

 

Tak copa bude dneska k vobědu?

Já tě nevim, copa dybych udělala vošouchy?

S česněkem? 

No dyť! Vošouchy bez česněku si neumim přectavit.

 

----------------------

 

Ty si teda lempl líná. Akorát ležíš na kanapi. Nepamatuju, že by si někdá něco porychtoval. Tak mi teda aspoň vodundej ten květník vod dveří do špajzu, ňák mi tam furt de do cesty.

Co furt remcáš? Vodundam, ale kampa ho teda dam? Dyš ho dam k voknu, to bysme zas ani nevodevřeli dveře a na tebichu to zas pocmrndáš vodou, jak dycky zalejváš kytky.

Čéče, to máš pravdu. A copa teda na balgón?

No borejť. Aspoň z toho nebude brajgl v cimře a nebudeš mušet furt gruntovat.

 

----------------------

 

Ňýčko sem jel s radvancem, vobloučníkem a přidávačkou paběrkovat, abych měl co dát slepicom, králíkom a koňom. Jel sem vokolo počty a u těch dvou merfánů za zátočinou u Novákojc hradby, jak tam dycky rostou ty podubácí, mi spadla portmonka do šputnlochu. Ták sem mušel do sednice pro jiný bůty. Vobul sem si vysokačky a voblík sem si modračky. Pak sem vyndal baterku z nastevřenýho šuplíku, abych si tám mohl roužnout. Pak sem šel do kolny pro saturnu a zakop sem vo železnej kropáč. To byl takovej elent, že začali štěkat všicí psící. Posilněnej vošouchem a čekuládou sem se vydal na cestu. Tuten šputloch je zrovna hlubokej jak prase a vespod běhaly rocny. Drobet sem se bál, ale vokolo se mrcasili dvá klucí, vobá hokejistí, prej špílujou v Selci. Tak mi pomohli dolů. Ve špuntlochu byl eště sněch vod zimy. Vzal sem portmonku, ale ty dvá paňáří mě nechali dole a házeli na mě zezhora lupení. Copa to je tuto? Japa já se teď dostanu ven?...Eště, že jeli vokolo hasičí, jináč bych tam zkapal. Jakýpa copa, hasičom sem dal vyžrat dvě flašky rumu. Pak sem si narychtoval budíka na ráno a usnul sem.

 

----------------------

 

Tak du zase tudle ráno na dráhu, sem totiž ajzipoňák a dělam tam vejpravčího. Řikam si, že to vemu kratší štrekou při kolejích po pešunku a von to nebyl nejlepčí nápad. Mam blbý bůty a leze mi do nich škvára. Kastrol ze svačinou, co si tahnu sebou v síťovce, mi mlátí vo nohu, polívka mi cmrndá po kalhotach. Sem jako čurýk, to zas dostanu vod starý doma ceres. Dyš sem se celej ucaprtanej nakonec dovlík, uš na mě mě huláká průvočí z půlsedmý. "Hele pocem, Kadle, dneska deš ňák dýl, né?" a tlemí se. Dyby rači držel kušnu. Vohlásim se telefónem, že uš sem teda v práci, sundam bůty, fůsekle a strčim haksny do lavóru. Mordje, eště abych z tutoho měl plyskejře. 

 

----------------------

 

Copa deš z lejáku rovnou do cimry ani bůty si nezuješ? Koukej, jak si tu nacamral.

 

----------------------

 

Pudeš zejtra do tý nový práce? Esli jo, tak si dej budíka, ať nestaneš dlouho a nepřídeš dýl. A rači jeď eletrikou, courem je to flák cesty.

 

----------------------

 

Teďkon na ňákou dobu pudu pryč, tak dyby něco, nebo todle, tak to vemte za mně.

 

----------------------

 

Tak japa doma? Copa furt děláš?

Ále, ani se neptej. Máme vodu ze studně a ňák nám to už neteklo, tak to teďkon vodkopávam do větší hloubky.

A japa už to máš hliboký?

 

----------------------

Těbůch, tak japa?
Ále, ňák tě klepmíruju, furt mam kášel.
No tak to mušíš do postele a pořádně se vykurýrovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Nějak nechápu... ten šáša "velmistr" dostal na ***** a to bohužel ne moc, protože "MM chlapík" ho nemohl zmasakrovat, ale byl vždy po pár ránách zastavenej.

