Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

"Chlap kľačí na kolenách pred zhoreným domom, slzy v očiach, ruky zopäté, pozerá na nebo a vzlyká:
- Pane Bože, prečo? Prečo? Pred týždňom mi skrachovala celá firma, ešte v ten deň mi ukradli auto, obe deti mi uniesli a ktovie, či vôbec ešte žijú, manželka dnes ráno spáchala samovraždu a ešte mi zhorel aj celý dom do tla! Pane Bože, prečo mi to robíš?
V tom sa roztvorí nebo, ukáže sa mu Boh a pokojným hlasom hovorí:
- Čo ti ja viem... si mi taký nejaký nesympatický."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Tož když máme dneska ty voby, tak jeden volební vtípek.

 

 

Ptá se synek tatínka: „Tati, co jsou to volby?“
„Pojď, já ti to ukážu.“
Na zahradě přistoupí ke keři plnému vrabců, zatleská a zakřičí: „Kšáááááá!!!“ Frr, všichni vrabci uletí, ale za chvíli přiletí zpět.

„Tati, ale vždyť jsou zase zpátky.“

„To ano, synku, ale každý na jiné větvi.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šéf sekretářce: "Příští týden bychom mohli zaletět do Paříže."

Sekretářka manželovi: "Příští týden musím služebně do Francie."
Manžel milence: "Manželka je příští týden na služebce."
Milenka soukromému studentovi: "Příští týden odpadá hodina angličtiny."
Student dědečkovi: "Příští týden mi odpadla anglina, mohli bychom zajet na  ryby."
Dědeček sekretářce: "Ta Paříž příští týden nepůjde, slíbil jsem vnukovi výlet."
Sekretářka manželovi: "Ta služební cesta se přesouvá."
Manžel milence: "Tak manželka nakonec nikam nejede."
Milenka soukromému studentovi: "Návrat k původnímu rozvrhu, hodina bude."
Student dědečkovi: "Tak ta angličtina bude, nikam nemůžu."
Dědeček sekretářce: "Výlet s vnukem se ruší, můžeme do té Paříže."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Já ti nevím jelimáne, jestli má cenu tohle ještě postovat. Nikdo nebude procházet 20 stránek textu před tím, než sem hodí nějaký vtip. Proč? Zbytečná otrava, jenom nahodí vtipné post a nechá ho žít vlastním životem. 

nemusíš nic procházet. Víš, vpravo nahoře je takové okénko. Místo textu „Search“ se tam napíše kousek z vtipu, ťukne myší na lupu a ono už to vyhledá, kolikrát se tu daný vtip opakuje. Exisistuje jisté staré pořekadlo o opakovaným vtipu.

Když se jedná o obrázek, neřeknu, ten tu může být pod různým odkazem a tím pádem se nedá vyhledat. Já osobně dřív, než sem hodím nějaký vtip, tak těch pár vteřin obětuji zjištění, zda-li je v tomto threadu originální. Nerad bych totiž někoho opakoval…

Dík za pochopení.

 

Jo a ještě — když to někomu nevadí si některé vtipy přečíst opakovaně, jo — pak je lepší si projít celý thread od začátku a může se smát stále dokola. Já osobně si myslím, že hodnotnější je ten případ, když se člověk snaží, aby se tu vtipy neopakovaly stále dokola a aby přibývaly jen ty nové a originální…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím, ale mě stačí si přečíst první dvě, tři slova vtipu a poznám, jestli už jsem ho slyšel (četl) a nemusím na to používat vyhledávání "Search". Prostě to poznám. Ani nevím, jak to dělám. No a pak ten vtip prostě nečtu. Není nic horšího, než když se někdo prokouše až na konec vtipu, aby zjistil, že ho vlastně zná :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba já jsem ten vtip napoprvé nezaregistroval, nebo už si ho nevybavuju, takže to, že je tu už podruhé, mi nijak nevadí.

 

Pokud to zrovna nebude 3x během jednoho dne, tak mi přijde, že je menší "zlo" tu mít nějakou anekdotu dvakrát, než muset kolem toho číst haldu slintů a dohadů o tom, jak to tu je dvakrát....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...