Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Uuuááááááá !!! Nechci za ženu feministku :-D

 

http://www.feministky.com/world-of-tanks-sokujici-hra

 

World of Tanks - šokující hra

Napsal uživatel Aneta    Sobota, 01 Červen 2013 13:10

Neváhala jsem a nainstalovala si hru WOT - World of Tanks. Po chvíli hraní jsem si uvědomila, že skrze počítač vlastně ovládám mužský penis. Po tomto uvědomění si bylo pro mě velice obtížné koncentrovat se na hru, protože jsem věděla, že co z těch tanků trčí není dělo, ale mužský a ještě k tomu trčící penis, který plive sperma na ostatní hráče - ovladače penisů.

WOT je vysoce homosexuální hra s prvky sadismu, protože nezřídka proti sobě tyto tanko-penisy najíždějí a letmo se dotýkají. Ve hře lze spatřit tanky, které mají krátké penisy, ale sperma jim stříká rychle za sebou a nebo starší, zamyšlené tanky, které mají dlouhý penis, ale trvá jim než vystřelí. Pak jsou tam tanky, které se obvykle schovají někde v rohu, aby nešly vidět a vrhají sperma přes celé herní pole. Ti se ještě nesmířili se svojí orientací, tak jsou raději schovaní. Ostatní hráči, zvláště ti červení je nesnáší a snaží se je na herním poli najít, aby je mohli uspermovat k smrti. 

 

 

Ve hře se ukazuje, že tam je napojeno až několik desítek tisíc homosexuálů, což mě přivádí na myšlenku, že muži jsou ve většině homosexuálové, protože co jsem slyšela od kamarádek, tak jejich manžele skoro všichni tuhle hru hrají. 

 

Co mě taky zaujalo, že jsem se nikde nedozvěděla, jak můžu být v tom červeném týmu, protože někdy mě štve, že když po zeleném střelím, tak se na mě všichni vrhnout a doslova mě znásilní až umřu. A v takovém týmu teda být nechci.

 

Aneta

 

EDIT: nejlepší reakce na článek je asi tahle :-)

 

Silver

Měl bych na slečnu Anetu takové dvě malé otázečky: nejmenujete se náhodou příjmením Vymatlaná? Jedna taková
slečna asi před 12-ti dny utekla z Bohnic. Prý ji poznáte podle toho, že když se jí zeptáte kolik je 1+1, tak
vám prý odpoví 152. A ta druhá otázka je: kolik je 1+1? smile.png
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že počtvrtý, ale ono se to ještě párkrát objeví. Ale na druhou stranu je to pochopitelné, že se každej neprobírá všemi vtipy 15 stránek zpátky. Za sebe můžu říct, radši ať je to tu víckrát, než ani jednou.

 

OT: "Jsem rád, že jsi se mě zastal, náčelníku" :-) přesně tak... nebudu to tu prohledávat jak Sherlock Holmes, jestli NÁHODOU nepostnu nějakou legrácku podruhé / potřetí / pomilionté, abych NÁHODOU někomu... nešplánul na bebíčko :-)

 

Nicméně děkuji za upozornění ("mirovi333"), tento vtip tu už víckrát nepostnu ;-)

 

PS (pro další případné rejpaly :-)): díval jsem se 2 nebo 3 stránky zpátky a toto tu nenašel, což - spolu s myšlenkou na pobavení vícera individuí - byl důvod postnutí daného příspěvku... současně se omlouvám těm, kteří stejný vtip museli číst AŽ ČTYŘIKRÁT za způsobené duševní, duchovní či fyzické újmy :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mamlass ono je to tady zašitý a ty mínuska si rozhodně nezasloužíš. Každý se tu nefláká celé dny jako já, tak nemůžeš vědět vše.

 

OT: opět děkuji za zastání, náčelníku :-) na minuska "serepes", spíše jsem v údivu, jak málo stačí na to, abych někomu "rozhodil sandál" :-D já se teda bavím, pohoda ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Ále prd, Kanáre, máš malou fantazii! :-)

Zřejmě to má z plastu a je vidět, že tam má docela velkou rezervu, takže obložit polystyrenem, případně dopěnovat. Když se použije hotová peltierova jednotka z nějaké autochladničky (nejrydhlejší metoda), tak vý*** teplého vzduchu (zas tak velký výkon to nemá) by mohl mít dozadu za křeslo.

Já bych to viděl docela reálně. Pokud by si tam naskládal pivo už z ledničky (a žádnou fantu, brrr!), peltier by nízkou teplotu mohl pohodlně udžet a ještě mírně dochladit.

No, já to vidím docela reálně…

:Smile-tongue::Smile_Default:

 

 

Jako jo, peltier funguje sice tak, jak píšeš, ale to teplo z teplé strany desky se dá velice účinně odvést pryč. Takhle to mají právě ty autochledničky a pod.

 

 

 

 

EDIT: zajímavá automatická cenzura. Co je na „v.ý-f-u-k-u teplého vzduchu“ vulgárního, že se mi to zahvězdičkovalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...