Ale chápeš naprosto správně, velmistr byl lehce konfrontován s realitou a v tom je ta pointa. Kdybych to hned napsal, tak by sis to video tak nevychutnal. :-)

Spíš by mne ale zajímala odpověď na otázku, nakolik byl sám o sobě přesvědčen a nakolik to z něj udělali jeho „žáci“. A nebo to byla oboustranná sugesce, ze které ho probral až ten MMA chlápek, který jen nevěděl, jak se má správně chovat? :-)

 

Jinak měl jsem možnost se kdysi zúčastnit pár tréningových hodin s jedním číňanem, který se kungfu učil od svých 4 let (tehdy mu bylo něco přes třicet). S klukama jsme ho ukecali na ukázku Pa-Kua vnitřního stylu. Bylo nás na toho malýho číňana pět a hravě si s námi poradil…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Bonebreakers

Pro ty kdo chtěli KRAV MAGA

A těm co kroutí hlavou nad Ruskou Systemou, tak bych jim to přál zažít na vlastní kůži a potom by si tu hlavu asi ukroutili definitivně  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý bojový styl kombinující různé školy a druhy bojových umění je vysoce efektivní ať už je to Musado, Krav Maga nebo cokoli jiného. Proto se dnes v sebeobraně využívá několik druhů bojových umění a nikoli jeden (třeba Judo). Předchůdcem těchto systémů je Ju-jutsu (neplést s tradičním Jiu-jitsu), které kombinuje jako první prvky Judo a Karate. Armádní systémy si jen vybírají to nejlepší ze všech stylů a přizpůsobují si je podle svých potřeb. Díky tomu jsou systémy jako Krav Maga vysoce účinné a likvidační.

 

P.S. Nezažil jsem na vlastní kůži ani Krav Maga ani ten ruský systém ale zažil jsem francouzkého mistra (6 dan) Aiki-jutsu a tomuhle samurajovi bych se taky nechtěl dostat do pařátů. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Armádní systémy bojových umění maj oproti tradičním systémům (který se běžně vyučují a kladou důraz na filozofii) jednu velkou výhodu, nemusí si hrát na fair play, prostě účel světí prostředky. Docela by mě zajímaly ty skutečně likvidační techniky pro armádní speciální jednotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč televize nevysílá takovýhle závody místo Nudy-1

 

 

Ale tohle televize vysílají. Teda jen jedna a to Sport5. Ale samozřejmě jen zkrácené sestřihy, protože se to jezdí na okruzích dlouhých 30km apod. Jsou to závody IsleMan. A to by mě zajímalo, jak by TV obsáhla takový 30km dlouhý okruhu okolo ostrova  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No komentář na Sport5 je ubohý, to si nebudeme nalhávat. Stejně tak i na Sport1 a 2. Všichni jsou tak zapálení pro věc, až u toho člověk usne i když právě vstával  :biggrin:. Hlavně když se chce člověk dívat na NFL nebo IndyCar. Dávají to pozdě v noci a ještě s komentátory, kteří by s fleku mohli dělat profesionální uspávače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Plzeňské mikropříběhy

 

....

 

 

 

Paráda! Tak ňák se snažim tu plzeňštinu, resp. teda klatovštinu zachovávat, ale přece jenom už v ňáký umírněnější verzi, plno tutěch slov jsem běžně už použít ani neslyšel a to ani od babi, nicméně dost je toho naprosto přesnýho :thumbsup:

Ale přesto mi to nedá: v Plzni je slovo vrhlík opravdu neznámý?  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bulvárny denník raz robil anketu medzi národom.

Anketová otázka znela: "Čo vám visí niže pása?"
- Významný slovenský spisovateľ odpovedal: "Niže pása mi visí to,
čím  ja uspokojujem krásne mladé ženy."
- Významný slovenský politik odpovedal: "Niže pása mi visí to, čím
ja uspokojujem krásne zrelé ženy."
- Nakoniec odpovedal bezvýznamný bača Jano: "Níže pása mi visí
  valaška. To, čím uspokojujem ženy, to mi stojí!"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda! Tak ňák se snažim tu plzeňštinu, resp. teda klatovštinu zachovávat, ale přece jenom už v ňáký umírněnější verzi, plno tutěch slov jsem běžně už použít ani neslyšel a to ani od babi, nicméně dost je toho naprosto přesnýho :thumbsup:

Ale přesto mi to nedá: v Plzni je slovo vrhlík opravdu neznámý?  :laugh:

je to možný, někde vrhlík, někde květník :-) jinak pokud máš FB, tak stačí napsat česko plzeňský slovník :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jenže ten jouda s rybičkou v ruce podá trestní oznámení na újmě na zdraví a napadení. 

 

Hochu, já myslel v Rusku, ne tady v tom šulinistánu, kde bránit se proti noži rozbitím držky je nepřiměřená obrana, protože ten s nožem ti chtěl třeba jen odpádat knoflíček na košili a nikde není psáno, že tě chtěl rovnou zabít ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavé

 

Příběh "DĚDEČEK A VNUK"

 

Jednou večer si dědeček s vnukem doma jen tak povídali o světě a současném životě.

Najednou se vnuk zeptá svého dědečka:"Dědečku, kolik je ti vlastně let?" A děda odpovídá: "Nech mě chlapče chvíli nahlas s tebou přemýšlet“.

Narodil jsem se před televizí, očkováním proti obrně, kopírkou, kontaktními čočkami a antikoncepčními pilulkami.Nebyly policejní radary, kreditní karty, laserové paprsky. Ještě nevynalezli klimatizaci, pračky ani sušičky, oblečení se prostě vypralo a pověsilo na čerstvý vzduch, aby uschlo. Člověk nebyl na Měsíci, neexistovala trysková letadla.

