Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Mně tedy ten "motivační dopis" moc vtipný nepřijde, spíš je mi toho člověka líto, zjevně asi jde o někoho, kdo delší dobu nemá práci a je opravdu ochoten dělat už skoro cokoliv... :-(

Vzhledem k tomu psanému projevu asi o tu práci hned tak neškrtne. Teda pokud nebude dělat úklid a nebo hlídače parkoviště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeho písemný projev mi přijde naprosto adekvátní tomu, že se hlásí na pozici někam do obchodu. Nevím, jak ty, ale já od někoho, kdo půjde na pokladnu, sypat rohlíky do regálů nebo vozit banány na prodejnu, nečekám nějaká slohová díla... A ujišťuju tě, že kolikrát čtu výplody VŠ vzdělaných lidí nebo lidí na vyšších manažerských postech, kteří (ačkoliv tedy nejsem expert na slovenskou gramatiku, takže mi mohlo něco "uniknout") píšou daleko hůř. Vrcholem byla e-mailová korespondence jednoho člověka, co svého času dělal v Bruselu... A ne, nečistil tam hajzlíky v europarlamentu, dělal tam už docela slušnou pozici...  Tři hrubky na úrovni páté třídy ZŠ ve dvou celkem krátkých větách... Takže myslím, že na tohohle člověka jsi přeci jen trochu přísný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V manželské posteli se odehrává vášnivá scéna, náhle se ozve hlasité zabouchání na domovní dveře. Vyděšená žena křičí "Ježíšmarjá, to je manžel!" Chlap se vrhá pod postel. Po chvíli ticha vyleze zpod postele, sedá si na její okraj, vzdychne, otírá si pot z čela a říká: "Vidíš, ženo, jak máme oba pocuchaný nervy?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...