Oženil jsem se s tvojí milovanou babičkou a žili jsme spolu, v každé rodině tehdy byla matka a otec. Slovo "gay" bylo respektované anglické slovo, které označovalo veselého, laskavého, spokojeného muže, a ne homosexuála. O lesbičkách jsme ani neslyšeli, a muži nenosili náušnice. Narodil jsem se před počítači, paralelním studiem a skupinovou psychoterapií. Lidé nechodili na žádné preventivní prohlídky, nýbrž je lékař podle potřeby posílal na krev a moč.

Dokud mi nebylo 25 roků, oslovoval jsem každého cizího muže “Pane“ a ženu“Paní“, nebo alespoň“Slečno“. Když v té době žena nastoupila do tramvaje, nebo do autobusu, děti a mladí lidé spěchali, aby jí uvolnili místo. Pokud byla pak těhotná, doprovázeli ji k sedadlu, a pokud bylo třeba, šli jí koupit jízdenku podél domů. Na schodech se ženám přenechávala strana u zábradlí, nastupovaly do výtahu jako první a muži jim vždy přisunuli židli, když si ženy sedaly. Muži nikdy nezdravili ženu, aniž by přitom nevstali, pokud v okamžiku, když vstoupila, seděli. Vstávali od stolu pokaždé, když vstala žena, i kdyby to bylo pouze a jen na okamžik. Muži ženám otevírali dveře auta, nebo jiné dveře, a pomáhali jim při odkládání a oblékání kabátů.

V mé době panenství nezpůsobovalo rakovinu, a takové dívky znamenaly pro svou rodinu čest a pro svého manžela čistotu. Náš život se řídil střízlivým uvažováním, úctou ke starším lidem, chováním jenom podle zákonů, naplňovalo ho plodné soužití s ostatními a odpovědná svoboda. Učili nás rozlišovat dobré a špatné a odpovědnosti za své činy i jejich důsledky.

O rychlém občerstvení jsme si tehdy mysleli, že je určeno pro lidi ve spěchu. Vážný vztah znamenal, že máme dobré vztahy s našimi bratry a sestrami a dalšími vzdálenými a blízkými příbuznými a přáteli. "Time sharing" znamenalo, že rodina je na dovolené s jinými rodinami, a ne, že sdílí prostor s cizími lidmi. Neposlouchali jsme stereo nahrávky, FM rádio, kazety, CD, DVD, a neměli jsme elektronické psací stroje, počítače, notebooky. Notebook znamenalo sešit. Hodinky jsme natahovali každý den. Nic nebylo digitální, ani hodinky. A naše domácí spotřebiče neměly světelné displeje.

Když už mluvíme o strojích, nebyly ani bankomaty, mikrovlnné trouby, budíky s rádiem. Nemluvě o videorekordérech a videokamerách podobně. Neexistovaly žádné digitální ani barevné fotografie, jen černobílé, a na jejich vyvolání se čekalo nejméně tři dny. Pokud bylo na výrobku uvedeno „Made in Japan“, znamenalo to, že je špatné kvality, a zboží označené„Made in Korea“ či „vyrobeno v Číně“, nebo „v Thajsku“ ani neexistovalo. Neslyšeli jsme o nějaké Pizza go home,McDonaldu, nebo o instantní kávě a umělých sladidlech. V obchodě bylo možné koupit něco za 5 až 10 korun. Zmrzlina, jízdenka nebo osvěžující nápoj stály 1 korunu. Nové auto stálo 30 až 40 tisíc, ale kdo měl tolik peněz? V mé době byla tráva něčím, co jsme kosili, a ne kouřili. My byli poslední, kdo byli přesvědčeni, že žena potřebuje muže, aby mohla mít dítě.

A nakonec děda trochu smutněji k vnukovi: „No, a teď mi řekni, kolik si myslíš, že je mi let?“ … „Ach dědo... více než 200 roků", odpověděl vnuk. „Ne, miláčku, jenom tak nějak přes padesát roků …“.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Waltare, to musela být krásná doba. Nikdo nic nekradl, nebo se o tom alespoň nikde nemluvilo. Nebyli homouši ani lesby, touhle nemocí lidstvo onemocnělo až později. Navíc se ta infekce rozšířila z kapitalistické ciziny. To pouštění sednout v tramvaji, to je vůbec oblíbené generační téma. Navíc se obávám, že před padesáti lety už byla i televize, antikoncepce, pračka, radar a jiné vymoženosti, které jmenuješ. I ta tráva se hulila (i něco silnějšího se bralo), jen se o tom prostě nemluvilo. Bylo to málo budovatelsky rozjásané. Ty podceňování výrobního umu japonců nechávám stranou, protože to nemohu vyvrátit. 

 

A víš, co je nejlepší? Že tenkrát si ti tehdejší padesátníci úplně stejně stěžovali, jaká byla krásná doba, když byli mladší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...